Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar takvime göre pazartesi salı yumurtlama gunlerim pazar günü 36.6 olan ates pazartesi 36.3 salı 36.4 düştü carsamba bu sabah yataktan kalkmadan olctugum de tekrar 36.6 ya çıktı bilgisi olan varmi

Hanımlar selam. Aralıkta nasipse aşılama olacak 2. Defa. Benim bi sorum olacak size. Adetim biteli 9-10 gün oluyo . Bittikten bi kaç gün sonra kasık ağrısı başladı ve göğüslerimde ki hassaslık devam etti dokundukça acıyan cinsten. Ki hala devam ediyoda. Dünde lekelendim bugünde gelmeye devam etti çok değil ama değişik. Normalde pco yum son adetimi tarlusalla oldum. 5-6 gün sürdü gayette söktü niye böyle oldu anlayamadım. Stres yapılacak bi durum yoktur dimi

Kızlar selaaam reglime 1 hafta kaldı ama bende inanılmaz şişkinlik beyaz akıntı devam ediyor ve dün bugün ovulasyon testi yaptım gittikçe koyulaşıyor bugünki daha koyu çıktı sizce yeni mi yumurtluyorum yoksa gebelik ihtimali olabilir mi ?

Adete 1 hafta varsa gebelik belli olmaz daha.
Değerlendirin bence 2. Kez yumurtluyor olabilirsiniz

Maşallah canım bunlar güzel ağrılar diyelim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin Rabbim

Aynen öyle 1 yıla kadar normalmiş ama işte insan üzülmüyor değil ki stres en büyük düşmanımız zaten amin amin amin Rabbim isteyen herkese tattirsin o duyguları içinde de bize

Kızlar şoktayım heyecanlıyım işin garibi gezmeye gitmem lazım yazamicam size yoldan bitane roll gebelik testi aldım artimed yok diye de üzüldüm eve geldim yaptım sonuç aşağıda , sabah kim test yapıyordu arkası koyu renk olan ilk 4 dk da diğeri 7 8 dk da çıktı

Eklentiler

• IMG_20221123_185156.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_20221123_185634.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 81
Baya belli oluyor canım kac gun var regliye sabah bi tane daha yap istersen

Fotoda çok belirgin değil ama bariz belli. test yalancı pozitif göstermiyorsa tabii. sabah görürüz , kasıklarım ağrısı durunca şüphelendim. Ateşim düşmesi lazım düşmedi. Akşam ateşim 37.1, deli gibi terliyorum özellikle genital bolgem. Şu an belirtiler bunlar. Bir de sol belim, bazen böbreğime vuruyor öyle garip . dur bakalım sbh n'olacak cok heyecanlandım kimsenin haberi yok Papatyamaviss L lavinya- imagination forever Bearhug destinesiaa @Deepblues B beyond T TASUU ay yetişin

Aldım tahmin ettim iki tane aldım sabah yine denicem ama hiç umudum yoktu sadece şüphe ettim çok terlemekten

Laboquick canım
Bende bir gebenin günlüğünden aldım adetim bitiminden 2 gün sonra yaptım ama anlayamadım ilk yaptığımda t çizgisi daha belliydi sonra ki iki gün daha silikti acaba reglimden hemen sonra mı yumurtladım anlayamadım. Yada hala yumurtlama olmadı bu kadar erken yumurtlama olacağını düşünmüyorum çünkü hiç akışkan Yumrtlama akıntısı da görmedim
yaaa hadi inşallah canım benim ben de gördüm yarın sabah ki testini sabırsızlıkla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…