Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

burcinnn hiç 550 liralığa felan gitme 150 lira olna git aynı makina doktor kayda değer bişey görürse ayrıntılı ultrasyona girersin yani 2. düzeymi ne diyolar işte bu girdiğimiz 1. düzey oluyo bunda aksi bi duurm olursa 2. düzeye gönderiyolar ona başka bi uzmanlık bakıyo perintologmu ne emin değilim zaten o pahalı gerekirse orda kullanırısn parayı daha ihtiyaç çok parayı bol bol harcama

hadi öpüldünüz bıcı bıcı yapıp yatacam öyle yorgunumki anlatmam mümkün değilllll öpüldünüz koca göbüşlerrrr

hadi öpüldünüz bıcı bıcı yapıp yatacam öyle yorgunumki anlatmam mümkün değilllll öpüldünüz koca göbüşlerrrrŞenizŞenizŞeniz

kızlar hepinize iyi geceler tatlı ruyalar.....allaha emanet olun yarın grs.........opuyorumnanaktan

kızlar hepinize iyi geceler tatlı ruyalar.....allaha emanet olun yarın grs.........opuyorumnanaktan

yok canım zaten 150 TL diyene gidicem ama anlayamadım..böyle bir fiyat farkı olduğuna göre bu ultrasonlar arasında da bir fark var mıdır acaba diye yedim kendimi bir haftadır..çarşambaya kadar zaman nasıl geçecek bilemiyorum
inşallah ikisi de aynı şeydir ve yanlış birşey yapmıyorumdur..

İnşaALLAH gezeriz sende bebişler ama neyse
MasaALLAH sana valla bide calsımıs bende zor bişiler yapıyorum cok ufak tefegim aynı zamanda 53 kilo falandırım kaldıramadım işte artık hayırlısı :hulya:

Kayra abla cok sevindim ne güzel işte 3 kız masaALLAH ..
ALLAH size bagıslasın kızçeleride hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin.. opuyorumnanaktan

ALLAH muhabbetinizi artırsın canım :Saruboceq:
Coks evindim valla net ortamından gercege süper :lepi:
MaşaALLAH haleyle sareye sona nazarım degmesin yerimseniben

can bebeğim benım karnım aşagı düşmedı daha ama benımde 2 gündür sızlıyo aşağısı afedersın bende soracagım doktoruma pazartesı günü.gercı gecenlerde sormustum doktorda kafası artık aşagıda baskı yapıyodur demişti ama yinede bı sorayım diyorum bugün bişey yok onunla ilgilide ayaklarımda acayip şişme var eşimin spor ayakkabılarını giyiyorum artık düşün 40 numara suan .bırkaç haftada bu ayaklar ne olur bılmem canım

canan canım allah güzel günlerde giydirmeyı nasıp etsın.göremesekte emınım çok cici şeyler almıssındır bebişlerine

günaydııınn,
gece 3ten bu yana ayaktayız yineee,
sohpet akmış maşallahh,

wavym,cananım,kırdınız belini gezmelerin vallaha,helal olsun size,
wavym sen kredini doldurdun yavrum,bundan sonra sana gezmek yasak,benden izin alacan bundan sonra,ben de vermiycem ona göreekaydirigubbakcemile3
aldığınız herşeyi sağlıkla güzellikle giydirmek nasip olsun canım arkadaşlarım,ikinizi de hastanelerinizde görmeye gelicem inşallahhh

dırımımm canım arkadaşım,yorgunluk demişsin,ne kelime,o kadar memnun olduk kii,
zaten bütün gün uyumuştum biliyorsun,hiçbir yorgunluğum yoktu,sizden sonra kızlar uydular biraz daha,ben de bi banyo yapıp yattım 3e kadar ooohhzemuszemus
kekini yapmış getirmiş,bir de üstüne pasta almış hay Allahım,bişey de yemedin,gece kekinden atıştırdım durdum canım:kedi:
süt olsun demilülülülülülü kaydirigubbakcemile3
Bir de kızlarıma yelek ördürmüşşş,bana da ayrıca bir hediye almış,bir daha asla elin dolu gelmiycen bak,o sırtındaki çantayı anca taşıyorsun kuşşuuuumm opuyorumnanaktan
halemle sareme yardımın ve güzel sözlerin için ayrıca teşekkür ediyorum canımm
ahanda halem mızmızlanıyor yinee..

kayracım diğer yavrun da kızmış,maşallah..
ne diyim,ben çok duydum malum,biz de 3 kız kasrdeş beraber büyüdük,tadı bambaşkadır,dünya meyvesidir,bir erkek de istemişsindir muhakakk ama Rabbim sağlıkla sana bağışlasın yavrularını,hayırlı ömürlü vefalı evlatlar olsunlar inşallahhhopuyorumnanaktan..

Son düzenleme:

canım benim de kızların kafaları 29.haftadan itibareh hep rahim üzerindeydi kafa kafaya,
bu pozisyon kolay doğumu getiriyor,yani aşağı inerek kanala girmeleri daha kolay oluyori
bu pozisyonda rahim boyu da çabuk kısalıveriyor,
bu yüzden kendine dikkat et bol bol dinlen canım,
geçmiş olsun..

canım benımde yaklasık 2bucuk haftadır bu sekılde duruyo bebekler .doktora sordum kötü bişeymı ikisininde kafasının aşagıda olması diye o da hayır tam tersı çok iyi bi durum eğer senın hem tüp bebek hemde ikiz olmasaydı ben senı normal doğurturdum dedi bana .buyüzden sezaryen olacaksın biz riske atmıyoruz dedi .şimdilik herhangı bi sıkıntım yok canım .sagolasın evet süreklı evdeyım ve daha çok dinlenmekle geçiyo tüm zamanım .bugün o ağrım yok.inşallah senın haftana gelırım canım senın kızlar çok tatlı olmus maasallah canım resımlerını gördüm annelıkte yakısmıs ne diyelım darısı basımıza

kızlar gunaydın .............yağmurlu bı hava var...............bugun ozel bı gun benım için evlılıgım onyedı yılını doldurdu onsekıze gırdık..............ınş daha bı omur hayırla sevgıyle gecer.............herkes ıyı masallah abımler geldı almanyadan ben gıremedım tam ...............ben bebışlerıme bısey almadım ya daha yengesı bısuru badı corap uyku tulumu almış ........ılk gıtysıler geldı yanı ınş hayırla gıyerler.............ıyı bakın kendınıze

günaydııın güzeller.... kız dırım bebişlerin fotoğrafını koyamadım ama göbüşümü koydum kızzz...

Son düzenleme:
bir ömür mutlu olun nice nice 18 seneler olsunnn
günaydııın güzeller.... Kız dırım bebişlerin fotoğrafını koyamadım ama göbüşümü koydum kızzz...

bakarım şimdi

GÜnaydınalar kalktık gece yıne Çok kalktık pÖfff hasta gıbıler yaaaa

günaydın cannnıımmmopuyorumnanaktan

tebrik ederim,Allah sağlıklı nice yıllar nasip etsin ailenize,Rabbim iki cihanda aile saadeti versin inşallaahh a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…