Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Selam kızlar ❤️❤️❤️ Bol yağışlı Manisa'dan sevgilerimle 🙋🏻‍♀️
Az önce Dr kontrolüm vardı. Yımırtam 18,5 mm olmuş. İğne yazdı yine Ovitrelle, yarın öğleden sonra vurdur dedi. Bu gece ilişki, yarın boş ertesi gün gece yine ilişki dedi. Bir dolu bir boş olmalıymış hep... Biz her gece Allahına gurban 🥴 Neyse 🤭
Kistim de var 2,5 cm 😓 Tek yumurta olması beni biraz üzdü ama Dr dominant olması ve çatlaması önemli dedi.
Bende durumlar böyle 🤗
hayırlısı inşallah bizede iğneden sonra o akşam ertesi gün sonra gün aşırı demişti herkesin durmuna göre söylüyorlar sanırm

Benim de bu ay yumurtlama olmamış kiste dönmüş 3 cm lik bir folikül kistim var duphaston kullanıyorum adetin 3. Günü doktora gideceğim yumurta takibine alacak pcos olduğu için sizi biraz takip edeyim nasıl oluyor bu işler diye 🤣 bir de doktorum bana kistin atılmazsa bu ay hapa başlamayız dedi sizin kistiniz bu ay oluştu o zaman? Yani kist varken hap kullanmadınız sanırım
Catlamayan yumurta kiste dönüşüyormuş, sonra adetle atılıyormuş vücuttan. Hapa gerek yok dedi Dr. Kist varken hamile kalmıştım zaten, inşallah bu da öyle olur 🤭

Canım ateşe ve ovulasyona devam et derim. Ama ateş ölçerin çubuk ateş ölçer olsun. Yani en ucuz olanlardan. Alın ateşi yanıltıcıdır. Dil altı veya vajinal ölçüm en iyi olandır. Bu ay böyle başladın boyle bitsin ama o unumizdeki ay ki inşallah gerek kalmaz hamile olursun, çubuk ateş ölçere gecmelisin.

Bu arada ben de ateş ölçmeye başlıyorum canlar. Ovulasyondan bir türlü emin olamıyorum. Lh testi de bazen yanıltıcı olabiliyor hatta link paylasalim hepimiz ff kullanıyoruz ordan takip yapariz ana sayfaya kitleriz linkleri :KK66: ne dersiniz pozitifbiri pozitifbiri sende bu enerjiyi görüyorum :KK66:
super fıkır ates olcme sayfasında aslında yapılan buydu bu sekılde ilerlerdi yanı paylaşın linklerinizi o zamannnn :) pozitifbiri pozitifbiri

Selam kızlar ❤️❤️❤️ Bol yağışlı Manisa'dan sevgilerimle 🙋🏻‍♀️
Az önce Dr kontrolüm vardı. Yımırtam 18,5 mm olmuş. İğne yazdı yine Ovitrelle, yarın öğleden sonra vurdur dedi. Bu gece ilişki, yarın boş ertesi gün gece yine ilişki dedi. Bir dolu bir boş olmalıymış hep... Biz her gece Allahına gurban 🥴 Neyse 🤭
Kistim de var 2,5 cm 😓 Tek yumurta olması beni biraz üzdü ama Dr dominant olması ve çatlaması önemli dedi.
Bende durumlar böyle 🤗
Ya ama hepimizde tek yumurta oluyor her ay 🙈🙈 masallah çok iyi aslında 18.5 😍😍 hadi bakalımmmm kolay gelsin bu aralar ceviz fındık yiyin bol bol 🙈🙈

Sağ üst köşeden
share chart and data
custom screenshot/annotator
tablonun altında share e basınca oluşan link senin tablo linkin pozitifbiri pozitifbiri

Eklentiler

• B239A745-E855-4119-8E32-353FF2998DC2.png
    B239A745-E855-4119-8E32-353FF2998DC2.png
    147,5 KB · Görüntüleme: 29
  • A9B1878B-DCD7-4ED2-AC99-D80899936736.png
    A9B1878B-DCD7-4ED2-AC99-D80899936736.png
    115,3 KB · Görüntüleme: 27
Benim de bu ay yumurtlama olmamış kiste dönmüş 3 cm lik bir folikül kistim var duphaston kullanıyorum adetin 3. Günü doktora gideceğim yumurta takibine alacak pcos olduğu için sizi biraz takip edeyim nasıl oluyor bu işler diye 🤣 bir de doktorum bana kistin atılmazsa bu ay hapa başlamayız dedi sizin kistiniz bu ay oluştu o zaman? Yani kist varken hap kullanmadınız sanırım
Kist klomenle mi olustu ?

X