Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

medine cnm evet giresunluyum cnm kaswa koyayım cnm
i08c3nit9htfx0n3qr4k.jpg
annem ve ben
dkfahnn2yan2ptw08xa8.jpg
kardeşim ve benn

Maşallahhh dırımıma .....hihoyyyt çok güzel olmuşsun bacım..saçların,elbisen,makyajın hepsi çok yakışmış..aslan gibi de kardeşin var,bakarken duygulandım..Allah bozmasın canım mutluluğunu..Hiç bir zaman inş....opuyorumnanaktan

Bugün erkenciyiz çünkü randevumuz var uyuyamadım..inş.her şey yolundadır,güzel haberlerle dönerim..gelince yazarım inş...Öptüm hepinizi...kaydirigubbakcemile5

günayddıııınn a.s.
anam bize gün aymadı,gece 1 de3n beri ayaktayım,biri uyuyor biri uyanıyor,tam dalmıyorlar,
temizliyom yine mıçıyorlar,yok böyle bişii
hale yine kucağımda..

dırımım maşallah canım,en kötü günün böyle resimlerdeki gibi olsun inşallaahh..
,
kaswa nasılsın canıım?

Bugün erkenciyiz çünkü randevumuz var uyuyamadım..inş.her şey yolundadır,güzel haberlerle dönerim..gelince yazarım inş...Öptüm hepinizi...kaydirigubbakcemile5

hakkında hayırlısı olsun canım,biz de bugün bebekleri Medikale doktora götürücektik yarına kaldı sanırım yine,
hiç merak etme,herşey yolundadır eminim,yine de bir durum olursa birşekilde haberimiz olsun lütfen..

iyiyim balım hazırlanmaya başlayacağım birazdan..Allah yardımcın olsun artık çok sık kalkıyorum wc ye geceleri..vallahi her kalktığımda aklıma sen geliyorsun?Hymarry bazen içim daralıyor benim..Çok küçük kiloda doğarlarsa nasıl tutacağım onları?Seninkiler tam haftalarında, iyi kiloyla doğdu...Terlikli fotolarına baktıkça hep onu düşündüm benimkiler cezve kadar doğmasın....:bbo:

eslemebrar ccanım hoşgeldiiin,takıl bize,sen baya tecrübelisin,burası keyfilidirr..

muallimim günaydıın

hakkında hayırlısı olsun canım,biz de bugün bebekleri Medikale doktora götürücektik yarına kaldı sanırım yine,
hiç merak etme,herşey yolundadır eminim,yine de bir durum olursa birşekilde haberimiz olsun lütfen..

Allah razı olsun tatlım,haber veririm,sağolun...

kaswa ınlşş guzel gecer muayene.....................oooooooooooooo sabahg sabah dırımmm gozumm gonlum açıldı remınleeeeeeeeeeeee......................guzel olmussun................karedesınede mutluluklar.....................hymary napcannn artıkın sen demedın mı karıyer yapcam dıye kız...........karıyer bebışlerın altlarını tamızlemekten gecıyooooooooooooooooooooo kolayy gelsınnnnnnnnnnnnnn........................opuyorumnanaktan

Kendime hep şunu telkinliyorum...Bu işi birileri başarabildiyse bende başarırım....

iyiyim balım hazırlanmaya başlayacağım birazdan..Allah yardımcın olsun artık çok sık kalkıyorum wc ye geceleri..vallahi her kalktığımda aklıma sen geliyorsun?Hymarry bazen içim daralıyor benim..Çok küçük kiloda doğarlarsa nasıl tutacağım onları?Seninkiler tam haftalarında, iyi kiloyla doğdu...Terlikli fotolarına baktıkça hep onu düşündüm benimkiler cezve kadar doğmasın....:bbo:

delikafadulden kaydirigubbakcemile3
canım benim çncelikle içini rahat tut hep,bak ben 30.haftalarda hastanedeydim biliyorsun,dedim ki bu gitmez sonuna kadar,ama ne oldu,37.haftayı gördük hamdolsun Allahın izniyle,
sen de öncelikle bebeklerine inan canım,içini ferah tut,yatarak dinleniyorsun anladığım kadarıyla,üzerine düşeni yapıyorsun gerisi Allaha emanet..
Sonra benimkiler doktorun tahimin ettiği kilodan neredeyse yarım kilo düşük doğdular,yani haftalarına göre küçüktüler aslında,
ama bebeklerini kimseyle karşlılaştırma,onlar anne ve babalarının genlerini alarak dünyaya hazırlanıyorlar,senin genlerinle benimkiler bir olur mu,senin şartlarınla benimki,
bak mesela dırımın yavrular 33.haftayı geçerken doğmalarına rağmen benim 37.hafta sonunda doğan bebeklerimden çok daha kiloluydu,
ben kendi yavrularımı onlarla karşılaştıramam,küçükse üzülemem,bakarım sağlıklılarsa,emme problemi yoksa,solunumları yerindeyse varsın cezve kadar olsun kuşum,
bak nasıl topladılar benimkiler biliyormusun,bir anda eli avucu dolduruveriyorlar,
önemli olan senin keyfin moralin ve hepinizin sağlığı canımm..

günaydıııııııııııııııııııııın güzel anneler ve anne adaylarııııııııı........................

kaswa ınlşş guzel gecer muayene.....................oooooooooooooo sabahg sabah dırımmm gozumm gonlum açıldı remınleeeeeeeeeeeee......................guzel olmussun................karedesınede mutluluklar.....................hymary napcannn artıkın sen demedın mı karıyer yapcam dıye kız...........karıyer bebışlerın altlarını tamızlemekten gecıyooooooooooooooooooooo kolayy gelsınnnnnnnnnnnnnn........................opuyorumnanaktan

kariyer miii,ne zaman demişim onu ben yaaw,hayatta kariyere meraklı en son karıyım ben sanırım:hulya:,
ama çocuklarımın moklarını temizleme konusunda kariyere varım:lepi:

Allah razı olsun kuşum ...Ben yavrularıma hep diyorum ki 26.haftamdan beri Bende size kavuşmayı çok istiyorum,sizin isteğinizden çok daha fazla istiyorum bunu ama şimdi değil...Çünkü sizi, şimdi gelirseniz kucağıma alamam,evimize getiremem,acı çekmenizi istemiyorum..Anneyi severseniz beklersiniz,her şey güzel olacak diyorum...elimden gelen sadece yatmak ve dua...Buna rağmen hamileliğimi o kadar sevdim ki hymarryim..Ömrümün en değerli ,en tarifsiz günleriydi şimdiye dek yaşadığım,inş.sonrası daha güzel olur ...Biliyormusun benim gözlerimde 2 tane asker bekler..Komutu alıp hemen ağlamak için...Gene aldılar....mafoldumben

annnaaaaaaam iyi sulu gözlü olmuş bu hatunlar yaw..... kaswa cım topiğe geldiğimden beri hatırlıyorum..zaten yatark dinleniyorsun hep.... hymarry i hatırlıyorum..bir bir dükkanda bişey var yazmıştı ama neydi hatırlamıyorum.... şu şekerlermiydi ki.... hemen yazmış ki ben gidiyorum bakmaya ....... istanbul gibi bir yerde.... burda en uzak yer yarım saat oda otobüsle arabayla heryer 15 dk.... küçük yer eskişehir...... kaldı ki o maşallah kaç hafta bekledi.kızlar dişlendi ayol....sende beklersin inşallah korkma.......

bu arada banada tecrübe olsun.....kaçıncı haftadan beri yatıyorsunuz........ ben zor yatarım ama. hayırlısı.

aman Allah yatırmasın ...ben 26.haftamdan beri yatıyorum canım...Şimdi çıkıyorum ben... güzel geçsin günün kayracığım....

canım benim ne mutlu ki güzel bir hamilelik geçirdim diyorsun,
benim de hayatımın en güzel günleriydi gerçekten..
o zaman neden ağlıyoruz kiiii,
o güzel ve edebi kelimeleri bebeklerinin yüzüne bakarak dökersin canım benimm

X