Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım geçen gün kasılma ile ilgili olarak doktorum dediki. sağlı sollu kasılabilir bunlar bbek hareketi olabilir korkman gereken böyle gerildiğinde diafram kısmı varya hani göğüs kafesinin olduğu yere doğruda kasılırsa ve bu kasılmalar ritmik olursa kork dedi. seninki nasıl böylemi.
bak geçen benim olmuştu ben inat ettim doktorum dediki iyi evde doğurmamışsın dedi:KK43:

Ben deim Nevra'yı onla ilgili ne sorsan diyebilirm sana..Çoook iyi tanırım onu da, ailesini de..Ama biliyormusun ben o hastaneyi çok severim,evi gibidir insanın hastane gibi değilidir hiç..Ayrıca hiç bir tahlilede para vermezsin.Sanrım muayene ücreti 45 civarıydı en son..Maneviyatı boldur oranın ellerinden gelenide yaparlar Ancak yogun bakımı cok yetersız...kuvozde..
kızlar ben hamileliğimin 25.haftasına kadar türkiye hastanesinde nihal dr.muayeneoldum.ite kaka gelmiştim o haftaya kadar.biz emekli sandığına bağlıyız.muayene ücreti 45 di,ama dr.tahliller testler istiyordu biz oradan 200 aşağıya çıkamıyorduk.göya hastanenin anlaşması var bu nasıl anlaşmaysa.birde nihal hanım çok ilgisizdi,ben istemeden ne kiloma,tansiyonuma hiç bakmıyordu.sıkıntım olsa normal diyip geçiştiriyordu.kısacası ben ne türkiye hast.nede nihal hanımdan hiç memnun kalmadım.kendime yeni dr.bulmuştu o haftaya geldikten sonra.
herkes yaprak dökümünü izliyor galiba..
bende çekiliyom sıkıldım:KK43:(

canım benim ya,malesef yaprak dökümü belasına çok alışmışım illa seyredicem.eşim bile şikayetçi,dizi başlayınca transa geçiyorsun beni bile unutuyorsun diye.:kedi:

al bendende o kadar eti pilavı bile canım çektiiiii

yaprak dökümü bitti yavrum artık toplanabiliriz

artvinli nasılsın arkadaşım

canım saol sen nasılsın.bugün hiç bakamadım kızlar neler yapmış diye merak ettim.biraz geçmişe gideyim dedim.mesajını yeni okudum:1hug:

canım saol sen nasılsın.bugün hiç bakamadım kızlar neler yapmış diye merak ettim.biraz geçmişe gideyim dedim.mesajını yeni okudum:1hug:

bizde kah buralarda kah oralarda geziniyoz işte yaprak dökümünü izledim şimdi geyik yapıyom karnım ağrıyo belim ağrıyo işte öyle bişiler demek türkiyeye gidiyosun o doktordan hiç memnun olanı duymadım çok asık suratlı bi kadın

medine naber canım ne yapıyosun sende kocişi ektin pc başınamı geldin

İyiym canım bugun doktora gitim bebişleri cok iyi dedi keyfime dicek yok bide giç bir sorun yok ALLAH cok şükür

Yazılanları okuyodum ne muhabbet ama masaALLAH..
Valla eşim oyun derdinde ayhhh sen öyle yaparsan bende sana bakmam dedim :):eek:

medinecim bebekler arasında fark oluyo ben bi ayda 3 kere farklı dr gittim mesela bi kendi dr ma bi ss ya bide ikili test yaptırmak için gittiğim dr muayne oldum sanırım o makinedeki ölçümdende farkediyo bende bi dr 1 hafta bi doktır 4 gün fark çıkardı birisi ise aynı gidiyolar dedi komikti yani :d

:) Evet cok ilğinç dedim ama ben korktum acaba bişimi var siye şükür degilmiş ama bide vanda okadar secenek yok eşimin işi sebiyle burdayız pazartes genede bir özele gidicem bakalım...

Sen ne cok doktora gitmişsin canım yaaa:)

ya benim ikili test zamanım gelmişti ssk okmeydanına gittim yaptırmak için önce muayne oluyosun ya muayne oldum biz ikili tetsi burda yapmıyoruz dedi ya şişli etfal yada çapaya gideceksin dedi bende sadece muayne ücretine ikili testi yapan bi özel buldum oraya gittim ordada muayne ettiler sonra ikili testimi yaptı sonuçlarla beraber kendi doktoruma gittim bide o baktı ense kalınlığını ölçüyolar ya yani 3 doktora birden muayneolmuş oldum ama tabi ard arda değil 15 günde felan oldu bu saydıklarım

canım sürekli bebeklerime bişey olacak diye korkma onlar sana güzelce tutunmuşlar hiç bişeycik olma sen kendine dikkat et kalanını canabı hakka bırak vereceği varsa verir almak istersede kimse karşısında duramaz o yüzden sürekli şüphelerle acabalarla yaşama sadece keyfini sür bu güzel ve özel döneminin

kociş yataktan bana çağrı atıyo o yatak odasında ben salondayım gittim yanına ne oldu diye bana yanını gösteriyo gel diyo özlüyo beni heheh komik adam ya ben kaçar yavrular öpüldünz

heyyyyyyyyyyyyyyttttttttttttttttt biz geldikk üleynnnnnnnnnnnnn yine ömer uyumuyor kızlar ana oğul pc de takılıyoz halamlar vardı.... şimdi gittilerrr

Dırım senin bu ömerin yaramazlıklarını cok duyyorum ali paşası masaALLAH ayhh ilerde kendi gibi yapacak aliyide:)

ya doktorluğuna iyi diyolar ama sinirliymiş özel hayatındna çok bahsediyomuş tereddütte kaldım bende ister istemez hastane güzlr evet geçen sene bademcik ameliyatı olmuştum anestezi dr beni dualarla uyutmuştu çok hoşuma gitmişti ya kararsızlık çok kötü yaaa

Özel hayattan bahsetmeyi bırak sadece kapristen ibaret o..2 dk sı 2 dk sına uymaz onun bu arada seni sinir edecek her şeyi pat pat söyler..Ne anlatsam sana onla ilgili azdır inan kaydirigubbakcemile3 Ama ben o hastaneyi seviyorum..

Dırım senin bu ömerin yaramazlıklarını cok duyyorum ali paşası masaALLAH ayhh ilerde kendi gibi yapacak aliyide:)

valla medineceğim cnm ömerim doğduğunda o kadar usluyduki anlatamam sana

yedir içir altını temizle koy kenara öle yatardı ,,,aliş tam bi felaketti sürekli ağlardı

ama şimdi ne zaman hareketlnemeye başladılar aliş uslandı ömer fenalaştı bugün banyo yaptırdım onlara aliş 40 dk .uyudu ömer 2-3 saat uyudu...sonra 20 dk.daha uyudu şimdi tüm enerji ile karşımda yuvarlanıyor ....bende serdim pike oturuyoz aliş uyuyor bakalım ne yapacaz....

AYYY kafayı yiyecem bu sabah 6 da cerrahpaşadan randevu almak iiçin aradım tüm randevularımız doludur dedi...şimdi 12 geçti arıyorum hala doludur diyo yaa ....sabah 5 de mi aramalı yada hiç boş değilmi yaa....olmazsa alırım giderim randevusuz geldim derim yaaa kafamı bozuyolarr

kızlar umarım herkes iyidir..pamuğum nerelerdeeee
dırım nasılsın..yavru aslanlar nasıll
kaswa nasılsınn
kevser senn..tansiyon ne alemdee
canan nasılsın canımm..bebişlerini yerimm benn
wavy naıslısnn...
hymarryy aradım amam açmadı çok yoğunnn canım ya taze anneee
özge nbasılsınn..........kızlar yazamadıım isimler oldu herkes umarım iyidir

canım benimmmmmmmm nasılsın balım yavrular nasıl?opuyorumnanaktanBiz yata yata gün dolduruyoruz teyzesi..Ay okudum sinir oldum..Anneden başka kimseden fayda yok..Allah aşkına gelmesinler,onların mıçını toplamaktan kendine bakamıyor insan..Psikolojin bozuluyor yavrular etkileniyor.Şu bebek bezi meselesine iyice sinir oldum,traji komik...:eek:lmaz:

X