Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Slm kızlar,çok sessız kalmış burası ya canım sıkıldı valla konuşacak kimseler yok...

Gönlümün bütün şekerlerini size ikram ediyorum tatlılar...Bayramınız bayram tadında geçsin.ıYı BAYRAMLAR

kıslar hala yemek yapıyorum yarına cok güzel bir sofra hazılamak isiyorum..benim gibi su saatte yemenk yapanınız var mı?

ben geldim ben geldim ben geldim.. artıık bayrama girmiş bulunmaktayızz şu saat itibariylee :)) HERKESE ıYı BAYRAMLAR SEVDıKLERıYLE BERABER ŞEKER TADINDA BıR BAYRAM OLUR ıNŞALLAH...
Bugünde mutfağı cifledim sonracığıma yemek yaptım taze fasülye pilav sulu köfte cacık ve akdeniz salatası yaptımm son iftar yemeğimide yaptımm ellerime sağlıkk... bugün güzelleştimde kuafördee ohhh mis gibi oldum misss.. az öncede banyodan çıktım maskemi yaptım ve kolamı alıp geldim yanınızaa :)))

Tubicik ben şuan yemek yapmmıyorum erkenden bitirdim o işleri :)) yarın sabahta bayram kahvaltısında ablamlar olucakk, enişte bey babamla camiye gidicek bizde anne kızlar bir güzel kahvaltı sofrası hazırlicazz :))

bayramhalvm3.gif

iyi bayramlar kıslarrrr

ohh belinay ne hamaratsın kız seni alan yaşadı valla
bend e dün kuafördeydim saçlarımı kısacık kestirdim valla bi cesaret ama çok yakıştı iyi ki kestirmişim sen ne yaptın canım saçlar mı kaş bıyık falan mı aldırdın

ohh belinay ne hamaratsın kız seni alan yaşadı valla
bend e dün kuafördeydim saçlarımı kısacık kestirdim valla bi cesaret ama çok yakıştı iyi ki kestirmişim sen ne yaptın canım saçlar mı kaş bıyık falan mı aldırdın
canım benim teşekkür ederimmm.. ben kaş bıyık olayına girdim kuaförde tatlım.. saçlarımı kesitrcektim fakat cesaret edemedim uzunluğundan gayet memnunum bakalım bu kışta uzun olsun biraz uzun kalsın belki gelirler bana kesitiririm belli olmazz zemuszemus
Kızlar hepinize iyi bayramlar, iyi geceler..[/COLOiyi bayramlar canımmmma.s.R] :1hug:

iyi geceler kizlar yarin siteye giremem hepinizin ramazan bayrami kutlu olsun hayirli byramlar opuldunuz

ar081ev4.jpg

iyi bayramlar tatlımmma.s.​

iyi bayramlaaaar :) Herkes sewdikeriyle sağlıklı mutlu paralı :) huzurlu bi bayram geçirsin inşallaaaaah :)

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X