Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

medine ben sana attım cnm özel mesaj bana msj atabilmen için arkadaşım olman lazım

kızlar bende yatacam sabah uyumadım çocuklar uyurken uyuyayımm

yaaa takma kirpik alacakltım ben bugün unuttum yaaaaaaaaaaa pöfffffffffffff

dakikalar sonra haftalar çizelgemde bende 20. haftayı göreceğimm inanmıyorummmm siteye ilk başladığımda kaswa egeli vawy 20. haftalarındalardı egelinin bebeği yeni oynamaya başlamıştı hatta birinin bebeği meyve yedikçe oynamaya başlıyodu egelide bende akşama kadar yemedik şey bırakmadım ama hala bunlar oynamıyo felan demişti ayy dün gibi ya ama nerdeyse 2.5 ay geçmiş üstünden duygulandım bakın vallaha sanal manal amma ne paylaşımlar oldu burdu hatta tanışmalar dostluklar kk sahibi sana sesleniyorum teşekkürler bizi bir arada topladığın içinnnn

canoşşş düğüne takacaktım yAAA ne yapem çok merakım var olmadı alırım evde takarım yaaaa

beklee 20 hafta ol gitt

günaydın güzellerim benim....hepinizi öpüyorum..opuyorumnanaktan Bir günü daha devirdik..Ben yatar vaziyetteyim.sıkıntılarım düne göre hafifledi..Böyle böyle geçecek inş...Bu gece çok terledim üzerimide örtmedim terlemekten..:ama bu bana sırt ağrısı olarak döndü..ve sabah ilk aklıma gelen canbebekoldu?Çok sıkıntı çekti canım sırt ağrısından ..Allah hepimizin yükünü hafifletsin,vakitli versin yavrularımızı kucağımıza...güzel geçsin günümüz inş...

dakikalar sonra haftalar çizelgemde bende 20. haftayı göreceğimm inanmıyorummmm siteye ilk başladığımda kaswa egeli vawy 20. haftalarındalardı egelinin bebeği yeni oynamaya başlamıştı hatta birinin bebeği meyve yedikçe oynamaya başlıyodu egelide bende akşama kadar yemedik şey bırakmadım ama hala bunlar oynamıyo felan demişti ayy dün gibi ya ama nerdeyse 2.5 ay geçmiş üstünden duygulandım bakın vallaha sanal manal amma ne paylaşımlar oldu burdu hatta tanışmalar dostluklar kk sahibi sana sesleniyorum teşekkürler bizi bir arada topladığın içinnnn

ne güzel anlatmışsın canım ya...o dediğin günü bende çok iyi hatırlıyorum hatta koltukta oturuş pozisyonumu bile...gerçekten ne hatıralar biriktirmişiz burada..Allah diledikten sonra geçiyor vakit..taze taze annelerimiz geliyor hergün....hepimizi Rabbim muradına eriştirsin inş...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydın kızlar nasılsınız nasıl gidiyor kaswa canım gecmış olsun sıkıntıların gececek inşallah bol dua et allahın izniyle az kaldı arkadasım bizde alacagız bebişlerımızı kucagımıza inşallahhhhh

gene mı kımse yok kızlar yaaa uffffffffffffff çok sıkıldım hadı bırınız gelın barı .bu arada burayada yazayım dedim dün doktordaydım bebişlerim allahın izniyle çok iyiler biri 2300 diğeri 2160gr olmuşlar sağdakı daha büyük dedi doktorum üstelık kafaları ikisininde aşagıdaymıs .bunun kötü bişey mı oldugunu sordum hayırdedi çok iyi bişey eğer senın hem ikiz hemde tüp olmasaydı sen normal dogum yapabılırdın çok güzel dedi ama biz böyle durumda kesınlıkle riske atmıyoruz dedi.boyu uzunmus sağdakının ve bana benziyomus burnu yanakları .ikiside epeyce saçlı başlı bişeylermış .suyunda çok iyi maasallah dedi.haftaya yıne suyunun kontrolune gidecegım .ondan sonrakı haftada yine kılo kontrolu olacak.doktoum doğumla ilgili bişey demıyo bana .herhalde benı daha doğurtmayacak .yaaa inşallah söyle bir kasımın ortalarına gelsem çok iyi olacak ozaman 2 hafta eksık doğmuş oluyo inşallah yaaa bir mucize olur

selam kıslaarr.
artık iyice zorlanmaya başladım. ilerleyen haftaları düşünemüyorum gece uyuyamıyorum. ne tarafa yatacağımı şaşırıyorum. sırtım çok ağrıyor. ve bş bebişim sağımda kaburgamın üzerinde kaburgam ağrıyor nefes alamıyorum resmen:KK43:(

çekirge canım uzun süredir yoktun. nasılsın canım. nladığım kadarıyla yatıyorsun hala.. allahım hepimizin 36 ları görmesini nasip etsin inşallah..

evet canım benım hala yatıyorum,ıyıyız cok sukur,yatmaktan cok agrılarım basladı,,,
zorlanıyorum,,,buna sukur ama,,sayıyoruz haftaları ıste,,
aman herkes ıyı olsun,,duaları dıleklerı kabul olsun,,,
COK OPUYORUM HERKESI....
opuyorumnanaktan

çekirge canımmm. iyi olman sevindim. napalım yatmamız gerekşyorsa yatacağız. allah ömür boyu yatmak zorund olanlara yardımcı olsun. en azındn biz bu yatmaların sonund mükafatlarımızı alıcaz.opuyorumnanaktan

gene mı kımse yok kızlar yaaa uffffffffffffff çok sıkıldım hadı bırınız gelın barı .bu arada burayada yazayım dedim dün doktordaydım bebişlerim allahın izniyle çok iyiler biri 2300 diğeri 2160gr olmuşlar sağdakı daha büyük dedi doktorum üstelık kafaları ikisininde aşagıdaymıs .bunun kötü bişey mı oldugunu sordum hayırdedi çok iyi bişey eğer senın hem ikiz hemde tüp olmasaydı sen normal dogum yapabılırdın çok güzel dedi ama biz böyle durumda kesınlıkle riske atmıyoruz dedi.boyu uzunmus sağdakının ve bana benziyomus burnu yanakları .ikiside epeyce saçlı başlı bişeylermış .suyunda çok iyi maasallah dedi.haftaya yıne suyunun kontrolune gidecegım .ondan sonrakı haftada yine kılo kontrolu olacak.doktoum doğumla ilgili bişey demıyo bana .herhalde benı daha doğurtmayacak .yaaa inşallah söyle bir kasımın ortalarına gelsem çok iyi olacak ozaman 2 hafta eksık doğmuş oluyo inşallah yaaa bir mucize olur

Canım cok sevindim ...
Ne güzel haberler ya ALLAHım hayırlısıyla kucagınada almayı nasp etsin...
DEmek sana benziyomus hehe az kaldı ALLAHın izniyle ALLAH yardımcın olsun

günaydın güzellerim benim....hepinizi öpüyorum..opuyorumnanaktan Bir günü daha devirdik..Ben yatar vaziyetteyim.sıkıntılarım düne göre hafifledi..Böyle böyle geçecek inş...Bu gece çok terledim üzerimide örtmedim terlemekten..:ama bu bana sırt ağrısı olarak döndü..ve sabah ilk aklıma gelen canbebekoldu?Çok sıkıntı çekti canım sırt ağrısından ..Allah hepimizin yükünü hafifletsin,vakitli versin yavrularımızı kucağımıza...güzel geçsin günümüz inş...

Canım geçmiş olsun..
Gece uykusu kadar önemli bir şey yok onu daha yeni anlamaya basladım
ALLAH sıkıntılarını gidersin az kaldı biraz daha sabır siz gidiceksiniz ya yalnız kalıcam bende
akannehir

evet canım benım hala yatıyorum,ıyıyız cok sukur,yatmaktan cok agrılarım basladı,,,
zorlanıyorum,,,buna sukur ama,,sayıyoruz haftaları ıste,,
aman herkes ıyı olsun,,duaları dıleklerı kabul olsun,,,
COK OPUYORUM HERKESI....
opuyorumnanaktan

ALLAH hayırlı bir şekilde kucagına alamayı nasip etsin...
Ayh herkesin dogum vakti gelmiş aaa kannehir ben dırımla burda vakit gecirircem :emir_bebek: zemuszemus

X