Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım dün karşıya geçtik kom a gittik. ii gecelik 1 pijama takımı ve 1 emzirme südyeni aldım. ordan maskoya geçtik. ordan görüceme geçtik. gece geldik.. bugünde doktordaydım. birax yorgun ve mayışığım..

ben burdayım canım da pek kıımse gırmıyo eskısı gibi.waym bişey soracagım besık alan senmıydın canım bende düşünüyorum 2 tane port bebe besık uygun fiyata nerden aldın canım

burdayım dırımım nasılsınız kızlarwavy masallah bebıslerıne cok guzel...........dırım senın pasalar nasıl oldu.benımde canım sıkılıo evde oturtmaktan artık bunalıyorum..........

ewet ya wavy pensesın dedıgı o sallanan beşikleri nerden alabılrız ben ankaradayım biliyorsun.......

benımde sağolsun annem almıs kargoyla gönderdi 1 pijama takımı 1de gecelık çok güzel 2 side sonra çocukların battanıyesını kıyafetlerını yollamıs annem benım yaa çok zevklıymış valla aldıgı seylerın hepsıne bayıldım

ben burdayım canım da pek kıımse gırmıyo eskısı gibi.waym bişey soracagım besık alan senmıydın canım bende düşünüyorum 2 tane port bebe besık uygun fiyata nerden aldın canım

canım ben odam için park yatak aldım 1 tane.. oda yapacağız allah izin verirse 3 aydan sonra odalarına geçircem allah izin verirse..

özge canım ankarada çok olmalı port bebeden bızde ben sonlara yaklasmasaydım alısverısı oradan yapmayı düşünüyoduk ama maalesef canım yolculuk zor olur oyüzden buradanda pek bişey bulamıyoz valla .pamuktan haberı olan var mı kızlar

wavym sımdı 1 adet park yatakla idare edıp sonra 1 tane daha mı alacaksın yanı ikisi bir yatacak değilmi?senın aldıgın enlı olanlardan mı canım

özge canım ankarada çok olmalı port bebeden bızde ben sonlara yaklasmasaydım alısverısı oradan yapmayı düşünüyoduk ama maalesef canım yolculuk zor olur oyüzden buradanda pek bişey bulamıyoz valla .pamuktan haberı olan var mı kızlar

pamuğu dru doğuma kadar hastanede tutacakmış canım..

evet maalesef canım keske oralarda olsaydık iyi olurdu park yataklar burda 179tl içinde uyku setı ve yatagı yok kızlar bıraz pahalı değilmi

pamuğu dru doğuma kadfar hastanede tutacakmış

ewet pamugu tuttacakmısda sabahtan berı arıyorum telı kapalı acaba dogurdumu yoksam olmassa eşimi aksam evlerine gonderecem .merak ettım

evet maalesef canım keske oralarda olsaydık iyi olurdu park yataklar burda 179tl içinde uyku setı ve yatagı yok kızlar bıraz pahalı değilmi

ben bisiletçiler çarşısından almıştım 150 tl yatak dahil. aynı yatağı mağazalarda tek başına indirimde 165 e satıyolardı..

anladım canım .aklıma internetten bişeyler almak gelıyo ama hiç alısverıs yapmadıgım için korkuyorum acıkcası ya dolandırılırsak ya gönderdıklerı mal eksık yada bozuk çıkarsa aklım almıyo yanı.mesela yonca besık var tanesı 100tl civarı 2 tane alsak diyorum birde bu besıklerde 16 aylık oluncaya kadar tyatabılıyomuş çocuk benım evımde dar herseyı düşünüyom anlıyacagınız

kızalr ben ne zaman bıseyler almaya baslayım sızce daha hıc bırsey alamdım..............

DIRIMCIM komşular bahçede kışlık yapıyorlarmış.yanlarına gittim... oturduğum yerden yardım ettim onlara...evde tek başıma sıkılmışım.güneşte güzeldi bugün.pek hoşuma gitti.... benim burası kenar semt müstakiller var çevrede kapı önlerinde oturmalar falan çok olur.çoluk çocukta sokakta bugün çok iyi geldi bana.......

MUALLİM ABLA..... üçüzler topiğine arada giriyorum ama kimse gelmiyor ya... hadi pitos lotus nil esracan doğurdu e eee gerisi nerde... bir giren bidaha kayboluyo... nehir tarcınım derya serap3 nickini unuttuğum çok üçüz annesi vardı gitti..

X