Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

valla canancığım cnm ben ve annem çok şaşırdıkk ama duyduk olabilir yani bu

çok tatlılar çok güseller ...annem sareyi babasına benzetti yanlızzz ilkkez görmüştü kocasını

valla canancığım cnm ben ve annem çok şaşırdıkk ama duyduk olabilir yani bu

çok tatlılar çok güseller ...annem sareyi babasına benzetti yanlızzz ilkkez görmüştü kocasını

canım ilk doğduğunda sare babaannesine benziyordu şimdi babaya döndü dimekzemuszemus

ya kızlar ben bişey sorcam..tecrübeli hamişler..... ben 2 gündür nefes darlığı çekiyorum... yatınca özellikle artıyor.. sizde oldumu bana özel bişey mi bu......

ya kızlar ben bişey sorcam..tecrübeli hamişler..... ben 2 gündür nefes darlığı çekiyorum... yatınca özellikle artıyor.. sizde oldumu bana özel bişey mi bu......

cnm normalll yaaa bendede oldu merak etmee

canım bebişler baskı yapıyor olabilir. bendede oluyor nefes nefese kalıyom bazende3 tıkanıyorum..

akşamları çok artıyor..mesela şu an zor nefes alıyorum.......... yatamıyorum bir türlü dün gecedende uykusuzum şaftım kaydı eyicene....

saol dırımım gidem yatam ben ozaman.... bu gidişle adamıda atarım yataktan ben.... çok uykum var inşallah uyurum bu gece.... hepinizi kocaman öptüm..iyi geceler.

kayracığım ilerleyen zamanda oda olacakkkk........ben öle yaptımmm

Ya ben bebişlerin resmini göremedim biri bana facesini versin söz silerim hemen :)
Okadar bahsettiniz görmezsem catlıcam

canım ben daha önce bildiğim için şaşırmadım. bide annemlerin bi komşusununda dişli doğmuştu. ama onun düşmemişti dişi..

evet senin daha önce gördüğünü unutmuşumm ee o zaman bize niye söylemedin dişi var diye böyle süpriz bi gelişmeden habersiz bıraktın biziiikaydirigubbakcemile

bencede babasına benziyo kız yani aslında şöyle eşide annesine benziyo dolayısı ile bebek hem babasına hem babannesine benziyoo:1ninca:

canım ilk doğduğunda sare babaannesine benziyordu şimdi babaya döndü dimekzemuszemus

babada anneye benziyo ama

ayy bendede nefes darlığı oluyo daha haftam o kadar ileri değil ama 10
. haftamda bile vardı ama ara ara oluyodu hala öyle oturduğum yerde bile bazen nefes nefese kalıyorummakannehir
evet uyuyamazsın cnm 2 yastık la yatacaksın

ben bile şididen bacaklarımın altına yastık koyuyorumm

medinecim vereyim şeker sana adresi senin facemi yok yoksa bizden bir arkadaşınmı yok facede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…