Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Papatyamaviss Papatyamaviss trkn0709 trkn0709 pozitifbiri pozitifbiri @TASUU Kızlargittim doktora çocuğum hastaydı dünden bu yana giremedim. Doktor muayene etti. Akıntın var dedi gösterdi fitil verdi onu kullan günde bir tane dedi. Korunmana gerek yok dedi. Folden diye bir folik asit almamı söyledi.aldım. Bir de bu zamana kadar gittiğim hiçbir doktorun görmediği bir şeyi gördü. Adet bitiminde leke leke devamında geldiği oluyor mu dedi evet dedim.Önceki sezeryandan olan iyileşmeyen bir alanın, açıklığın var dedi gösterdi gördüm. O kanama yapıyormuş içten işte adet bitince leke leke gelmesinin sebebi bu dedi. Gebeliğe engel mi dedik hayır dedi ikinci doğumda ben bunu düzeltirim dedi. 2 ay üst üste kimyasal yaşadım dedim. Testte pozitif gördüm devamı gelmedi dedim. Bu aslında iyi bir şey hamile kalabildiğini gösterir dedi. Sağlıksız embriyo olursa vücut bunu atıyor dedi.Eşinden de sperm testine gerek yok çünkü hamile kalabilmişsin dedi. 3 ay daha deneyin dedi. Olmazsa yanıma bir daha gelin. Dedi.Öyle geldik eve. Bakalım 3 ay daha deneyeceğiz olmazsa marş marş
Gecmıs olsun kuzum çok şükür 🙌 bende yarın sabah gıdecegım geç kalmazsam umarım inşallah

İyiyim kuzum doktorum bir daha beta baktırmadı takip etme dedi direkt haftaya salı gel kese oluşmuş mu bakalım dedi strese girmeyeyim diye..
Belirtilerim tamamen adetle aynı hatta adet mi geldi diye tuvalete koşuyorum psikolojik

Kasık ağrım var ara ara
Sol tarafım batıyor
Belim hafiften arada ağrıyor

Akıntım var beyaz , bugün yarın adet günümdü normalde ama adet belirtileri birebir hissediyorum hic fark yok :/
Benim de kasık ağrım ,memede hassasiyet ve arada bir gelen sıtma tarzı titreme var ,ama regl mi başka bişey mi bilmiyorum 😅

kızlar amh testiyle ilgili bilginiz var mı, doktorun söylediğine göre hamile kalıp kalmamayı belirlemiyormuş çok düşük olan birisi hamile kalabilirken yüksek olan kalamaya da biliyormuş. kesin bi şey demek zor demişti. sonuçları bekliyorum da gerildim biraz yine düşün düşün
Canım amh ben de bekliyorum , yumurta rezervini belirliyor, sonuçta az yumurta bile varsa o az yumurtalar dollenebilir o yüzden gebe kalıp kalmayacağını değil de kabaca daha ne kadar süre gebe kalma potansiyelin var onu belirliyor

Canım
Kızlar şoktayım heyecanlıyım işin garibi gezmeye gitmem lazım yazamicam size yoldan bitane roll gebelik testi aldım artimed yok diye de üzüldüm eve geldim yaptım sonuç aşağıda , sabah kim test yapıyordu 🤣 arkası koyu renk olan ilk 4 dk da diğeri 7 8 dk da çıktı 😱
Canım Yasmini sen mi kullanmistin geçmişte, karıştırıyor muyum yoksa

İyi aksamlar kizlar umarim herkesin pozitif testlerini goruruz birsey sormak istiyorum keciboynuzu kuru yapan varmi ortalama 10 aydir bebek icin ugrasiyoruz 1 bucuk yillik evliyim olmuyor bir dusugum var ocak ayinda hormon testi verdim normal dedi sikinti yokmus esimde sali gunu test vericek korkunda var aslinda her ihtimale karsi bu kuru denesem sonuc alirmiyim deneyen duyan varmi

Canım

Canım Yasmini sen mi kullanmistin geçmişte, karıştırıyor muyum yoksa

İyi aksamlar kizlar umarim herkesin pozitif testlerini goruruz birsey sormak istiyorum keciboynuzu kuru yapan varmi ortalama 10 aydir bebek icin ugrasiyoruz 1 bucuk yillik evliyim olmuyor bir dusugum var ocak ayinda hormon testi verdim normal dedi sikinti yokmus esimde sali gunu test vericek korkunda var aslinda her ihtimale karsi bu kuru denesem sonuc alirmiyim deneyen duyan varmi
Benim eşim kullanıyor canim 3 aydır felan.
Bir sorun var mı eşimde bilmiyoruz ama.
Hamile kalamadim 6 aydır bedensiz bir şekilde

Benımkıde ayrı bır travma hatta 9 ay fln çıkamadım etkısınden etrafımdakı cevremdekı insanlar yüzde 80ınıde hemde , ben doğumdan sonra bıdaha napıcam nasıl dogurucam sez olamam dıye sez sonrası normal doğuma gakmıstım kafayı çok okudum araştırdım artık ıstesemde parasal olarak yapamam benım hayaller fora yanı
Ya öyle böyle değildi ya aklıma geldikçe deliriyorum hiç hatırlamak istemiyorum maalesef ama işte bugünümüze şükür olsun Allah’a sükür hayattayız sağlığımız yerinde inşallah ikincide her şey yolunda olur kuzum

Papatyamaviss Papatyamaviss trkn0709 trkn0709 pozitifbiri pozitifbiri @TASUU Kızlargittim doktora çocuğum hastaydı dünden bu yana giremedim. Doktor muayene etti. Akıntın var dedi gösterdi fitil verdi onu kullan günde bir tane dedi. Korunmana gerek yok dedi. Folden diye bir folik asit almamı söyledi.aldım. Bir de bu zamana kadar gittiğim hiçbir doktorun görmediği bir şeyi gördü. Adet bitiminde leke leke devamında geldiği oluyor mu dedi evet dedim.Önceki sezeryandan olan iyileşmeyen bir alanın, açıklığın var dedi gösterdi gördüm. O kanama yapıyormuş içten işte adet bitince leke leke gelmesinin sebebi bu dedi. Gebeliğe engel mi dedik hayır dedi ikinci doğumda ben bunu düzeltirim dedi. 2 ay üst üste kimyasal yaşadım dedim. Testte pozitif gördüm devamı gelmedi dedim. Bu aslında iyi bir şey hamile kalabildiğini gösterir dedi. Sağlıksız embriyo olursa vücut bunu atıyor dedi.Eşinden de sperm testine gerek yok çünkü hamile kalabilmişsin dedi. 3 ay daha deneyin dedi. Olmazsa yanıma bir daha gelin. Dedi.Öyle geldik eve. Bakalım 3 ay daha deneyeceğiz olmazsa marş marş

Her doktora güvenmek hata zaten kuzum iyi ki bu doktor görmüş
Ben inanıyorum 3 ay içersinde güzel haberler alacaksın ve gerek kalmayacak 🙌🙌🙌

Kızlar şoktayım heyecanlıyım işin garibi gezmeye gitmem lazım yazamicam size yoldan bitane roll gebelik testi aldım artimed yok diye de üzüldüm eve geldim yaptım sonuç aşağıda , sabah kim test yapıyordu 🤣 arkası koyu renk olan ilk 4 dk da diğeri 7 8 dk da çıktı 😱
Ayy harikaaa çok sevindim adına maşallah maşallah umarım herşey yolunda gider 🙆🏼‍♀️🥰🤗

Kür olarak değil ama keçiboynuzu özü yiyor eşim sabah bir yemek kaşığı, kızıma öyle hamile kalmıştım.

Ya öyle böyle değildi ya aklıma geldikçe deliriyorum hiç hatırlamak istemiyorum maalesef ama işte bugünümüze şükür olsun Allah’a sükür hayattayız sağlığımız yerinde inşallah ikincide her şey yolunda olur kuzum
Ogun ıcın hissettıgım tek güzel duygu oğluma sağ salım kavuşmuş olmam ❤️

X