Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

bu çocuklar hasta değil şebek bizle sofraya oturduar ilk kirletme opersyonu tmm ömer ayakla bardağa vurdu su bardağı devrildi allhtan halıda polar ve çarşaf vardı ıslanmamış bile sofrada zeytin yediler
peynir yediler domet sulu ekmek yediler.......şimdi uyuyo ömer aliş babada bende temizlik yapacam

hymarry cnm afiyet olsun süt olsun cnm ben yemeğim bana yağ oluyor valla sonra çarşafla dolanırım yağları saklamak için....

kocam annesini arıyoo bize gelsin diyeee inş.haftaya c.tesiye kadar gider kuzenimi alacam yemeğe

bugün burası çok ıssız.kimseler yok... kaswa nerdesin...............wavy genemi gezmeye gittin ... birde canbebek bu üçüne bişey olmasında diğerleri iyidir diye düşünüyorum..........

Son düzenleme:
Kızlar selam hepinize hiç bir şeyi okumadan yazıyorum..Annemdeyiz dün çok zor bir gece geçirdim.Bebeklerin rahimime baskısı çok arttı.ıkisinininde başı aşagıya inmiş zaten.Dün akşam bacaklarım resmen kilitlendi.Şu an iyiyiz şükür.Dün canımız çok sıkıldığı için eşim, annemle beni gezmeye götürdü.Araba koltuğu yatar vaziyette.. gittiğimiz yerdede hava aldık, oturduk.Ben 5-10 adım anca atmışımdır.O bile yetti inanın.Bugün daha iyiyim. oturamayacağım bunun başında hepinizi öperim Allah esirgesin hastaneye gidersem haber veririrm onun dışında giremiyorum annemden nete.. merak etmeyin öptüm..

kızlar gunaydın .............yağmurlu bı hava var...............bugun ozel bı gun benım için evlılıgım onyedı yılını doldurdu onsekıze gırdık..............ınş daha bı omur hayırla sevgıyle gecer.............herkes ıyı masallah abımler geldı almanyadan ben gıremedım tam ...............ben bebışlerıme bısey almadım ya daha yengesı bısuru badı corap uyku tulumu almış ........ılk gıtysıler geldı yanı ınş hayırla gıyerler.............ıyı bakın kendınıze

OYY maşallah cqnım allahım ağız tadınızı bozmasın sağlıkla yavrularınızla mutlu huzurlu uzun yıllar yaşayın inşallah.:nazar:
sağlıkla giyinsinler canım. sen alışveriş yapmazsan yapan bulunuzr işte böylekaydirigubbakcemile3

Kızlar selam hepinize hiç bir şeyi okumadan yazıyorum..Annemdeyiz dün çok zor bir gece geçirdim.Bebeklerin rahimime baskısı çok arttı.İkisinininde başı aşagıya inmiş zaten.Dün akşam bacaklarım resmen kilitlendi.Şu an iyiyiz şükür.Dün canımız çok sıkıldığı için eşim, annemle beni gezmeye götürdü.Araba koltuğu yatar vaziyette.. gittiğimiz yerdede hava aldık, oturduk.Ben 5-10 adım anca atmışımdır.O bile yetti inanın.Bugün daha iyiyim. oturamayacağım bunun başında hepinizi öperim Allah esirgesin hastaneye gidersem haber veririrm onun dışında giremiyorum annemden nete.. merak etmeyin öptüm..

canım dikkat et kendine. süle bıcırıklara az aldı sıksınlar dişlerini yaw.. yoksa teyzeleri kızar onlarakaydirigubbakcemile kaswa benimde karnım aşapılanmış öyle diyolar moralim bozuluyor yamafoldumbenmafoldumben
habersiz bırakma canım dualarımız seninleopuyorumnanaktan

yaa bir sürü alıntı yapmıştım hiç biri çıkmamaışşmafoldumben

hymarry dirimm yine çatlattınız yaw bren,i kekler pastalaar mannane bende istiyommmmkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
hymarry kardeş perşembe acuk gezcem izin verirmisin acabaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:kedi::kedi:

kıslar bu arada biraz işler var bugün bebiş odasındaki eşyaları çıkarıyor eşim onun başında dikiliyom bende. öpüyom hepinizi...

aman yawww işleri bitiremedim savsak savsak iş yapıyom aygazı cifledim aygazın yanında cam var çerceveleri çifledim ,,yerlerde cif dökerek sildim şimdi tezgaha çamaşır suyu döktüm bekliyom
orayı silem yatak odasını sadece silecem allahtan tozunu almıştım ....sonra antreyi saonu banyoyu silecem ....çamaşır asacam ,yemek yapacam pöffffffffffff

dırımcım sagol canım..............ama bıraz dınlen ya ne bukadar ış....................bebışlere ıyı bak...........wavy sagol canım............herkes ıyı baksın kendıne az kaldı bazı arkadasların................

offff beee bittii çamaşırları astım banyo ,mutfak, yatak odası saon heryer tertemiz olduuuu

yaa arkadaslar angel babyden haberı olan var mı?takvımıne baktım 37+6 günlük gözüküyo bugün .acaba doğum yaptı da haberımız mı olmadı .

canan canım allah güzel günlerde giydirmeyı nasıp etsın.göremesekte emınım çok cici şeyler almıssındır bebişlerine

amin canım allahım gülerek giydirmek nasip eyleisn hepimizin çocuklarına

yaa arkadaslar angel babyden haberı olan var mı?takvımıne baktım 37+6 günlük gözüküyo bugün .acaba doğum yaptı da haberımız mı olmadı .

vallaha pamuk 38. haftaya kadar hastanede yatacaktı ama angelden haberim yok

dirim kız nerdesin resim ekleyeceğim yardım ına ihtiyacım var

Kızlar selam hepinize hiç bir şeyi okumadan yazıyorum..Annemdeyiz dün çok zor bir gece geçirdim.Bebeklerin rahimime baskısı çok arttı.İkisinininde başı aşagıya inmiş zaten.Dün akşam bacaklarım resmen kilitlendi.Şu an iyiyiz şükür.Dün canımız çok sıkıldığı için eşim, annemle beni gezmeye götürdü.Araba koltuğu yatar vaziyette.. gittiğimiz yerdede hava aldık, oturduk.Ben 5-10 adım anca atmışımdır.O bile yetti inanın.Bugün daha iyiyim. oturamayacağım bunun başında hepinizi öperim Allah esirgesin hastaneye gidersem haber veririrm onun dışında giremiyorum annemden nete.. merak etmeyin öptüm..

Ayh geçmiş olsun canım ...
Az biraz daha sabır Rabbim yardım etsin...

viewer.php
[/URL][/IMG]

Çok çok geçmiş olsun canım aman sen iyi olda girme nete

bugün burası çok ıssız.kimseler yok... kaswa nerdesin...............wavy genemi gezmeye gittin ... birde canbebek bu üçüne bişey olmasında diğerleri iyidir diye düşünüyorum..........

kayra canım öncelikle hayırlı olsun kızların.... inşallah 36. haftalara kadar sorunsuz gelirsiniz.... ben şimdilik iyiyim... ama bu aşağıya olan baskı nedeni ile cuma olan randevumu bugüne aldım.... erkenden gideyim ne olur ne olmaz.... annemde olduğumdan sık giremiyorum... gelişmelerden haberdar ederim sizi....

kaswa korkutma kıs beni.... senin yaşadığı şikayetler az çok bende ve wavy dada var.. herhalde normal bunlar.... ama beni iki bebeğinde başı yukarıda... biri sağda biri solda... bazen karnımın ortası bomboş kalıyor.... tedbiri elden bırakma ama çokta panik yapma...allah yardımcın olsun canım...

aman yawww işleri bitiremedim savsak savsak iş yapıyom aygazı cifledim aygazın yanında cam var çerceveleri çifledim ,,yerlerde cif dökerek sildim şimdi tezgaha çamaşır suyu döktüm bekliyom
orayı silem yatak odasını sadece silecem allahtan tozunu almıştım ....sonra antreyi saonu banyoyu silecem ....çamaşır asacam ,yemek yapacam pöffffffffffff

tam bir başak kadını gibi konuşuyosun valla kısssss

X