Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

iyi geceler ben yatar hymarry ye hediye kırmızı ruj yolladım lohusalık sonrası bakımı için cananada nazar boncuğuu bol repim olsun bol hediye yollayam

ya dırım bunlar neoluyoki ... ben hala anlamadım... puanlarımız var alıyoruz... sonra sağ tarafta ölee duruyor herhalde demi... CADIARZU

iyi de puanlar nerde ama,ben göremiyom biri bize şu işi anlatsın demii,,
canbebeğim hoşgeldin kuşumm,naber nasılsıınn?

kıslarrr napıyorsunuz?

valla ben besle doyur,altını temizle üstünü değiştir uğraşıyorum,
Sarem yatağında uyuyor,virgül gibi iki büklüm yatıyor,Halem de oto koltuğuna alıştı dün akşamdan bu yana,yanımda kolumla onu sallıyorum uyuyor,,
bu işten alnımın akıyla sıyrılıcam ben herhalde Allahın izniyle alkisalkisalkis

bizim akvaryumda kaplumbağa yok...... balıklarımız var.... seviyoruz biz... bribirlerini de yemiyorlar.... gece ışklarını yakarız yatmadan önce oturup eşimle seyrederiz. yavrularını beklemek çok güzel.bizimkiler yumurtalarını ağzına alıp ağzından yavruluyor..... yumurtalardan balıklar çıkınca hamiş olanın ağzında onlarca balık gözüküyor çok zevkli...... ikizler olunca ben artık ilgilenmem...ama eşim bırakmaz onu.... bizimki temzlik gerektirmiyor motorları var onlar temizliyor biz sadece camı siliyoruz...

valla bende anlamış değilim canşkom ya... batım herkes bişeyler alıyo dur bende alayım dedim... eee aldımda ne oldu... nolcak şimdi bunlar?

bende iyiyim canım be... eşimin saat 3 e kadar işi varmış çıktı... az önce siteden bir iki arkadaş geldi kahve içtik balkonda.... bizde zaman geçirmeye çalışıyoruz işte....

maşallah sen alıştık artık iyice.... prensesler kaç günlük oldular bugün? allah nasıl veriyor demi güç kuvvetini....

kendi başına olduğun zaman bebeklerle bir düzen oluşur.... ona hep uyulur hastalanmadıkça...aslında kendin bakmak daha kolay gelir bana...

güsell güselll sür bacımmmm
cnm rujun üstüne tıkla alışverişe girecen olan puana göre alacaksın katagoriler var

ya dırım bunlar neoluyoki ... ben hala anlamadım... puanlarımız var alıyoruz... sonra sağ tarafta ölee duruyor herhalde demi...
CADIARZU
aynen dediğin gibi cnm ...istersen hediye ett laptop almışsın baya puan vardı sanırsam

kıslarrr napıyorsunuz?

düğün için hazırlanacam çocuklara baktım .....annem çağrı atacak kuaföre gidecem

cnm kullanıcı panaline gir eski yerinde puanlar ama artık yazıştığımız sayfada görünmüyor

kayrcımın annemlerde sizin gibi akyaryum hastası... onlardada devasa bir akvaryum var.... onlarda ciklet türü balık besliyorlar... valla herbiri koca balık gibi.... hiçte üşenmezler onları temizlemeye.... ama valla bana zor gelir öyle şeylerr.... belkide 19 yıl çalıştım hiç evle ilgilenemedim ondandır... ama artık bende bir ev hanımıyım... ben balık değil bebek bakıcam ama....

oooo puanlar nekı ben bısey anlamıyorum ne ıse yarıyooooooooooo

aplacığım herkesinin msj nın sağ köşesinde terazi var tıkladığında herkesin msj yorum yapıyon tabi kişi ile aranda kalıyor (gislii gisliii dedikodu heheh)o yazının o kişiye puan olarak kalıyor bakim sana veremmm

kullanıcı profiline gir orada kimden ne yorum gelmiş görecen

!!!!!!!!!!!!!!!?????????????? işe yaramayan sanal bir oyun gibi herhalde

siz oturtmuşunuz maşallah,
ben sevmiyom yaaaw,en üst düzey sorumluluğum iki çocuğum oldu vallahakaydirigubbakcemile3
hymarry aldınmı rujunuuu
e sen gönderince ben almış olmuhyor muyumm
kendi başına olduğun zaman bebeklerle bir düzen oluşur.... ona hep uyulur hastalanmadıkça...aslında kendin bakmak daha kolay gelir bana...
sanırım öyle olucak inşallahh,,
Rabbim layıkıyla başetmek nasip etsin cümleize..

Komşular geldi de ziyaretimizeeee alkisalkisalkis

yetişin dostlaaaaaarrr:dance:
Halem bi doldurmuş ki altınııı,göbeğindne sırtına kadar,
vallaha iki saat olmamıştır değiştireli..

annemi çağırdım gelicek yıkıcaz çocuğu aboooooooooooooo....

:) ayh marry bizde böyle bas ederiz inşaALLAH...
cibi cibi yıkarım ben onları :)

akannehir akannehir akannehir

akannehir akannehir akannehir

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…