Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ohooooooooo o zaman bitmistir bilemmmm
artık böyle bisey olunca kapısında bi gece önceden kamp kurcamkaydirigubbakcemile3
gecen haftada biseyler varmıs galiba uyku setleri filan bana erken ama atardım bi köseye onuda kacırdım
gece hafta aldınmı biseyler sende

geçen hafta büyükler için uyku seti vardı canım. bugün bebejk uyku setleri vardı. aldım ben:kedi:
yinede fırsatın olursa bak derim. mesela evin ordaki bimde kapış kapış gitti. eşimin eşyerinin ordakinde duruyormuş nerdeyse hepsi.. ikizlerinin şansına bulursun inşallah.
valla güzelim banada hep erken erken dediler. bazı şeyleri erteledim heo. alalh şükür doğsalar açıkta kalmazlar ama var bazı eksiklerimiz. ve şimdi kesinlikle gözüm yemiyor. brazda korkuyorum dolaşmaya..

geçen hafta büyükler için uyku seti vardı canım. bugün bebejk uyku setleri vardı. aldım ben:kedi:
yinede fırsatın olursa bak derim. mesela evin ordaki bimde kapış kapış gitti. eşimin eşyerinin ordakinde duruyormuş nerdeyse hepsi.. ikizlerinin şansına bulursun inşallah.
valla güzelim banada hep erken erken dediler. bazı şeyleri erteledim heo. alalh şükür doğsalar açıkta kalmazlar ama var bazı eksiklerimiz. ve şimdi kesinlikle gözüm yemiyor. brazda korkuyorum dolaşmaya..

cok şükür yapmışsın işte eksikler hep olur bence olsun artık
ben bi gidip bakıyım bari hadi öptüm cok sağol haber verdiğin icin canım...

görüşürüz zuzu. inşallah kslmıştır csnım..

kıslar nerdsiniz. ben biliyom. birazdan ben çalışmaya başlıcam yazamıcam siz dökülceksiniz dimi. yazıp durcanız çatlatcaksınız beni:sinifsinif:

selaaam kızlar nasılsınız bugün..... ben iyiyim...geç kalktım bugün..gece kocişim yotu..cadıyla yattım sabaha kadar tepişti sıpa uyutmadı beni. bende o okula gidince uyudum biraz...

kayra hoşgeldin canım. aman dikkat et canım. uyurken tekmik falan atmasın senin zilli. uyku hali bu belli olmaz..

evet bende korktum birazda o yüzden uyuyamadım zaten...kalkamadımda gece uyanır yanında görmezde korkar diye. karnıma yastık koydum öyle yattım...ben tekmelemedi ama yatak geniş geldi galiba fırıl fırıl döndü.. üstünü açtı sürekli.kendi yatağında açmazdı hiç. bu gece pek deli yattı yaaa...

buradayım hymarry arayacam nerede ama çocuklara elma rendeledim yedirdim vazlizi kaldırdım ...içindekileri yerleştirdim alt değiştirdim şimdi oturdummm

ben geldim kızlar dirim wavy hymarry beni merak etmişsiniz canlarım geldim. muaynem nasıl geçti ya nasıl anlatayım bilmiyorum iyi değilim ama kötüde değilim kızım çok sağlıklı 400 gram olmuş organları felan yerinde ama oğlummm :KK43:((( doktor kalbindeki odacıklarda 2 tane parlaklık gördühamilelerde %1-ier %3 arasında görülebiliyomuş kalbi delik felan değilmiş ne dedik çok önemli değil dedi nedir diye sorduk down sendromu olabilir dedi ama senin yaşın genç dedi ikili testindede düşük çıkmış oranın dedi 80.000 bi çıkmıştı içinin rahat olmasını istiyosan dedi yani aklımızda soru işareti kalmasoın diyosan dedi çapada hocam var ona göndereyim seni dedi çapadan randevu alamazsın özel muaynedende alamazsın ama ben senin için ayarlarım dedi başka bi hastaneye gitmen bişi değiştirmez dedi ordaki doktorların baktığı kadar bende bakıyorum dedi seni göndereceğim bu adam 2. düzey usg ve bı konuda uzman dedi o bi baksın gerek görürse amniyosentez yaptırır ki bence gerek görmez dedi ama içimiz rahat etsin git dedi ne dersin dedi bende şaşırıdm bilemiyorum dedim yani bu saatten sonra usg de bişi görse amniyısentez istese ondada bişi çıksa ne olacak dedim ben bebeğimi aldıramam dedim dr da doğmasını bekliycez dedi ikiz dedi sadece birini alamayız dedi sonra eşime sordu ne dersin felan diye eşimde yapabilecek bişey varmı dedi doğduklarında kontrole alırız dedi sadece eşimde bişey yapamayacaksak doğumu bekleyeceksek yaptırmanın bi anlamı yok dedi ama yapabileceğimiz bişi varsa yaptıralım dedi. sonra doktorumda boşverin bence zaten bişey yok ben sadece benden daha iyi birisi değerlendirsin istedim dedi

yani öyle içim rahat doktoruma güveniyorum çok önemli değil diyosa değildir ama dua edin kızlar bana bişey olacaksa bana olsun oğluma bişey olmasınnn

ordan metrocity e gittik motharcare bende baktım tıpkı sizin gibi elim boş döndüm ama indirim felan hikayeee

bencede canını sıkma canım bişeycik yoktur Allahın izniyle dualarımdasın sen doktoruna güven öptm

selam kızlarr,
iki gündür ortalarda yoktum ilgilenip soranlar olmuş,sağolunn,iyiyiz fakat yoğunuz hamdolsun

dün ssat 7.30 da misafir geldi tam 11.30 da gittiler.N e aşkı memnu,ne bişey,gece 3.30 a kadar da ayaktaydım kızlarla..
bugünde sabah annemle kızkardeşim kahvaltıya geldiler,yedik içtik,kızlzarı yıkadık,çamaşır,sildik,süpürdük,lavaboların yıkanmasından tut,makineye çamaşaır bulaşık atılması,asılması,yerleştirilmesi,kızların tekrar beslenip doyurulması,temizlenmesi,acaip yoğun,
işte uyudular biraz yarım yamalak derken KK ya oturayım dedim uyumak yerine vallaha,Hale yine rahatsız..

canan canım inan bunda problem var denen bebekler sapasağlam doğdukları gibi,doğmadan önce sağlıklı denen bebeklerimizin de sorunusuz doğacağına kimse garanti vermiyor,bu bir imtihan,hiç takma kafana,ama şu canımı sıkıyor,madem bir uzman değerlendirecek diyorsun ve bu işin perinatologlar tarafından yapıldığı belliyken neden bir kadındoğumcu ben bu işi de yaparım deyip ayrıntılı ultrasona burnunu sokabiliyor anlamıyorum..
Hiç sıkma canını,sapasağlam doğacak yavrun,Rabbim herkesin yavrularını sağlıkla bizlee lutfetsin..

bebişim demek yavru kartallar zorluyor seni hihihii,
sağlıklarında bir problem yok ama dimi kuşumm,dış dünyaya açılıyorlasr yavaş yavaş
bak benimkiler de insan olsun,ses olsun uyuyorlar,ne zaman yalnız kalsak hep kısmi bir huzursuzluk,5 dk uykum yok fazladan vallaha,
varsın sağlıklı olsunlar da canımm..

diğer tüm arkadaşlasrımı da tek tek öpüyorum,nasılsınız kızlarr?

selam kızlarr,
iki gündür ortalarda yoktum ilgilenip soranlar olmuş,sağolunn,iyiyiz fakat yoğunuz hamdolsun

dün ssat 7.30 da misafir geldi tam 11.30 da gittiler.N e aşkı memnu,ne bişey,gece 3.30 a kadar da ayaktaydım kızlarla..
bugünde sabah annemle kızkardeşim kahvaltıya geldiler,yedik içtik,kızlzarı yıkadık,çamaşır,sildik,süpürdük,lavaboların yıkanmasından tut,makineye çamaşaır bulaşık atılması,asılması,yerleştirilmesi,kızların tekrar beslenip doyurulması,temizlenmesi,acaip yoğun,
işte uyudular biraz yarım yamalak derken KK ya oturayım dedim uyumak yerine vallaha,Hale yine rahatsız..

canan canım inan bunda problem var denen bebekler sapasağlam doğdukları gibi,doğmadan önce sağlıklı denen bebeklerimizin de sorunusuz doğacağına kimse garanti vermiyor,bu bir imtihan,hiç takma kafana,ama şu canımı sıkıyor,madem bir uzman değerlendirecek diyorsun ve bu işin perinatologlar tarafından yapıldığı belliyken neden bir kadındoğumcu ben bu işi de yaparım deyip ayrıntılı ultrasona burnunu sokabiliyor anlamıyorum..
Hiç sıkma canını,sapasağlam doğacak yavrun,Rabbim herkesin yavrularını sağlıkla bizlee lutfetsin..

sağlıklarında bir problem yok ama dimi kuşumm,dış dünyaya açılıyorlasr yavaş yavaş
bak benimkiler de insan olsun,ses olsun uyuyorlar,ne zaman yalnız kalsak hep kısmi bir huzursuzluk,5 dk uykum yok fazladan vallaha,

slm lolipoplarzemuszemus hepinizin iyi olmasını dilerim.Ben de iyiyim şükürler olsun.Bu gecem çok zor geçti.Wc ye kalkmak öldürdü beni.Akşam bu sefer kesin suyum patlayacak dedim.Kızlar ben adım atamıyorum artık.Bacaklarım açılmıyor bir müddet..1 adım mesafeyi anca 8 küçük adımla badi badi sağa, sola dönerek tamamlayabiliyorum sonra açılıyorum.Birde kendimi neye benzetiyorum ...çamurda bir sağa, bir sola debelenen su aygırlarına...lülülülülülükaydirigubbakcemile3

canan inşallah kalmıştır canım valla kapış kapıştı burda anında bitti.
Dirim kıs tabi kendi yaaklarını evlerini ararlar. ben bile annemin evi olmasına raümen evlendiğimden beri gece kalamıyorum. bir kez kaldım valla bekarlık yataüım olmasına raümen yadırgadım. onlarda yadırgıyorlardır ortamı. oyşş yirimm onlarıı...

kıslar bugün kafama bişey takıldı.sabah bime gittim ya. kapılar açılmamıştı kadınlarla sohbet ettik kafaladım hepsini. hatta önden gidenler banada almışlar onların sayesinde aldım:)) niyse güzel olan maşllah çekip hiç ikiz gibi değil dediler:)) ama hepsi karnın aşağılanmış az kalmış heralde dedi ilkj başta:KK43:( neyse annemlere geldik. üzerimde dar bişey vardı anneannemde demez mi karnın geldiğğmize göre iyice aşağılandı diye. bu nedemek şimdi ya. aşaüğılanınca hemen doğuruyn mu bir ay daha dayanırlar mı yaa:KK43:(

wavyicim takma bence kafana hep öle sölerler fazla takılma derimm

geldiniz dimi dedim ama ben çalışmaya başlarım bunlar dökülür diyeelülülülülülü

günaydın kızlar hatta tünaydın
ne güzel bende bim e gitsem ne güzel olur ama biraz yokus ve uzak gözüm yemedi ama heveslendim insallah yarına kalırda kocisim götürür
ya bende 16. haftadayım kim görse nerde göbeğin nasıl ikiz gebesin sen diyolar kıl oluyorum
gecen gün de biri aa sen hamilemisin dedi
ya anormalmi bu haftada cok benim göbeğimin cıkmaması

bence anormal değil canım herkesin hemen büyümez karnı kimini iç karnı büyük olurmuş takma bence kim ne desin

[
slm lolipoplarzemuszemus hepinizin iyi olmasını dilerim.Ben de iyiyim şükürler olsun.Bu gecem çok zor geçti.Wc ye kalkmak öldürdü beni.Akşam bu sefer kesin suyum patlayacak dedim.Kızlar ben adım atamıyorum artık.Bacaklarım açılmıyor bir müddet..1 adım mesafeyi anca 8 küçük adımla badi badi sağa, sola dönerek tamamlayabiliyorum sonra açılıyorum.Birde kendimi neye benzetiyorum ...çamurda bir sağa, bir sola debelenen su aygırlarına...lülülülülülükaydirigubbakcemile3
selam canıım,daha nelere benziycen daha nelereeeee laelaelaelaelae -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3
heee baktım durdum ne zaman gidicek de ben yazayım diyeee lülülülülülü
wavym canım o adet sancıları gibi bir sancı normaldir,önemli olan üstte bir tepe oluşturup adet snacısına ve büyük tuvaletine sıkışır gibi oluyormusun bu..
O ağrılar daha da artıyor zamanla maalesef..

canım ya kıyamam. bende çok zorlanmaya başladım. allah şükür öyle hareketlerimde aşırı bir kısıtlanma yok. ama huzursuzluk ve yfak tefek şikayetler var. gerçi ufskmı bu şikayetler ben mi ufak görüyorum bilmiyorum. haftaya nsty gireceğiz allahın izni ile.. allah yardımcımız olsun.
su ayguru he mikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

wavyicim takma bence kafana hep öle sölerler fazla takılma derimm

haklısın canım. ama dediğim gibi bu sıralar bana bişey oldu çok nazlı evhamlı olduım. elimde değil:sinifsinif:

selam kızlarr,

iyiyiz sağol canımm bizde seni çpüyoruz bebişlerimle yerimseniben

[
selam canıım,daha nelere benziycen daha nelereeeee laelaelaelaelae -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile3

heee baktım durdum ne zaman gidicek de ben yazayım diyeee lülülülülülü
wavym canım o adet sancıları gibi bir sancı normaldir,önemli olan üstte bir tepe oluşturup adet snacısına ve büyük tuvaletine sıkışır gibi oluyormusun bu..
O ağrılar daha da artıyor zamanla maalesef..

biliyodum zateekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
canım kasılmalarım arada oluyor. ama öyle çok ritmik değil. ama bu adet sancısına benzeyen ağrı ikşi gündür cebelleş oldu ban. sürekli var. hani hamiş olmasam ay adet olacam tüh tutmadı yine dicem yani lülülülülülü bide seniün dediğin bu değil sanırım ama. sanki sürekli büyük tuvaletim varmış gibi. bide işin ilginci az az olsada yapıyorum ki ilaçsız çıkamıyodum uzun süredir:kedi::kedi:
ben okuyabildikçe cvplıcam ama azcuk çalışmam gerek öpüyom hepiniziŞenizŞeniz

X