Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

sağolun arkadaşlar, şimdi bile böyle bir samimiyet ortamında duygulandım. yazıma cevap bile geleceğini ummazken:gitme:. çok sağolun. Tekrar hoşbulduk

burası böyle nehirim hemen aralarına alıyolar senikaydirigubbakcemile5
çok sıcak bi ortam var burada emin olabilirsinzemuszemus
güzel şeyler paylaşmak dileğiyleopuyorumnanaktan

öldü valla mikroplarkaydirigubbakcemile5
ama ben de öldümkaydirigubbakcemile3

ben çok şükür ç.şamba günü ve dün bitirdim 2 günsürdü aama resmen tüm evi kaldırdımm.. yerler camlar tüller danteller kapılar heryerrr heryerrr :lepi: bugünde perdelerim için boncuklar dizdim şu yeni çıkan perdelerin üstüne asılan boncuklar hem kendi odama hem salona yaptım muhteşem olduualkisalkisalkis
Artık yarında önce kuaföre giderim kaş bıyık operasyonu sonrada eve gelir yüzüme maske yaparımmmsositosositozemuszemus

ben çok şükür ç.şamba günü ve dün bitirdim 2 günsürdü aama resmen tüm evi kaldırdımm.. yerler camlar tüller danteller kapılar heryerrr heryerrr :lepi: bugünde perdelerim için boncuklar dizdim şu yeni çıkan perdelerin üstüne asılan boncuklar hem kendi odama hem salona yaptım muhteşem olduualkisalkisalkis
Artık yarında önce kuaföre giderim kaş bıyık operasyonu sonrada eve gelir yüzüme maske yaparımmmsositosositozemuszemus

maşallah canım sen baya faalsinalkisalkisalkis
inşallah kendi evini de süslersin bi gün:Saruboceq:

iyiyizzz ikiz annesiii sizler nasılsınız bakalımm yeğenlerim nasıllar??

İyiyz hamarat teyzemiz.Yeğenlerin büyüyor,yerleri bayağı daraldı sıkışıyorlar sanrım artık.Sen ne hamaratsın tatlım ya...Temizlik yaptın,perdeleri yaptın maşallah sana...Seni kaparlar hemen kuşum...

oyyy oyyy oyyyy teyzesi yesin onlarııı koklasın o melek o cennet kokulularıııı.. RABBıM SAĞ SALıM SAĞLICAKLA SORUNSUZ kucağına almayı nasip etsin güzelleri güzeli annesii..
Kaparlarmı bilmiyorum canım ama kpılmak istemiyorum şuan ünkü önce yeğinlerimi büyütücemm eee kolaymı ikiz teyzesi olmakk :)

oyyy oyyy oyyyy teyzesi yesin onlarııı koklasın o melek o cennet kokulularıııı.. RABBİM SAĞ SALİM SAĞLICAKLA SORUNSUZ kucağına almayı nasip etsin güzelleri güzeli annesii..
Kaparlarmı bilmiyorum canım ama kpılmak istemiyorum şuan ünkü önce yeğinlerimi büyütücemm eee kolaymı ikiz teyzesi olmakk :)

Ay belinayım ne tatlı dillisin ablacım ya...Nasıl moral verdin bana şimdi canım......opuyorumnanaktanŞeniz

ay yatmazsam daha çok yağlayıp ballayacagız bız bırbırımızı canım benım..Çok tatlısın çok.Ablan seni kocaman öpüyor sarılıyor gene görüşelim inş............canım benim..uykumuz geldi çok,bebişlerde öpüyor teyzelerini...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X