Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Teşekkürler canım. İnşallah senin de gönlüne göre olur.

Papatyamaviss trkn0709 pozitifbiri T TASUU Kızlargittim doktora çocuğum hastaydı dünden bu yana giremedim. Doktor muayene etti. Akıntın var dedi gösterdi fitil verdi onu kullan günde bir tane dedi. Korunmana gerek yok dedi. Folden diye bir folik asit almamı söyledi.aldım. Bir de bu zamana kadar gittiğim hiçbir doktorun görmediği bir şeyi gördü. Adet bitiminde leke leke devamında geldiği oluyor mu dedi evet dedim.Önceki sezeryandan olan iyileşmeyen bir alanın, açıklığın var dedi gösterdi gördüm. O kanama yapıyormuş içten işte adet bitince leke leke gelmesinin sebebi bu dedi. Gebeliğe engel mi dedik hayır dedi ikinci doğumda ben bunu düzeltirim dedi. 2 ay üst üste kimyasal yaşadım dedim. Testte pozitif gördüm devamı gelmedi dedim. Bu aslında iyi bir şey hamile kalabildiğini gösterir dedi. Sağlıksız embriyo olursa vücut bunu atıyor dedi.Eşinden de sperm testine gerek yok çünkü hamile kalabilmişsin dedi. 3 ay daha deneyin dedi. Olmazsa yanıma bir daha gelin. Dedi.Öyle geldik eve. Bakalım 3 ay daha deneyeceğiz olmazsa marş marş

Canım inşallah her şey çok güzel olacak

Canım şimdi geldim gezmeden , kötü birşey olmadığına ve bu saydiklarinin da engel olmadığına çok sevindim. Şaka gibi yalnız çok şaşırdım gördüğü şeye

İnşallah pozitiftir ve arkamdan suphanallah boncuğu gibi gelirsiniz karşılıklı kuzum onur duyarim üstadımız bizi sevmiş daha ne isteriz
Kız sanki benim haberim gibi sevindim inşallah daha da koyulasacak burda en çok bağ kurduğum kişi oldun

Canım yakindan görsen filtreye bile gerek yoktu ama hiç ihtimal vermedim hala da şaşkınım ben ateş düşecek adet gelecek diye o kadar eminim ki... Hala ağrım var ama regl gibi değil. Çok usumusum de vajinanın üst iç tarafı ağrıyor. Sol bacağım ve belim yine ilk gebeligimdeki gibi sis sokulu sanki. Sabah idrarı değil ama en son 4.30 da kurumda çıktım WC ye. Sonra çok işlerim vardı arabayla gitmiştim.eve gelip test yapana saat 7 oldu ve ben çiş ten patlayacak hale gelmiştim. Yaptım çıktı dandik dediğim burun kıvırarak aldığım test tabi bana fake atmiyorsa

Bugün sadece bir akıl dedi ki fertility hep diyor ki düşmeyen 20 ateş kafanızı karistirsin. Yükselmedi ama öyle deli deli de düşmedi , ay neyse bakım yarın görelim de öyle yazayım moda girmek istemiyorum

Ya çok iyi ya valla çok sevindim aldığım en güzel haberlerden biri bu Ateş tablonu bir daha atar mısın

Hayırlı olsun canım Batin ne zman di

Canım şimdi geldim gezmeden , kötü birşey olmadığına ve bu saydiklarinin da engel olmadığına çok sevindim. Şaka gibi yalnız çok şaşırdım gördüğü şeye
Aynen o açıklığı da gösterdi. Benim ilk doğumum çok sorunl geçti zaten çok büyük travmaydı benim için hatta baska çocuk istemem diyordum ama Allah unutturuyor biliyordum o zamandan bir hasar kaldığını

Son hali buydu bebiş akşam sesim de grip olacak gibi catallandi
Ya çok iyi ya valla çok sevindim aldığım en güzel haberlerden biri bu Ateş tablonu bir daha atar mısın

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-23-21-50-53-410_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    105,6 KB · Görüntüleme: 49
Dedıklerını teker teker yut şimdi ama nolur olmaz sabahkı testımızıde gorelım mısler gıbı hersey güzel olacak sabret bekle gör

Eklentiler

• C02C7AB8-9F6D-45AF-BDB3-2173DA672391.png
    422,9 KB · Görüntüleme: 51
Benımkıde ayrı bır travma hatta 9 ay fln çıkamadım etkısınden etrafımdakı cevremdekı insanlar yüzde 80ınıde hemde , ben doğumdan sonra bıdaha napıcam nasıl dogurucam sez olamam dıye sez sonrası normal doğuma gakmıstım kafayı çok okudum araştırdım artık ıstesemde parasal olarak yapamam benım hayaller fora yanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…