Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

çok merak ettim yeğenlerimi kuşum..çok sevindim canım iyi olmalarına ..Benim kilolarda ortalama o civarda olacak sanırım.Maşallah yavruşlara,Seni götürebileceği son haftaya kadar tutacak inş..Yarın benim kontrolum var.ınş.iyi sonuçlarla gelirim.Bugün pek keyfim yok gene.Bir kaç gündür iyiydim.Akşam 15- 20 dk .kadar ayakta bir iş yaptım bugün gene yordu beni.Benim işim hep yata yata demekki...Çok özledim kuşum gelince gir,iyi eğlenceler sana...opuyorumnanaktan

dirimm canımmm halkalıda oturuyor. ama şimdi bakırköye gidiyoz eşimin kuzeninide alıcaz.. ama içim dışıma çıktı trafik açıldı tekrar tıkanmaz inşallah şu qn köprüyü geçtik..nerdeymişiz dur bakem.. bilmim ama bi tabeledee aksaray edirne be halkıcıoğlu sapağı yazıyor:)) benden ancak böyle tarif çıkar:)))

dırım dökmüşsün kurtlarını.zemuszemus..Benim faceim yok...O yüzden hakkım yok mu görmeye seni.?..Bir fotonu koyda şuraya görelim tatlummm...

canım benim çok sağolllopuyorumnanaktan sanırım 40 ı bulucak bu adamakannehir
canım benim yorma kendinşi valla bende yatmadım bugün her yerişm davul gşbş oldu( napalım yatmnak gerekşyorsa yatıvcaz kuşum... inşallah güzel haberlerle gelirsin canım benim. dualrım senşnle..opuyorumnanaktan

ay yine trafik tıkandı. ekrana bakınca midem kötü oluyor . bven kapatıyom kıslsr. :sinifsinif:

kendine dikkat et iyi eğlenceler balım...kaydirigubbakcemile5

Dırım canım sen giresunlumusun :)
1 sayfa öncede gördüm de:)

Ben geldim bu arada nasılsınız kızlar..

İyi akşamlar kızlar nasılsınız 2 gündür giremedim kayınvalidemler burdaydı. geçmişi okumadım umarım herkes iidir.Bu arada bişi sorcam kızlar şu domuz gribi konusu baya gözümü korkuttu aşıyla ilgili bilgisi olan var mı

medine cnm evet giresunluyum cnm kaswa koyayım cnm
annem ve ben
kardeşim ve benn

medine cnm evet giresunluyum cnm kaswa koyayım cnm
annem ve ben
kardeşim ve benn

dırımkızı maşallah fıstık gibi olmuşsun.ben eşin olsaydım valla seni göndermezdim yanlız neme lazımsengözlerimebaksanab

Bende giresunluyum biliyomusun :)

neresindennnnnsinn kızım taksit taksit deme ben bulancaklıyım annemde tirebolu

dırımkızı maşallah fıstık gibi olmuşsun.ben eşin olsaydım valla seni göndermezdim yanlız neme lazımsengözlerimebaksanab

sağol cnm teşekkür ederim valla kocamda pek istemedi onsuz gitmemi ama çok yakınımız

nişanındada biz hastanede yatıyorduk ...ve bu sabah kocan seyhate gitti

o yüzden benim içinde zordu ...seyhatler zorda olsa taze kılıyor evliliğimizi hep özlem var:asigim::asigim::asigim:

Prazizli...
Bulancak sonra piraziz görmüşsündür muhakkak hehe bide akraba cıkıyomusuz:)

Bide düğün resimlerini facede gördüm cok güzelsiniz heoiniz gelininiz cok güzel ya masaALLAH cok yakışmıs

Prazizli...
Bulancak sonra piraziz görmüşsündür muhakkak hehe bide akraba cıkıyomusuz:)

Bide düğün resimlerini facede gördüm cok güzelsiniz heoiniz gelininiz cok güzel ya masaALLAH cok yakışmıs
hehehe benim eniştemler piraziz li kızz ama neresi vs.dersen bilmem kırca soyadları
dırıııım kurt kaldımı kız.....................

herdaim kurtlar mevcut cnmm yine gider dökerim ben kurtları heheh

ben kurt dökmek isteyim bulurum bişilerr

:) valla hiç tanımıyorum ama annemler kesin bilir bulancaktada akraba var ama ben bilmiyorum işte...

kızlar sanırım sizde ikiz annelerisiniz bende:)ve sanırım siz de giresunluymuşsunuz ben de:)tanışmak isterim sizle:)bnm ikizler 4 yaşını doldurdu yanlız sanırım siz daha yeni başladınız:ecrin_bebek:

kızlar sanırım sizde ikiz annelerisiniz bende:)ve sanırım siz de giresunluymuşsunuz ben de:)tanışmak isterim sizle:)bnm ikizler 4 yaşını doldurdu yanlız sanırım siz daha yeni başladınız:ecrin_bebek:

aramızda doğurmuş annelerde var canım. ama seninkiler kadar büyük yok henüz.... huşgeldin tecrübelerinden faydalanalım katıl sende bze..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…