Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

yarın kapalı çarşıya gidiyom çocuklara karakışlık bişiler alacam ev serin oluyor artıkk

yarın kapalı çarşıya gidiyom çocuklara karakışlık bişiler alacam ev serin oluyor artıkk
Dirim canım kapalı çarşının içinden mi alıyon nerden alıyon fiyqtları uygun oluyordur diye düşünüyorum. annem gelince bende geçicem o taraflara. uyku setleri battaniylerini almam gerek. eksik bitnmiyor yawlaelaelaelaelae

Dırım bende bu zamanlar kızıma evde giymek için kalın polar tarzı eşofmanlar alırım... Burada lc waikiki de müthiş indirim Olur...eşofman altları 9 tl üstler 3 tl gibi...... çokta kaliteli ourlar ...orta raflarda olur genelde.sizde olmuyormu.... birde çocuklara mont alırsan astronot mont al çok kullanışlı oluyor...

cnm benim orada sadece bebek eşyası satan bi yer var çoğu tanıdığım ordanalıyor

toptan fiyatına geliyor yani arkadaşlarım karşıdan geçiyor

ben bi battaniyeye burda 25 tl verdim orada 15 tl ye aldım

aslında gecebilsen senin şu gecelik işini en şukarından ve ekonomiğinden hallederdik cnm

pamuktan haber alan oldumu ya( özgede kayboldu. ama bişey öğrense söylerdi bize. saat geç oldu ama yarın ararım muhakkak aklım kaldı ya..

evet o astronotu duydum ondan alacam

lcw dan daha uygun bu yer ve sadece bebek üzerine a dan z ye kadar
eşimde orada toptancıda olduğundan indirim var tabi ayriyetten

pamuktan haber alan oldumu ya( özgede kayboldu. ama bişey öğrense söylerdi bize. saat geç oldu ama yarın ararım muhakkak aklım kaldı ya..

özgeye numrasını msj at didim ama görmedi sanırım

kızlar ben kaçar babası isyanda ömer kuduruyor uyumadı halaa ben onuyedirem

ay dirimcim senin kociş nasıl opluşlarına düşkünse seni bi yhere göndermiyorsa benimkinede hamileliğimde bişey oldu. adam gözünün önünden ayrılmıyor. hani markete gitcem desem işi gücü bırakıp gelişp aloıyor beni. valla esir gibi oldum yalnız bi yere gidemiyom artık:kedi: bebişler doğunca nolcek bilemiyom. ancak annem gelince onunla geçebilirim canım valla ne güzel olurdu hem tanışırdık hem paşaları sever hem benim kızlara bişeyler alırdık..opuyorumnanaktan

kızlar pamuk yatıyormus.esıyle gorustu eşim oda eve dönuyormus yarın tekrra arayacagım.................

o zaman başka tabi.... hatta yolumuz düşcekki bizde bütün alışverişibir kerede yapıp gelcez ordan ama nerdeeeeeeeeeeee.istanbul uzak yer...benim adamın arada haczi düşüyor ama oda bensiz alışveriş yapmaz..... astronot iki parçalı almıştım ben.... ilksene hem üst hem alt giydirdim... ikinci sene üstü tek kullandığım oldu.... hala saklarım bir mont almıştım.2 montu çıtçıtlarla birleştirmişler.karakışta ikisini giydirdim. biraz düzeldi üsttekini çıkardım. bahardada içtekini çıkarıp dıştakini giydirdim. içteki iki taraflıda giyiliyordu.yani bir montu 4 şekilde 4 mevsim giyiliyordu... hala saklarım yepyeni duruyor...oğlanda giyer kızda.

Selam kizlar en en en kidemli anne benim yaw burda ikizlerim15 ayliklar.surekli giriop okuyorum ama cok yazmaiyorum ben amerikada dogum yaptigim icin cogu terimler yabanci kullandiginiz ilaclar felan.oyuzden size pek faydam olmuyor ama dogum sonrasi icin yardim edebilirim.
Su isitici almayin gerek yok bence bebekler gecenin korunde agladiginda onu nerde kullanicaksiniz iki bebege ben onceden kaynatip ilitttigim suyu termosta saklar hemen mamayi yapardim.anne sutunu ise benmari usulute suda isiticaksiniz.

Sterilize icinse bilmiyorum varmi orda ama Aventin kapakli sini almistim icine yaklasik 200 cc su koyup mikro dalgada biberonlari strelize esiyorsunuz.

Benim esim doguma girmisti genelde giriliyor hatta normal dogumda millet bazen cumbur cemaat ailesini sokuyor doguma cocuklari bile giriyor.benim esimi kan tutar o hic bakmamisti sadece ellimi tuttu bende zaten epiduraldim her seyin farkindaydim cok guzel bir duygu.

gunaydın ruzgarım masallah bebışlere.....................bugun hymary doguma gırecek dımı ınşşşşşş kolay gecer gelır cadı kızları..........................herkes ıyı dımı ............okullar baslıyooooooooooooooo.............ben okulumu ozledım..................

Gunaydin sanada canim benim bucurler hala uyamamis yataklarina attim ama sesleri geliyor bugun gec kaldilar gene.neyseki sabahin korunde uyanmiyorlar.

ıyı ya masallah uyuyolar ya boşver................evetr ınş senlencek buralar.........dırım sanırım hymaye gıttı ya................

meraba kızlar dırımkızı tebrikederim seni hymary yi çok merak ettim Allahım sağlıklı doğum nasip etsin ben pek giremiyorum siteye çalıştığımiçin biraz yoğun oluyo işim kalbim hepsizinle bebiş istiyoruz gözün aydın canım kavuştun yavrularına benim bugun 17 haftam bu akşam cinsiyetleri belli olacak inşallah onları görebilicem inşallah sasğlıklılardır paylaşmak istedim sizinle öptüm hepinizi

ooooooooooooo dırım tebrıkler kız.............valla ıkı cocukla bıde ankete katıldın ya ne dıyımmmmmmmmmmmmmmmmmm ...........demekkı sana az bunlar bı ıkız da lazım:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…