Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Gecmıs olsun kuzum çok şükür bende yarın sabah gıdecegım geç kalmazsam umarım inşallah

Benim de kasık ağrım ,memede hassasiyet ve arada bir gelen sıtma tarzı titreme var ,ama regl mi başka bişey mi bilmiyorum

Canım amh ben de bekliyorum , yumurta rezervini belirliyor, sonuçta az yumurta bile varsa o az yumurtalar dollenebilir o yüzden gebe kalıp kalmayacağını değil de kabaca daha ne kadar süre gebe kalma potansiyelin var onu belirliyor

Canım
Canım Yasmini sen mi kullanmistin geçmişte, karıştırıyor muyum yoksa

İyi aksamlar kizlar umarim herkesin pozitif testlerini goruruz birsey sormak istiyorum keciboynuzu kuru yapan varmi ortalama 10 aydir bebek icin ugrasiyoruz 1 bucuk yillik evliyim olmuyor bir dusugum var ocak ayinda hormon testi verdim normal dedi sikinti yokmus esimde sali gunu test vericek korkunda var aslinda her ihtimale karsi bu kuru denesem sonuc alirmiyim deneyen duyan varmi

Canım

Canım Yasmini sen mi kullanmistin geçmişte, karıştırıyor muyum yoksa

Benim eşim kullanıyor canim 3 aydır felan.
Bir sorun var mı eşimde bilmiyoruz ama.
Hamile kalamadim 6 aydır bedensiz bir şekilde

Ya öyle böyle değildi ya aklıma geldikçe deliriyorum hiç hatırlamak istemiyorum maalesef ama işte bugünümüze şükür olsun Allah’a sükür hayattayız sağlığımız yerinde inşallah ikincide her şey yolunda olur kuzum

Her doktora güvenmek hata zaten kuzum iyi ki bu doktor görmüş
Ben inanıyorum 3 ay içersinde güzel haberler alacaksın ve gerek kalmayacak

Ayy harikaaa çok sevindim adına maşallah maşallah umarım herşey yolunda gider

Kür olarak değil ama keçiboynuzu özü yiyor eşim sabah bir yemek kaşığı, kızıma öyle hamile kalmıştım.

Ogun ıcın hissettıgım tek güzel duygu oğluma sağ salım kavuşmuş olmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…