Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ben de sabahları kahvaltımda domates salatalığın yanına ufak ufak dogruyorum.Salatalarla yemesi daha kolay bilginiz olsun. Ekmek arası yaparken ezip ekmeğin içine sürebilirsiniz

Canim senin beta kaçıncı gün kaç çıktı ?

Canim senin beta kaçıncı gün kaç çıktı ?
Son adet 26 ekim , yumurtlama 9 kasımdı yumurtlamanın 12. Günü 57 çıktı beta

Beklenen Adet günüm çok net değil pco olduğu icin ama yumurtlama üzerinden 14 gün sayarsak bugün yarın gelmesi gerek normalde

Ben biraz erken öğrendim takip ettiğim icin doktorum başka beta bakma haftaya gel direkt kafaya takma dedi

Sağlıcakla kucağına al canim

Ben avokadoyu ezip beyaz peynirle birlikte üstüne limon ve kekik atıyorum çok güzel oluyor. Günlük tavsiye edilen çeyrek avokado diye biliyorum canım. Ekmeğe sürüp yiyebilirsin.

Sağlıkla gelecek inş bebiş canım germe kendini hiç her şey iyi gidecek

kızlar amh testiyle ilgili bilginiz var mı, doktorun söylediğine göre hamile kalıp kalmamayı belirlemiyormuş çok düşük olan birisi hamile kalabilirken yüksek olan kalamaya da biliyormuş. kesin bi şey demek zor demişti. sonuçları bekliyorum da gerildim biraz yine düşün düşün

soymadan kaşıkla çıkarmak daha kolay eğer olgunsa. Bir de sarımsak da katanları dydum öyle de efsane diyorlar
BENDE ucgundur yıyıorum bı avookado almısım olgunlasması 10 gun surdu muzun yanına mı koymadım elmanın yanına mı dısarda bıraktım en son zeytın ezmesı peynır lımon karıstırıp ekmege suruyorum cok guzel oluyor bayıldım ben daha once olamamıs halını yemeye kalkmısım hep ondan nefret etmısım megersem

Gazete kağıdına sarsan kısa sürede yumuşayor

Canım ateşe ve ovulasyona devam et derim. Ama ateş ölçerin çubuk ateş ölçer olsun. Yani en ucuz olanlardan. Alın ateşi yanıltıcıdır. Dil altı veya vajinal ölçüm en iyi olandır. Bu ay böyle başladın boyle bitsin ama o unumizdeki ay ki inşallah gerek kalmaz hamile olursun, çubuk ateş ölçere gecmelisin.

Bu arada ben de ateş ölçmeye başlıyorum canlar. Ovulasyondan bir türlü emin olamıyorum. Lh testi de bazen yanıltıcı olabiliyor hatta link paylasalim hepimiz ff kullanıyoruz ordan takip yapariz ana sayfaya kitleriz linkleri ne dersiniz pozitifbiri sende bu enerjiyi görüyorum

Benim de ilk deneyimim buna benzerdi tam olmamış avokadoyu küp küp kesip yemeye kalkmıştım ben dışarıda bırakıyorum taş gibi olanları da cam kenarına falan dizeceğim artık güneşte olgunlaşsın

Selam kızlar Bol yağışlı Manisa'dan sevgilerimle
Az önce Dr kontrolüm vardı. Yımırtam 18,5 mm olmuş. İğne yazdı yine Ovitrelle, yarın öğleden sonra vurdur dedi. Bu gece ilişki, yarın boş ertesi gün gece yine ilişki dedi. Bir dolu bir boş olmalıymış hep... Biz her gece Allahına gurban Neyse
Kistim de var 2,5 cm Tek yumurta olması beni biraz üzdü ama Dr dominant olması ve çatlaması önemli dedi.
Bende durumlar böyle

Çok teşekkür ederim canım benim hiç üzülme vücut ilk kez yaşayacağı için belkide alışmaya çalışıyor olabilir. 1 yıl deneyip olmayınca doktora gidin diyorlar içini rahat tut bu süreçte en önemli stres kontrolü doğru yapmamız aslında en büyük düşmanımız bu sanırsam. Doktor hemen kalırsın dedi ve 5 ay oldu kalmayınca ister istemez üzülüyorum. Hepimize nasip olsun inşallah o çift çizgiyi görmek o kadar güzel bir duygu ki tarifsiz tekrar o duyguları yaşamak nasip olsun isteyen herkese

Evet bende ikidir kist yapıyor. Muhakkak çağırması gerekli. Yani takip edilmesi gereken bir ilaç bu.

Valla bebişim elimden geleni yaparım da link meselesini anlayamadım ne linki? Ateş takibi gibisi gerçekten yok yaa

Benim de bu ay yumurtlama olmamış kiste dönmüş 3 cm lik bir folikül kistim var duphaston kullanıyorum adetin 3. Günü doktora gideceğim yumurta takibine alacak pcos olduğu için sizi biraz takip edeyim nasıl oluyor bu işler diye bir de doktorum bana kistin atılmazsa bu ay hapa başlamayız dedi sizin kistiniz bu ay oluştu o zaman? Yani kist varken hap kullanmadınız sanırım

hahahahah kıyamam sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…