Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

bende duvar stikırları bakıyorum şu yapışanlardan, evi süslim diyorum.. birde perdelerim için aralarına şu yeni çıkan boncuklardan yapıcam kendim.. boncuk aldım bir sürü yere kadar salanan boncuklar yapıcam büyük taşlı perdelerimin arasına takıcam bayram için süslemeler :)

bak bu perdeler için boncuk modeleri, ben siyah büyük toplar ve şeffaf kristal boncuklar kullanıcam
alrm2x.jpg

buda duvar stikırları modelleri ara antreye ve salonla benim odama yapim diyorum

2ms1yf8.jpg

33vhgg1.jpg

güzelmiş canım özellikle stikerı beğendim annen kızmasın benim annem süsmüş taşmış hiç sevmez kaydirigubbakcemile3

yok canım kızmazz oda sever böyle kokoşluğu :)) ara antreye benim odama birde onların yatak odasına yatak başına yapim diyorum.. tüller içinde boncuklar moda canım salona ve benim odama yapıcam hemen yarın başlicam herşey hazır malzemelerim nasılsa bayram temizliğimde bugün tamamen bitti 2 gündür temizlikteydimm dip köşe iyice mis oldu ev :))

slm kızlar buralar bugunde pek sakın
anlasılan aksamları cosuyo buranın kızlarızemuszemus

Hayırlı cumalar kızlar....Bayrama az kaldı.ınş. öteki bayrama benim kuzularım gelecek....Öptüm sizi...Nasıl keyfiniz?

Kızlar ben de katılmak ıstıyorum aranızaopuyorumnanaktan.etrafda benı seven arkadaşlarım vardır ama ben hep şöyle her derdimi rahatça anlatacağım,gerekınce dizinde ağlayacağım,can ciğer birinı ısterdım.ne yazık kı bulamıyorum öle bırını.mafoldumben

kızlar yemeğimi yedim sinirlerim bozuk.son 1 yılda sevgillimle cekildiğimiz butun fotolar silindi:gitme:
mervecik sende hosgeldin canım

kızlar yemeğimi yedim sinirlerim bozuk.son 1 yılda sevgillimle cekildiğimiz butun fotolar silindi:gitme:
mervecik sende hosgeldin canım

canım ne kadar üzüldüğünü tahmin edebiliyorum...
çok kötü olmuş gerçekten:gitme:
yenilerini çekilirsiniz üzülme:teselli:

mervecik hoşgeldinopuyorumnanaktan

kızlar bugün bi sürü temizlik yaptım ölüyorum:hulya:
şimdi de baklava yapmaya gidiyorum:eek:
pembefare senin tarifi yapıcazzemuszemus
işim bitince gelirim kızlaropuyorumnanaktan

canım ne kadar üzüldüğünü tahmin edebiliyorum...
çok kötü olmuş gerçekten:gitme:
yenilerini çekilirsiniz üzülme:teselli:

mervecik hoşgeldinopuyorumnanaktan

kızlar bugün bi sürü temizlik yaptım ölüyorum:hulya:
şimdi de baklava yapmaya gidiyorum:eek:
pembefare senin tarifi yapıcazzemuszemus
işim bitince gelirim kızlaropuyorumnanaktan

kolay gelsin canım beğenirsiniz inşallah.ufff gitti 1 sene ya:gitme::gitme::gitme:

X