Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar bugün çok canım sıkılıyo ya hatta sıkıntıdan başım ağrıdı pc başına geçiyom olmuyo tv baiına geçiyom olmuyo puzzle baına geçiyom olmuyo sudokunun başına geçiyom olmuyo kocişte yok eltim hastalandı bayılıyo devamlı onu hast götürdü bend eyalnızım gelsin gezdirsin beni diycem şimdi burnundan suloyarak gelir o çok canciğer değiliz eltimlerle zati benim kocişte bu tarz refakatçi işlerinihiç sevmez ama kimse olmaınca mecbur kaldı off yaaaa perşembe gelsede bebişlerimig görsemmm

biz dedik zati dirim döktürüyodur şimdi dedikk oh vallaha sefan olsun allahım hep güzeléyler yaşatsın hep mutlulukları paylaşalımmm

yapmadı daha pamuk dogum 38 haftayı bekleyecez demısler dr...sabah gorusmustum
ohh şükürrr

senın kartallar nasıl dırım sesın hıc cıkmıyo seker..........cok yoruldun demi:)...masallah sana bu enerjine
iyiyler canım..umarım sende iyisindir..öpüldünn

kızlar bugün çok canım sıkılıyo ya hatta sıkıntıdan başım ağrıdı pc başına geçiyom olmuyo tv baiına geçiyom olmuyo puzzle baına geçiyom olmuyo sudokunun başına geçiyom olmuyo kocişte yok eltim hastalandı bayılıyo devamlı onu hast götürdü bend eyalnızım gelsin gezdirsin beni diycem şimdi burnundan suloyarak gelir o çok canciğer değiliz eltimlerle zati benim kocişte bu tarz refakatçi işlerinihiç sevmez ama kimse olmaınca mecbur kaldı off yaaaa perşembe gelsede bebişlerimig görsemmm
iyiyim canım benimmm...sıkma canını...inan ev yakın olsa gezelim diyeceğim sana...kıyamam sana:sinifsinif:

arkadaşlar pamukla konuşuyorum selamı var sizi çok çok çokkkkk özlemiş......

canlar tel kapadım size yazayımm..pamuk iyiymiş..herkes burnumda tütüyor diyor...inşallah 38.haftada doğum yapacaklarmışş..yavrularında pamuğunda durumu çok iyiymiş...herkese çok selamı varrr

mrb kızlar nasılsınız bişey sorcam benim kalçamda 3 gundur çok acıyo oturuyorum kalkarken bağırarak kalkıyorum yaa magnezyum .çiyorum 3 gundur ama fayda etmiyo heralde dr magnesyum iç dedi
sadece yardım edinnnnnnnnnnn:bbo:

canım bende 2 öğün içiyordummm..sonra 3 öğüne çıkardımm...bence dr danış canım

ya walla öldürüyo bu kızlar beniiii çok canım acıyo bebiş bide çalışıyorum çok zor oluyoooo ya ağlayacam nerdeyse

bilmemmi canımmm..sen 3 e çıkar bence ayrıca sadece mag. tek başına yeterli değil kalsiyumda almalısın süt yoğurt kaşar peynir gibi

ben geldim ya bu ikinci yazışım ya sitede sorun var yada benim nettee

geç geldim ....aksam düğünden geç geldik yattık ettik sabah dokuzbuçukta kalktık

çocuklara kahvaltı hazırladım....yedirdim sonra kendimiz ettik....

sonra faceye resimleri yükle geçmişe bak ancak geldim....

beni soranlar olmuşş anacığım ancak gelebildimm....

herkeslere tünaydın güsel haftalar diliyorum....

gelelim düğüne çok güzel bir düğün oldu harikaydı herşey ,heleki kızımız çok çokk güzeldi

gelinliğ,saçı,makyajı,tam bir uyum içindeydi taş bebek gibiydi

düğün başlamadan slyat gösterisi oldu kızımızla damadımızın resimleri bebeklik resimlerinden

sevgili iken çekildikleri, sözleri ,nişanları.....ve sevdiği akrabalarının veeeeeeee

alişimle ömüşümün resimleri ,halam alişe kıyak geçmiş iki tane ufacık hallerinin resmini

koydurmuşş....nikah salonda oldu....başta erkek tarafı başladı pek sönük kaldılar

sonra biz aldık oyun işini kızın annesi yani ,halam giresunlu,babası (eniştem)çanakkaleli

ama kızımız sürekli giresun karşılaması kolbastı isteyince kızın babasına giresunun neresindensiniz diye sormaya başladılar....

bana gelinceee eşim ve çocuklar evde kaldı hem uzak oluşu hemde şahsi arabamız olmayışı bizi caydırdı....

ha diyince kalkıp gidemeyiz dedi eşim....o evde kaldı küçük aşklarımla....

ben bi oynadım bi oynadımm anam ayakkabılarımı çıkarmısım çorabın altı parçalanadı

acısını çıkardım yani....süper geçtiii gece 1 geçiyordu eve geldik....

sefan olsun güzelim.......bak kocanında kıymetini bil...kardeşimin düğünü olsa.. okadar süre bakmazdı benimki..... allah bozmasın maşallah barekallah....

kaswa wavy kjızlar kevser hu...............ıyısınız dımı.............herkes gezıyo ya doğuran gezıyooooooooooooooooooooooooooooooo ben de dopğırım inş evde kalacam gunler sayılı olcekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

muallimim di mi yaa, biz de gezcez dimi fellik fellik, ay o günleri görelim inş.
biz iyiyiz canım siz de i olun emizemuszemus

ya walla öldürüyo bu kızlar beniiii çok canım acıyo bebiş bide çalışıyorum çok zor oluyoooo ya ağlayacam nerdeyse

canım Allah yardımcın olsun, benimde kalçamın yanları ağrıyo, kemiklerim ama ben hep yanlara yatıyorum diye düşünmüştüm magnezyum mu lazım??akannehir

wavyyyyyyyyyyy geldin mi ?aklımdaydın bugün hep geçmişi okumayı bırakta yaz nasıl yavrular?

kızlar benim meme uçlarımaçıldı acaip acıyor ve sızlıyor, bi de acı acı kaşınıyor, ellemememeye özen gösteriyorum , benim zaten uçlarım çok büyüktü şimdi ii ce büyüdü, uçlarda beyaz beyaz yarıklardan akmış kurumuş topçuklar var, karbonatlı su ile siliyorum, şimdiden canımı yaktı bunlar emzirince oluyormuş ya, bebiş marry sende de oldu mu?
kevser canım şimdiden krem kullanmaya başla bence canım şimdiden böyle çatlarsa bebişler emince çok fgena olur. lansinohun kremi var canım başla hemn. iyileşsinki bebeişlerin rahat rahat emsinlropuyorumnanaktan

wavy bugün doktora gidecekti?Özellikle kilolarını merak ediyorum benimkilerle aynı gitti şimdiye dek kiloları..İnş. iyi sonuçlarla gelir..Benimde yarın kontrolum var şimdiden heyecanlıyım.Kuzularımı göreceğim inş.Acaba rahim boyum da ne alemde çıkacak...

geldimmm kaswammm canım benimopuyorumnanaktan

Bir soru daha Gebelere domuz gribi aşısı için öncelik tanınacakmış..Ne düşünüyorsunuz vurdurma konusunda...?
ben korkuyom daha yeni olduğu için kobay olmak istemiyorum. tek ben olsam neyse ama bebişlerim var riske atamam.:sinifsinif:

kaswa wavy kjızlar kevser hu...............ıyısınız dımı.............herkes gezıyo ya doğuran gezıyooooooooooooooooooooooooooooooo ben de dopğırım inş evde kalacam gunler sayılı olcekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
muallimm canım iyiyiz bitanem. sen nasılsınŞeniz

kızlarrrrr PAMUĞUN doğum yapmış olması gerekkkkkk...haberi olan varmıı.....teli yokkkk
bebişimmmmmzemuszemuszemuszemus
pamuğu doktoru bekletcek canım nasılsa elimizin altında kontrol altındasın bekleyelim fdiyormuş..

wavyyyyyyyyyyy geldin mi ?aklımdaydın bugün hep geçmişi okumayı bırakta yaz nasıl yavrular?
geldim kuşumm geldimm. ay bugün nete hiç giremedim sizide merakta bıraktım kusura bakmayınç lşimdide yoldayız görümcemin doğum günü karişıya geç.yoruz çok fena trafik var. bende bundan istifade açtım neti:)))

kaswam kuzulardan biri 1820 diğeri 1660 gr. olmuşlar:nazar::nazar:. doktor herşey yolunda dedi.:nazar: iki hafta sonnra nst çektirerek gel bakalım bişey çukacakmı dedi. ve hala doğum tarii vermedi yawwwakannehir

sen nasılsın kuzum bi şikayetin yoktur umarımŞeniz

DıRııııııMMM yavrusss dün çok mu yoyuldun sen bakemmmm.sositososito

ay trafik var. dur kalk midem biş fena oldukafamçokkarıştı

X