Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Pcos var mı?

Sat 10 Kasım bat 6 aralik ekler misinizn

Kızlar ya bişey sorcam benim bata 11 gün var ve bugün alt karın bölgemde ince ince ağrı gibi tatlı bişey var sizce yumurtlama olabilir mi. Bir yerde okumuştum her ay yumurtlama olmayabiliyormus ki bunun sanırım yaşla bir ilgisi var. Neyse diğer ay yumurtlama olmadığını düşünüyorum çünkü ne bir karin ağrım ne göğüs ağrım hiç bişey yoktu ki ilk denedigimuz ay yani iki ay önce aşırı dercee de ağrılarım vardı hatta ben hamileyim sandım ve adetim normalde 7 gündür 3-4 gün oldu ilk defa böyle bişey yasadim geçen ay normal zmaaninda geldi normal zamanında da bitti bu ayida çok degerlendiremedik diye ben çok dikkate almıyordum bide baya hastalandım( gribal enfeksiyon) ama şimdi böyle bir ağrım var sizce olur mu yumurtlama sizler yumurtlama döneminde neler yaşıyorsunuz? Ay cok uzun yazdım

Ben hıc anlamıyorum

Bende yumurtlamayı yeni geçtim olabiliyor genellikle devam eden kasık ağrısı

kızlarr günaydın benim regl gününü sapıtmadı yine bu son ayım olucak denemelerde kafamıza göre 1.ayda doktor yolu gözüküyor eşimle bana. bat 22 aralık benide ekler misiniz hepimiz için uğur getirsin aralık

Kızlar ben 24 ekimde kürtaj olmuştum biliyorsunuz üzerinden 30 gün geçti ama adet olmadım eşimlede bu süreçte hiç korunmadık sabah gebelik testi yaptım mercekle bakınca gözükecek bir silik çizgi çıktı. Fotoda asla çıkmıyor sizce eski gebeliğin betası sıfırlanmamış olabilir mi? Yoksa umutlanmalımıym

Aayy valla hiç bilgim yok benim kuzum

Beta sıfırlanmamış kuzum..ilk adetinle sıfıflanıcak

Hafif kasık ağrısı ve uzayan şeffaf akıntıdan anlıyorum yumurtlama zamanını. Akıntım mutlaka olur o yüzden testle takibi de bıraktım

Ben de kasık ağrısı baş ağrısı ve iki üç gün yumurta akı akintim oluyor o aralarda ateşim de düşerse yumurtluyorum ben
Hafif kasık ağrısı ve uzayan şeffaf akıntıdan anlıyorum yumurtlama zamanını. Akıntım mutlaka olur o yüzden testle takibi de bıraktım

Beta sıfırlanmamış kuzum..ilk adetinle sıfıflanıcak
Ya ben aslında beta sıfırlanmışmı diye 1 hafta önce test yapmıştım onda hiçg gözükmemişti silik çizgi sanırım en mantıklısı 2 gün sonra bidaha test yapmam zaten varsa çıkar

Kızlar bilen biri bu 2 teste filtre yapabilir mi acaba ya

Eklentiler

• IMG_20221122_110023.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…