Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Bende iyiym hamd olsun ..
Bugun midem bulanmıyo mutluyum :))) 1 haftadır nedir cektiğim yaaa

canım öncelikle sağlıklı hayırlı doğumlar diliyorum.kiloları gayet güzel ve normal daha 3 aylıksın,hamileliğinin 7.ayından itibaren 1 kilo ve üzeri oluyorlar son haftalarda kilo artımı daha fazla oluyor.şimdiden kilolu olasınlar zaten sonra taşıması çok zor oluyor.:CüvCüv:

Bende iyiym hamd olsun ..
Bugun midem bulanmıyo mutluyum :))) 1 haftadır nedir cektiğim yaaa

canım ya seni çok iyi anlıyorum.çok zordur bulantılar,ben 5.ayımı bitirene kadar gözümü açamamıştım,sürekli bulantı ve kusma.içim dışıma çıkıyordu resmen.........ama çok normal ikiz olunca hormon seviyesi çok yükseliyormuş ve bulantı çok oluyormuş.ben çok darlandığım zamanlarda soluğu acilde alıyorduk bir serum takılıyordu kendime geliyordum biraz.rabbim kolaylık versin canım.

Ya aslında cokta olmuyo günde bir kere cıkardıgım oluyo ama ben tiksindigim için yiyemiyorum yemeye kakısınca sanki midem yerinden cıkıyo offf neyseee
Amin.ALLAH herkesin yar ve yardımcısı olsun ...

ARtvinli sen ne yaptın hastane falan ne oldu suan ne durumdasın ..

canım geçtiğimiz salı günü histeroskopi oldum.kürtaj olmuştum 10 ay önce,bir problem varmı diye dr.istedi.çok şükür herşey yolunda.artık tedaviye başlayabiliriz dedi doktorum.kısmet bakalım tedaviye başlayacağız ama zamanı belli değil.hakkımızda hayırlısı olsun.

MEDıNE CNM benim içinde kınalar fena bi durum benim annem hastanede yatıyordu bende yanında kınam var diye eve geldim..annemi bıraktım....ama babam iptal etmiş kınayı evde yakılsın demiş annesi hasta ..çok ağlamıştım annemi aradım ,annem kendini taburcu ettirmiş eve gelmişti ,aynıgün yer tutuldu çalgıcılar geldi ...kına oldu ama ama ben ağlamadım annem hastaydı bayılabiliridi oda zaten kına yakılırken çıkmıştı .....

nisa hoşgeldin bu dönemde kilolarına çok takılma benim doktorum 20 haftamda bana dedi gr larını ikiside 350 gr dı...............ayyyy yaaa 350 gr şuraya bakk şimdi 8 kilolar hehee

rabbim herkese nasip etsin isteyenleri geri çevirmesin

ALLAHım hayırlısını versin inşaALLAH :Saruboceq:
Duamdasın .... opuyorumnanaktan

Ayhh canım o daha kötü hastaneden gelmiş kadıncagız
ALLAH şükür şimdi iyi :Saruboceq:
Valla biz istemesekte hayat cok şeyler sunuyo önümüze..

kızlar günaydıın ...... bugün yine giremem nete.... kız sokakta oynuyor...kocacım akvaryumla uğraşıyor. bende ortalık topluyorum.çamaşır yemek malum bugün iş çok.... akşamada cadıyı yıkarım toprak oynuyo sokakta.......... halılar olmayınca ev temizlemek ne kadar kolaymış...

dırım suslen ooooooooo moral depola bakalım.............artvınlı nıye ya korkuyoon ..........hkedılere bayılırımm...............medıne ıyız cok sagol ...........ınş herkes guzel bı gun gecuırır

evet medine ama hayat buuu süprizzzzz kutu gibii

kayra ya sen çok yoruyon kendiniiii

bende dün sildim süpürdüm halılarımı serdimmmm çok kolay gerçekten halısızz

muallim aplaaa süslenmezmiyimm hiççç mor bir abiye aldımmm yar saçların lüle lülee olacakkk daha ne olsunn

kayra benımde akvaryum kırlendı .........esım sehır dışında..........benım üç tane su kaplıumbagası var ıçınde kocaman oldular..............neredeyse üç yıldır bakıyoz mınıcıktıler gelınce üçüzlerım dıye sevıyodum gercek oldu galıba.............aslında sevımlı degıller............oğlum kardes ya kopek ya kedı tutturunca bunları aldık ona anma o sevmedı bıle..............mecburen bız bakıyoz .............

dırı catlatcan bızı demı..........koca gobuşlerımızle gezemıyoz dıye............sen gorursunnnn.........................

aplammm ama bu işler sıraylaaa bende yattım hemide buradaki bir çok arkadaşımdan fazla hiç kalkamadım doktor dışıı....kusurken gezilmiyorr çünkii....

onlaraaa kocamnn maşallahh doğuma kadar gezinnnnn

sorma muallim abla bizim akvaryumda kzım yüzer o kadar büyük......

Son düzenleme:
evet dırımm haklısın yatma sırasaı bızde.................elbet ınş gezerız bızde.............hadı gıt keyfettt............haftaiçi bunalım takılmaaaaaaaaaa...................moral depolaa
hadu ya kayra ...........napcenız ole buyuk akvryunmu...............ya balıklar hassa oluyoo öluyolar kızıyorumm vardı ılk evlendığımızde..............ıkızler gelsın goroırum sızı...............

APLAMMM h.içi bunalım yaparmıyımmmm bilmemmm amann üçkuruşukluk hayattt atalı bi kahka dimiii

selaamm her kardeşime,bacıma,ablama,yavrularınnaaaa.s.
atalım kahkahalarımızı anasını satıyımm :roflol:

dırımım canım kırmızı ruj için teşekkür ederim canım benim ama bunları nerden nasıl alıyoz benim anlamam zaman alıcak,1 yılda anca alışmıştım diğer işlere,değiştirdiler sistemi..

muallimim naber kuzumm,karnın çok çıktı mı karnıınn?
anam o akvaryumlardan bizim annemlerde vardı,dışarda da bi kaplumbağa,bigün eşim o kaplumbağayı akvaryuma atmıştı,sonra aynı odada uzanıp uyumuş kapıyı kapatıp,ben içeri bi girdim ki pis kapkumabağa balıkların kafasını uçurmuş,hala da parçalmıyordu birini,çığlık çığlığa ne fena olmuştum hamile hamile..
Hiç sevmem kaplumbağaları,pis suratlar,töbe töbeee...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…