Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Ben de iyi olamya calısıyorum ne kadar aglıyorum ya herseye ama :gitme: iyice sulu göz oldum mafoldumben

Wavy nasıl yorulmadın mı yaa aman ALLAHım korusun ...
Ama gezmeden de olmuyo ki zaten dogduktan sonra kısa bir zaman gezmek zor olur bide kısa geliyo cok yorulma ama :kedi:

Sulu gözlülük ilk haftalarda bende de hat safhadaydı şimdi azaldı.

Ayh yok canım yaaa ben hiç öyle bişi görmedim gitmiyo degilim gidiyorum ama onlarda gelmek istiyo bende gitmicem zaten 2 yada 3 ay sonra istanbula geliçem...

istanbuldaki gibi degil gercekten pek paylaşimci degiller bende pek umursamıyorum aman ben yapar yerim ne edim :1rolleyes: cokacimcoook

allah seninde kucağını boş bırakmasın... seninde yüzünü güldürsün canım....

sana inanmıyorummmmmmmmmmmmmm... cidden havuzlu hana gittinmi kıs?? yasakkelime len yolda doğurcan ya deliiiiii............ ne cesaret........... eeee güzel şeyler aldınmı bariiii..... benim annem gidip aldı ben oturdum evde onu bekled,m malesefff... :gitme: neyse hadi sağ salim gelmişin şükür canikom....

ya bişey diycem... benim karnım sanki aşağı indi midem rahatlatı biraz.... ama bu seferde bacaklarımda sızlamalar var sürekli... bide şeyim acıyoooo :eek: çok baskı yapıyolar artık ondanmıdırki.... haftaya çarşamba gidecektik dr a... pazartesi gitmeye karar verdik..... bakalım ne diyecek....

inan canım gittim ve inan hiç bişey anlamadım orda. yalnız dönüşte minübüste ayaklarım sarktığı için şişti. şimdi onun ağrısı var. annemin haşatı çıktı bacağı çok ağrıdı xaten kadının bacağı problemli:sinifsinif:istediklerimi aldım. hatta pramütüre takım bvilem aldık. cananla kardeş kardeş giydircezzemuszemus ama gözüm kalan şeyler oldu annem yporuldu diye geri dönünce vakit ayıramadım şimdi çok pişmanım:umursamaz:

canım bende dün yazmıştım herkes karnın düşmüş diyip durdu bana:KK43:(( bacaklarımda mesela uzun süre oturayım yada uzanayım ayağı kalkınca güçsüz gibi oluyor..sızlıyor çok fena:sinifsinif:

Canan yorulmuyomusun canım yaa valla dünde temizlik dedin ben artık yaşlandım gezenlerede karısır oldum...
Alldıklarınida güle güle kullansın bebilerin inş.. Bende İStanbula gelim gidicem offff
Ben inan hiç öyle gezemiyorum yaa sizde de böylemiydi

ya belim çok ağrımaya başladı ama ben hamilelğimin başından beri hiç zorluk çekmeidm yani rahat geçiyo tabi bünye meselesi kiminde zor geçiyo ben anneme çekmişim sanırım normal doğum bile yaparım ama hamileliğin ilk zamanlarında halizlik oluyo ben bide çlışıyodummm neyseki şimdi evimdeyim işallah bundan sonrasıda öyle olurrr istanbula gel yavrum senlede gezeriz havuzlu hanı seninkilerede benimkilerede alırız ciciler:)))

ay ne güzel canım güle güle kullanın bebişlerinle.Ne güzel ya istanbulda olmayı isterdim walla ankarada hiç öyle yerler yok bakalım artık napcaz alışveriş zamanı gelince

çok sağol canım ankaradada vardır muhakka ya olmadı sende istanbula gel 6 saat ne olacak

canım ya eminim çok güzel şeyler almışsındır... allah güle güle kullanmak nasip etsin..[/QUOTE]

evet canım çok güzeller aslında bebeklere olan herşey çok güzel işallah güzel günlerde sağlıkla giyerler hepimizin bebekleri cenabı hak hiç bir hamileye göz yaşı vermesin

Ay hoşgeldin canım neler aldım bebişlerine

canım battaniytelerimiz eksikti şyu kalın battaniyelerden onlardan aldım ayaklı kadife altlardan aldık bi kaç takım aldık. premastüre takım aldık. çoraplar patikler kapı süsü derken valal 150 lira harcamışım eve gelince anamm ortada bişey yok dedimakannehir oysa çokta ucuza aldık hepsini..

yüce rabbim seninde içine aşkınızın bir meyvesini düşürür işalllah canından sana bir can armağan etsin cenabı hakk

ay vallaha benim 4 den sonra belli olmaya başladı ama yapı meselesi kiminin iç karnı gemiş oluyo 5-6 dan sonra çıkıyo kimininki 2. ayda belli oluyo sağlıklı olsunalrda karnın çıkar canını sıkma :)

ayy git muhakkak daha bugün ordaydık bol bol çeşit var herşey elinin altında fiyatlarda dışardaki bebek mağazalarına göre uygun tavsiye ederim

geldim şekerim ama sizden sonra o kadar çok gezdikki 6 felandı yada 6.30 otobüse bindiğimizde ama elimi kolumu doldurmum bende sözüm ona bakmaya çıktım nevresim için kumaş aldım 4 mt 20 lira ama kumaş çok güzel masonette ye gtiim 2 tane bornoz takımı aldım çok tatlı onlarda tam havuzlu hanın sultan hamam çıkışınımı diyosun sen ordaki bebek mağazasını ben orayada giridm anam 80 lira harcadım ordada chicconun bakım setini aldım çantalı çok güzeldi nıvea felanda aynı olunca aldım vallaha çantası daha gzüeldi 2 tane mont aldım görsen bayılırısn 2 tanesini 25 liraya verdi 2 tane peluş gibi tüylü patikli alt aldım onlarda çok güzel ama belim koptu ya çok yorulmuşum kocişe dedim yemekte ısmarla eve gidip yemek yapamam yemeğide yedik yorgun ve cepler boşalmış geri evimize döndük birdahaki havuzlu han seferine kadar 1ay sonra tekrar gideirm hastane çıkışları çıtçıtlı badi be patikli pantolon almaya :)))

ee kızlar sizler nasılsınız baklım bugün sayfalar pek ilerlememiş ayrıca ist oturan arkadaşlar havuzlu hanı şiddettel tavsiye ediyorum dışardaki mağazalara göre çok çok uygun patikli pijamalar 2.5 çıtçıtlı badiler 2.5-4 arası hastane çıkışı çok kalitelileri 35 lira wavy gördü kumaşı yumuşacık prematüre takımlar 5 li 15 lira idi 12 liradan aldık kumaşı çok güzelll fiyatlar ortalama böyleee

cananımmm kıss kesin o mağüazadır varya. ayy annemin bacağı tuttu evde anneannede yalnız olunca kadın acele etti. bende kıyamadım ona ama aklımda kaldı o mağaza da varya. bir ara çaktırmadan kaçıp gelsem mi:kedi::kedi:
ohh kıs hangi ara aldın o kadar şeyi. biz 7 yi geçiyordu evdeydik... allahım sağlıkla giydirmeyi nasip etsin.. .. prematüreler çok güzel gerçekten evde tekrar elledim kokladım oyyyşş... bu arada senin beğendiğin hatane çıkışıdır çık kaliteli ve fiystı çok uygundu. valla normal mağaza diğer kalitedekini bile 40 a satıyolar..

ayy buarada anlamışsınıxdır bugün hsavuzlu han cananla tanışmamız tanıklık etti. çok güzeldi. varya kesilikle biz burda kanka olmuşuz. ay hanisürekli görüştüğün bir arkadaşınla bulşuşursdun aynı öyleydik. annem bile şsaşırdı ilk kesz mi yüzyüxe geliyorsunuz diyekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
eşine selamlar canım...
Ben de iyi olamya calısıyorum ne kadar aglıyorum ya herseye ama :gitme: iyice sulu göz oldum mafoldumben

Wavy nasıl yorulmadın mı yaa aman ALLAHım korusun ...
Ama gezmeden de olmuyo ki zaten dogduktan sonra kısa bir zaman gezmek zor olur bide kısa geliyo cok yorulma ama :kedi:
canım ben bebek eşyaları giysileri mağazaları gördümmü kendimden geçiyom. eşim hatta diyorki doping alıyor kesin bu diyorkaydirigubbakcemile3 ama eve gelince pilimin bittiğini anlıyom:sinifsinif:
hehhe ben etimi kıstırsan ağlamazdım. ama hamileliğimin bazı dönemlerinde yüzüme baksalar ağlıyordum:sinifsinif: hormonlar coşuyolar canımmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım battaniytelerimiz eksikti şyu kalın battaniyelerden onlardan aldım ayaklı kadife altlardan aldık bi kaç takım aldık. premastüre takım aldık. çoraplar patikler kapı süsü derken valal 150 lira harcamışım eve gelince anamm ortada bişey yok dedimakannehir oysa çokta ucuza aldık hepsini..

Güle güle kullanın canım bebişlerinde güzel ve sağlıklı günlerde....
:1hug:

wavy aldıgınız cicilerin resimlerini beklıyorum............cannacım hayırlı olsun meleklerın ılkm cicileri.........darısı bana...........

wavy aldıgınız cicilerin resimlerini beklıyorum............cannacım hayırlı olsun meleklerın ılkm cicileri.........darısı bana...........

allah razı olsun özgecim güzel günlerde giydiririz işallah

evet wavycim ya sanki yıllardır arkadaşmışız gibi aramızda hiç resmiyet olmadı kızlar öpüştük sarıldık akıl alışverişi yaptık tabi onun haftası ilerde olduğu için daha çok ben ondan akıl aldım ama ilk tanışma gibi değildi wavycim çok tatlısın inşallah gene görüşürüz
kesin aynı yerden bahsediyoruzdur böyle peluş gibi patikli altlar felan vardı sende onlardanmı bahsediyosun acaba sen kaç gel bidaha beraber gidelim seninle vallaha bende 160 lira harcamışım aldığın ne desen hiç 50 milyon o chicco sete verdim kalanıda 3-5 bişi işte elde tutulacak bişey değil ama dediğin gibi ucuz ucuz aldık ama yinede epey harcamışız battaniye felanda hiç almadım ben neyse canları sağolsun daha çokk paralar akacakkk

kk ın en hızlı anneısde gelmış ...dırımım hale sale nasıllar.....................

kızlar merhabaaa..nasılsınız?ben iyiyim..çarşamba ayrıntılı ultrasona giricez baya heyecanlıyım..inşallah canımız sıkılmaz..zaten daha girmeden kafam karıştı..bi yer 550 TL dedi ve EN AZ 2 saat sürer dedi..diğeri 150 TL dedi ve yarım saat 45 dakikada biteceğini söyledi..ben de 150 TL diyenden aldım randevumu..hakkımızda hayırlısı olsun inşallah..
bir de ben bebeklerin mobilya siparişlerini verdim ve baya bi alışveriş yaptım..sonuçta 20. haftayı devirdik çok şükür..sonra ağırlaşmaktan korkuyorum bir de havalar soğuyacak tekrar grip olmıyım diye pek çıkmıyım o zaman diye düşündüm..ama aldıkça canımı da sıktım kendi kendime evham yaparak..acaba erken mi diye?
ne dersiniz?vakitli mi davrandım yoksa erken mi oldu sizce?daha alacaklarım var tabiki ama baya da bişiler aldım çok şükür..

gelırler sımdık canan.kayra muayyne nasıl gectı................melekrle nasıl...........

bende geldiiiim.kıııııızzzz.... dırım doktorun aldığı ultrasonlar hiç kaydadeğer değil.kollarını bacaklarını göbüşlerini ölçmüş.hep onların resimleri... ben kalkınca gördüm bişeyde diyemedim..... ne diyeyim birer profil fotosunu çek dırım istedimi deseydim.... zaten ikincisi gene inatlaştı anam cinsiyetini göstermemek için.bacaklarını çapraz yapmış bir oraya bir oraya dönüyor.ama sonunda gördük kızmış cadııı... anam ikiside kız birde burda var kız ayvayı yedim ben....3 tane cadıııı

anca burcın ben daha hic bisey almadım.........ama gec kaldım....................1 ya kadarda almayı duusnmuyorum.............kasımın 10 unundan sonra alacam.....benımkı bıraz maddıyatla ilgili tabiki......imkan farklı olsaydı.bende senın gıbı herseyı almıstım ..................

huuuuuuuuuu dırım ne yapan ..yoksun *pc bosta............gene hangısıyle savasıyorsun ..........alimi ömermi?kaydirigubbakcemile3

ayyyy geldim geldimmmm aman yawwwww bende döktürmüştür bu anneler dedim neredeee

kızzz canan almışsın birsürü şeyy bacımmm resimleride koyacan yağma yokkk sendeki bu enerji ile

koyarsınnn hiççç bahene istememm..........

wavyle tanıştınızz hee süperrrr .....wavy sendende istiyoruz bakkk heeee

ben geldimmm evet çok güselll bir aksam geçirdik

teşekkür ederim arkadaşıma hale sare büyümüş maşllah onlara sarenin altını değiştirdim
tabi unutmusum yeni bebekler altı açıkken hemen çişşş yaparlar sarede işedi badisine hemen üzerini değiştirdim....ayakları üşümesin diye pamuk sardım öle çorap giydirdim....çok tatlılardı
sare çok güçlü çivi gibi maşşallah ,inanırmısınız kafasını tutuyor ya :nazar:
hale çok fena işveli cilveli bi kız annesine benziyor tıpkı hymarry nin bebeklik resmini gördüm aynı annesi
gerçi mustafa bey kabul etmiyor ama aynı hale annesi dayısı ve ananesine benziyor işte
sarede babasına benziyor......

yedik içtik bizim danalar tepişti geldik ....eşlerde kaynaştı .....çok güselll...

tabi sohbet hoş olunca saatti fark etmedik 11 geliyordu kalktık arkadaşımıda yorduk

inş.birdahakine bende olacaz..kısçelerde büyümüş olacak..... resimleri albüme ekleyecem

hymarry ile yanyana çekilemedik eşler sohbette bizde bebeklerle olunca tek tek .çektik bebekleride koyamadık yanyana benim veletler aksırdı tıksırdı.....

anca burcın ben daha hic bisey almadım.........ama gec kaldım....................1 ya kadarda almayı duusnmuyorum.............kasımın 10 unundan sonra alacam.....benımkı bıraz maddıyatla ilgili tabiki......imkan farklı olsaydı.bende senın gıbı herseyı almıstım ..................

hepimiz cebimize göre yapabileceğimizin en iyisini yapacağız tabi yavrularımıza.. benim sormak istediğim zamanlamaydı zaten..uygun zamanda başlamış mıyım acaba yoksa erken mi davrandım?bir kere de almaya başlayınca insanın durası gelmiyo,her gördüğünü alası geliyo insanın ama olmuyo tabi..olabildiğince olacak artık..hiç birimiz meleklerimizi çıplak bırakacak değiliz ya evel Allah..
inşallah hepimizin alış verişleri hiç bitmez..sonuna kadar sağlıkla geliriz Allah'ın izniyle inşallah..

koyucam resimleri dirimcim ama maalesef bu gün değil banyo yapmam lazım yarın gideceğim bir nikah var sabah erken kalkıcam kahvaltı sonra kuaföre gidecem kaşları aldıracam fön çektirecem anca hazırlanır anca giderim yarına kadar sabredin çok güzel şeyler göstereceğim size cicişler topiğinde sonunda benimde bişilerim olacak heyo heyoooo

özgecim acele etme alırsın bakma sen bize biz birazda acele ettik aslına bakarsan bende 2 hafta felan önce çıkacaktim eşimin eğitim ödeneğini almasını bekliyoduk yeni aldı bizde yeni çıktık 2 çocuk olunca maddiyat zorluyo insanı kalanıda önümüzdeki ayın maaşı ile artık ee para ne zaman var alışveriş o zaman hehe

X