Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ya bebek sekerı gıbı bebek kurabıyeler ve cıkolatalrı var canım...............bellı yerler yapıyoo...............sparıs verıyosun cok hoş olyolar sekıller ...........netten yaz bak cesıt cesıtt cıkıyooooooooooo...........................ben ınşşş ıstıyoooooooooooooooom

hımm bebek şekeri gibi hazır yapılıyormuş . bende evde şekilli yapıcaksınız sandım. ay cahillik:kedi:

kaswa sagol canım hımmmmmmmmmmmmm harıkaaaaaaaaaaaaa.......................ama hastanede zor olur gıbı gelıyo bana ............ben ınşşş bebışler ıyı olursa.........onuncu gun ısım okunması ıçın kulagına aıle arasında yapılan kutlamada vermeyı duşunuyorum hem akıkalarınıda kesıp pılav et dagıtılır sonrsa az bır kuran okuyusu olur..............yıne ayrı gelenlklere yapılır verılır geldıkçe...........bebek kurabıyesı ve sekerını hastanede duşunuyrommm

Bizde keseceğiz akikalarını inş... mevlütte ayrı bebek şekeri vereceğim.sana ne soracağım muallimim ,bu akikaların etlerini hemen dağıtmalımıyız bekletebilirmiyiz?Çünkü mevlütte o etlerden dağıtalım dedim.Ama ben mevlütümü hemen yapmayı düşünmüyorum bebeklerin durumuna göre bakacağım küvözde kalabilirler çok küçük doğabilirler o yüzden mevlütü hemen yapamam giime geliyor..birde Allah nasip ederse o güne eşimin ayrı adağı vardı çocukları kucağına sağlıkla aldığında onu zaten hemen vereceğiz akikaalrın etlerini soruyom ben ...

can bebeekk çıkmışsın topicten. gelince ce de koyayım sonrq silicem canım.
medine face bak istersen bugün koydum tek bir foto zaten..

tamam canım merak ettim... face te varmı? ama sen benim facete yoksunki

kıslaarr kurabiye diyom ne oluyor o diyom. anlatın diyommkaydirigubbakcemile

canım, pastanelerde var satılıyor artık... bebek veya başka şekilde kurabiye yapmışlar, bunları çubuklara takmışlar sonrada jelatine geçirmişler.... sepetin içine koyuyorsun hastanede gelenlere ikram ediyorsun... ama bence kurabiyeyi evdede yapabilirsin.... ama annem tahtakaleden yine ilginç bişey almış... küçücük ördek, ayıcık, bebek figürleri düşün anlardan minicik çanta gibi yapmışlar....içine bir tane fındıklı lokum koyuyormuşsun... onlardan almış çok hoşuma gitti... ama 25 tane almış gözüme az geldi... hastane için yetmez dedim... şimdi birazda o kurabiyelerden düşünüyorum...

canbebek o zaman baska tabı.............olur.......amma ıçıne gırebılecekmısın dedığın gıbı ...........doğum sonrası baya farkerdesın ya...............valla veremezsek halımız harap gadrobu yenılemek zor olucakkkkkkkkkkkkkk

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kıssss denedim kalçamdan bile geçmediiiiii...... amanınnnnn ama daha hiç giymemiştim..... senağlama senağlama

kız ucunda cubuk var onunla pişiriyorlar kurabıyeyı şekilli ayıcıklı bebek arabalı vs. gıda boyasıyla boyuyorlar jelatın kaplıolar.Bebeğin adı yazılıo ıstersen ucuna kagıda...evdede yapılır..Izgara ıcın tahta cubuklara kurabıye kalıplarını tak.uzerıne glazür muhallebi dok oldu işte..dr outkerde var glazür muhallebi...

hım gelecem sonra annem beklıo balkonda aksma sefası ıcın mecburum gelcem ama ...opuyorumnanaktan

Bizde keseceğiz akikalarını inş... mevlütte ayrı bebek şekeri vereceğim.sana ne soracağım muallimim ,bu akikaların etlerini hemen dağıtmalımıyız bekletebilirmiyiz?Çünkü mevlütte o etlerden dağıtalım dedim.Ama ben mevlütümü hemen yapmayı düşünmüyorum bebeklerin durumuna göre bakacağım küvözde kalabilirler çok küçük doğabilirler o yüzden mevlütü hemen yapamam giime geliyor..birde Allah nasip ederse o güne eşimin ayrı adağı vardı çocukları kucağına sağlıkla aldığında onu zaten hemen vereceğiz akikaalrın etlerini soruyom ben ...

cahilliğime verin ama akika ne demek?

anam n e muhabbet dönmüş,,

biz kızları anneme bırakıp bi saat yemeğe çıktık,Hale beni kapıda karşıldaı mızmız,hala emziriyorum..

kaswam,seni doğumunda hastanede ziyaret etmek isterim,güzel sözlerin için teşekkür ederim canımm,,
wavym gecelikleri giyip buluşmaya gelmeyen nolsun kııızzzkaydirigubbakcemile3

ben hastane bana uzak kaldığı iççin süsleme ve şeker olayına giremedim,hani çok gelen gidenim olmaz karşı yakaya diye,kısmet olursa kardeşimin düğünü sonrası 49ımızda mevlüt zamanı süsletmek ve şeker olayına girmek istiyorum,
ne giyilir,gecelik giyilmez bence de,ama ne olur onu da kestiremiyorum,,

medinem , canbebeğimm nasılsınız kuşummm?

hira canım bence de öbürü de kız seninki..

kız ucunda cubuk var onunla pişiriyorlar kurabıyeyı şekilli ayıcıklı bebek arabalı vs. gıda boyasıyla boyuyorlar jelatın kaplıolar.Bebeğin adı yazılıo ıstersen ucuna kagıda...evdede yapılır..Izgara ıcın tahta cubuklara kurabıye kalıplarını tak.uzerıne glazür muhallebi dok oldu işte..dr outkerde var glazür muhallebi...
hımm dr outkreri bi deniyim bakim:))

merhabalar kızlar..... geçmişi okudum. bugün gene fulltime pc başında geçirmişiniz........ oy oy artık bende kaynanadan beter oldun.amma karışırmışım bee.. kendim giremiyom ya çatlıyom sanırsam hasetimden..... benimkiler evde bugün.... çarşı pazar derken yeni eve geldim.... yarında pek uğrayamam..ama kontrol ediyorum arada iyimisiniz diyeee......sıkı tutun ha doğurmayın benden habersiz......

canbebeğim akika bebekler doğunca kesilen kurban,
akikayı ben mevlüde bırakıcam,mevlüdü de gerek başka koşturmalar,daha önemlisi şuan yavrular küçük olduğpundan hemen düşünmüyorum,40 çıkmadan kalabalık olmaz bu bebeklere yaaa

ohh hymarr canım iyi geliştir.ya bişey diyim mi beni dışarı çıkarmazlar doğumdan sonra . ev curcuna olur ama biri bakim demez . annemde erkek tarafı var diye yanaşmaz karşımaz. ben çok korkuyom sendroma gircem diye:KK43:(
,gecelik partisi yaparız kısss:ecrin_bebek:

Kayracım maşallah canım,ama dikkat et kendine çarşı pazar kaptırma kendini,

Ama bak bana da maşallah,kucağımda çocuk emzirirken tek elimlen yazıyorum anasını satiyim kafamçokkarıştı

kayra canım senin karnındakiler dışında bide yetişmiş kızın var canım tabi bizim gibi rahat olamazsın bitanem. gerçi benimde gardiyanım başımda aam bugün kınaydı pazardı rahattım valal full yazdım:))

sen nasılsın. kendini fazla yorma canım..

Hymarry iyiyim canımmmm sen nasılsınnn...
Evine geçmişsin hadi ALLAH yardım etsin...

Wavy resminiz cok hos ya eşimi gösterdim bak ne güzeller die ne kadar yakışmıs

Kayra abla nasılsının iyisin inş...

ohh hymarr canım iyi geliştir.ya bişey diyim mi beni dışarı çıkarmazlar doğumdan sonra . ev curcuna olur ama biri bakim demez . annemde erkek tarafı var diye yanaşmaz karşımaz. ben çok korkuyom sendroma gircem diye:KK43:(
,gecelik partisi yaparız kısss:ecrin_bebek:

of wavymm çok zor inann,
hareketli bir hayat ve hamilelik sonrası o şeye girmemek çook zor ne yalan söyliyim..
B ugece yine toplasan bölük pörçük 3 saat uyuyamadım belki,
bak Hale düşmüyor yakamdan..

iyiyim şükür.... dediğiniz gibi kız var hafta içi evdeyim ama hafta sonu mecburen çıkıyorum.alışveriş falan oluyo.... bugün okulda toplantı vardı... babası ben giderim dedi ama içim rahat etmedi...hemde biraz ciciler baktım nereden ne alabilirim diye....park yatakları alacağım sanırım indirim vardı....

bu arada kızlar dün eşim dayanamadık,kızlara bebek arabamızı da aldık..

med,nem evdeyiz bakalım,Rabbim layıkıyla başetme gücü versinn..

iyiyim şükür.... dediğiniz gibi kız var hafta içi evdeyim ama hafta sonu mecburen çıkıyorum.alışveriş falan oluyo.... bugün okulda toplantı vardı... babası ben giderim dedi ama içim rahat etmedi...hemde biraz ciciler baktım nereden ne alabilirim diye....park yatakları alacağım sanırım indirim vardı....

ya park yatakları herkese tavsiye ederim,
ben çok rahat ettim,biberonlar,bezler,pamuk ve mendiller hep başındaki yerlerde duruyor,
sık kullandığım kııyafetlerini dolabımız olmasına rağmen alt tarafa fermuarlı yere koydum,valla çok kullanışlı..

X