Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

özge dirim medine wavy bebeiş istiyoruz penses hepinize teşekkür ediyorum desteğiniz için dediğiniz gibi çok takmamaya çalışıyorum ama sabaha kadar rüyamda oğlumla uğraştım düşünüp bilinçaltıma yerleştirmek istemiyorum aslına bakarsanız bende sağlıkla doğacaklarına inanaıyorumdoktorum sadece çok küçük bi ihtimalden bahsetti bana giribin vereme çevirmesi gibi olmayacağına inanıyorum ama sanırım işte annelik bu ya olursa düşüncesi oğlumun hayatı boyunca eziyet çekeceği düşüncesi allahımsen koru yarabbim başka şeylerle uğraşıp bu düşünceyi aklıma yerleşmedne çıkarmalıyım

naber wavy demek sabah erkenden bime koştun ay bende gideyim ya uyku tulumu gelmişti kız kardeşimin kızına gidip alacağım gidem alam bari:)))

kızlar ben çıkıyom bugün canım misler gibi temizlik yapmak istiyo haydi görüşürük

günaydınlar artık evimdeyim çok mutluyummm
annemlerde uyumayan ömer eve gelirken takside uyudu ve ölede bütün gece devam etti
gece mama için kalktı...yedirdim uyudu....alişimde aynııı
yani durujm şuki...çocuklar evlerini istiyolar.....karar aldım zaten ....artık eşim gidince anneme söyleyecem 4 gün o gelsin....biz bir hafta kalıyoruz gidince çünki eşim p.tesi sabah çıkıyor perşembe gece geliyor eee o saatte eşya taşımak istemiyor o yüzden bigün fazladan gidiyor yada aynı şey c.tesiye yansıyor......

annem gelemezse mecburrrrr kayganayı çağracam yapacak bişey yokk....

canan inşallah kalmıştır canım valla kapış kapıştı burda anında bitti.
Dirim kıs tabi kendi yaaklarını evlerini ararlar. ben bile annemin evi olmasına raümen evlendiğimden beri gece kalamıyorum. bir kez kaldım valla bekarlık yataüım olmasına raümen yadırgadım. onlarda yadırgıyorlardır ortamı. oyşş yirimm onlarıı...

kıslar bugün kafama bişey takıldı.sabah bime gittim ya. kapılar açılmamıştı kadınlarla sohbet ettik kafaladım hepsini. hatta önden gidenler banada almışlar onların sayesinde aldım:)) niyse güzel olan maşllah çekip hiç ikiz gibi değil dediler:)) ama hepsi karnın aşağılanmış az kalmış heralde dedi ilkj başta( neyse annemlere geldik. üzerimde dar bişey vardı anneannemde demez mi karnın geldiğğmize göre iyice aşağılandı diye. bu nedemek şimdi ya. aşaüğılanınca hemen doğuruyn mu bir ay daha dayanırlar mı yaa(

saol bebıs ıstıyoruz sende ıyısındır umarım kartallarınla....3 tane buyuttum huzursuz da olacaklar aglayacaklar da.sadece bıraz sabır ve zaman canım benım............hepsı yarın bırer taze anı olarak klacak....................wavy ewet ole derler karın asagı ınınce dogum yakın derler ......ama tabıkı kımse bılemez ne zman dogum olacagını..........allah hayırlı dogumlar nasıp etsın hepimize..........canan takma kafana canım .benbım en kucuk kızımada mongol dedı dr...5 aylıktı gozler cekıkı dıye.tabı testler tahlıller.temzı cıktı..........o yuzden bosu bosuna ne kendını nede ogluusnu uzme..............maryy el mualaım dıger arkadaslar nasılsınız melekler naıl..allaha emanetsınız...........bend ecok uuzn bır aradan sonra ılk defa tek basıma gezmeye gıdıorum bugun bakalım yuruyebılecekmıyım.............allah yardımcımız olsun............:hulya:

özge canım hakkımızda hayırlısı canım benim. kendine dikkat et csnım çok yorma kwndini.. ohh sefan olsun gez gülüm yaa.

ayyy kimse kalmamışş wavy cnm ben 27 haftamda karnım aşağa düştü

annemlere dedim güldüler.....ebe olan yiğenim doğum belirtsi dedi...bende anladım..

27 + larda ben hastaneye yattım kasık ağrılarım sancıymış meğer dikkat et ve hazırlığını bitir derim

korkmada sakınn.......

özge git gez cnm sonra gezilmiyor hem kış ...hem göbüşş....

bende toz alacam iki paşamda uyuyor maşallahh hazır uyurken sesiz işleri halledeyim...

hymarry gelmedi hiççç acep bişi mi var

canım hazırlıklarım tamam sayılır. bi tyk odası gelip yerleşecek.. ama bu sıralar n4eden bilmiyorum bi korku girdi içim3e sizde farketmişsinixdir belki. bu kadar mıymıy değildim. ama nedense her an bişey olackmış gibi hissediyporum..:sinifsinif:

özge git gez cnm sonra gezilmiyor hem kış ...hem göbüşş....

bende toz alacam iki paşamda uyuyor maşallahh hazır uyurken sesiz işleri halledeyim...

hymarry gelmedi hiççç acep bişi mi var

ohhh uyusunda büyüsdünler canım..
hymarryle yaklaşık yarım saat bir saat önce konuştuk. biz konuşurken kapı çaldı bebiş görmeye geldiler sanırım. bi sıkıntısı yok gibiydi..:Saruboceq:

günaydın kızlar hatta tünaydın
ne güzel bende bim e gitsem ne güzel olur ama biraz yokus ve uzak gözüm yemedi ama heveslendim insallah yarına kalırda kocisim götürür
ya bende 16. haftadayım kim görse nerde göbeğin nasıl ikiz gebesin sen diyolar kıl oluyorum
gecen gün de biri aa sen hamilemisin dedi
ya anormalmi bu haftada cok benim göbeğimin cıkmaması

aa bu arada kıslar dün pamuğum aradı. allaha şükür durumu iyiymiş. sadece çok büyümüş ve ağırlaşmış. dokto4rlar 38. haftayı bitirtmek istiyolarmış. o da salı günü 37. haftası bitince alsınlar istiyor. bende bırak kalsınlar kalacakları kadar dedim.:)) hepinizi özlediğini ve selamlarını iletmemei istedi ..

canım yarına kalır inşallah kağış kapıştı valla...

benim de senin haftalarda karnım yoktu. hatta şöyle diyim bu son 3 haftadır çok büyüdü karnuım.. hatta hymarrynin eşi hamike olduğumu anlamamıştı o kadar diyim sana:kedi: seninde iç karnın büyük olabilir canım. sen kimseyi takma ..

allah yardımcısı olsun insallah hayırlısyla gelir bebisler
38. haftayı bitirmek ne güzel bisey yahu masallah.....

sağoll wavycim moral oldu gercekten

kapış kapış mı amanınnnnnnn birinimi göndersemkaydirigubbakcemile3

allah yardımcısı olsun insallah hayırlısyla gelir bebisler
38. haftayı bitirmek ne güzel bisey yahu masallah.....

amin canım.devlet hastanesinde yatıyor şu anda pamuğum. devlet hastanesininde böyle güzel bir yanı var tutabildikleri kadar tutuyolar..
ahhh valla hayal gibi bana o haftalar ay bana noluyor bilmim çok karamsar oldum bugünlerde. hamilelik sendromuna yenimi tutuluyom ne:sinifsinif:

sağoll wavycim moral oldu gercekten

kapış kapış mı amanınnnnnnn birinimi göndersemkaydirigubbakcemile3

valla kapış kapıştı kız.. hani kapıda muhabbet kurmasaydım ordaki bayanlarla ben hiç alamazdım. önden gidenler sağüolsun banada almışlar. ne tatlı dilliyim düşünün artıkınkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:kedi::kedi:

canım benim senin haftanda cok güzel
bebekler kendini kurtarmıs zaten simdiki zamanlar hep üzerine bonus bence
durdukları kadar dursunlar artık
hayırlısıyla sende göreceksin insallah o haftaları

bana otuzlu haftalar ahh ahhh hayal gibi geliyor su anda..kaydirigubbakcemile3

ohooooooooo o zaman bitmistir bilemmmm
artık böyle bisey olunca kapısında bi gece önceden kamp kurcamkaydirigubbakcemile3
gecen haftada biseyler varmıs galiba uyku setleri filan bana erken ama atardım bi köseye onuda kacırdım
gece hafta aldınmı biseyler sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…