Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

1 sene geçer geçmesine de sonra hemen kavuşamıcaz ki..:gitme:
sevgilim kastamonuda yaşıyo:gitme:
takvimi farketmemişim bileakannehir
nerde ya benim takvimim:gitme:

evlenirsniz olur biter canımkaydirigubbakcemile2

iyiyim canım?
sen nasılsın?opuyorumnanaktan
ben nasıl olsun canım bugün perdelerim için boncuklar yaptım onlarla uğraştım ve sonrada kişisel kendi temizliğimi bakımımı yaptım duştan çıktım yarında kuaföre gittimmi tamamdırrrr
fotoğraflarım gitti:gitme:eek:nun dişinda iyiyim canım sen

oyyyy kıyamamm canım, geri döndüren bilen programlar var bi araştırsan canımmm :teselli:​

ben nasıl olsun canım bugün perdelerim için boncuklar yaptım onlarla uğraştım ve sonrada kişisel kendi temizliğimi bakımımı yaptım duştan çıktım yarında kuaföre gittimmi tamamdırrrr

ben de bugün camları ve yerleri sildim sonra banyo yaptım..
akşam da baklava açtım:hulya:
pek bi hamaratız bugünlerdekaydirigubbakcemile2

oyyyy kıyamamm canım, geri döndüren bilen programlar var bi araştırsan canımmm :teselli:​

bakıyoda daha farklı bişeler var sanırım ben bilgisayardan pek anlamadiğim icin onuda anlamadım:gitme:
nese kızlar fare kacar:roflol:eek:ptum hepinizi iyi geceler

bu arada yarında memlekete gidiorum baya olamam buralarda ozleyin beni:a015:

ben de bugün camları ve yerleri sildim sonra banyo yaptım..
akşam da baklava açtım:hulya:
pek bi hamaratız bugünlerdekaydirigubbakcemile2
sormaa cnaımmm pek pek hamaratızz ohhhh ölsün mikroplarrrrrr:hulya:​
bakıyoda daha farklı bişeler var sanırım ben bilgisayardan pek anlamadiğim icin onuda anlamadım:gitme:
nese kızlar fare kacar:roflol:eek:ptum hepinizi iyi geceler

dur bakalım canım ümidi kesme yinede sevgilinde üzülmüştür eminim :teselli: tatlım kocaman öptüm seniii​

ah canım ah sen evlenmssnde anlamsssin benim arkadaslarım yuzlerini hemen gosterdi benim mutlu olduğumu gorunce inanırmısın nasıl mutsuz olur die sebep arıyolar ama hele bide mutsuz olsam zil takıp oynamdikları kalıyo.
burdaki herkese ve bana guvenebilirsin canım hep yanındayız:1hug:

sağolun arkadaşlar, şimdi bile böyle bir samimiyet ortamında duygulandım. yazıma cevap bile geleceğini ummazken:gitme:. çok sağolun. Tekrar hoşbulduk

X