Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Hafif kasık ağrısı ve uzayan şeffaf akıntıdan anlıyorum yumurtlama zamanını. Akıntım mutlaka olur o yüzden testle takibi de bıraktım 😊
Aynen benimde o şekilde akıntım oluyor anlıyorum ama bu ay o zamanı geçirdim ama şimdi hafiften ağrı var aceba dedim yumurtlama mi diye

Tabii olur belirti ama şöyle benim testlerde yumurtlamanın 8-9u negatif çıktı 10. Gün aşırı minik gölge varla yok arası , esas silik çizgi 11. Gün çıktı
Bugün 12. Gün kan verip öğrendim evet çıkabiliyor geç döllenme değilse ❤️
Bu belirtiler bende de vardı hala var geçmiyor 😁
Reglinden kaç gün sonra yeniden betahcg yaptırcaksın kuzum

Kızlar ben 24 ekimde kürtaj olmuştum biliyorsunuz üzerinden 30 gün geçti ama adet olmadım eşimlede bu süreçte hiç korunmadık sabah gebelik testi yaptım mercekle bakınca gözükecek bir silik çizgi çıktı. Fotoda asla çıkmıyor sizce eski gebeliğin betası sıfırlanmamış olabilir mi? Yoksa umutlanmalımıym
Regli başlamadan beta sıfırlanmıyor kuzum bi başka formda bi arkadaş da senin gibi baktı pozitif gördü birkaç gün sonra regli başladı biraz bekle derim

Regli başlamadan beta sıfırlanmıyor kuzum bi başka formda bi arkadaş da senin gibi baktı pozitif gördü birkaç gün sonra regli başladı biraz bekle derim
Yaa tamam canım bakayım eğer 3-4 gün içerisinde yine adet olmazsam testi tekrarlarım artık

Hic bilmiyorum ki napsam doktorum haftaya salı gel dedi beta yaptır demedi :/ yarın bi sağlık ocağına giderim bilgi alayım bir haftada bekleyeyim diyorum bi taraftan
Canım beta 3000 üstüne çıkınca kese gözüküyor bi baktır ona göre gidersin

Hic bilmiyorum ki napsam doktorum haftaya salı gel dedi beta yaptır demedi :/ yarın bi sağlık ocağına giderim bilgi alayım bir haftada bekleyeyim diyorum bi taraftan
Bi nevi. On gün bekle demiş iyice yükselsin kese görünsün diye sanırım hadi hayırlısı inşallah bende bir hafta beklemeyi düşünüyorum zamanı gelince ama insan meraktan heyecandan da duramıyor bian önce değeri görmek istiyor görünce de iki günde bir tekrar edip iki katına çıktımı diye insan görmek istiyor öylede böylede heyecanlı ve sitresli bize yaz kuuzumm etiketle son süreçlerini 🙏❤️

Ya ben aslında beta sıfırlanmışmı diye 1 hafta önce test yapmıştım onda hiçg gözükmemişti silik çizgi 😏 sanırım en mantıklısı 2 gün sonra bidaha test yapmam zaten varsa çıkar
Aynı testmiydi?ben burda çok gördüm kürtajdan sonra iki çizgiyi gören..ama malesef adet olmadığı için öyle gösteriyor canım.İn şa Allah doğru olur

Kızlar bilen biri bu 2 teste filtre yapabilir mi acaba ya
Buyurun efendim 💃💃💃🤭
Gölge var evet 🥰

IMG_20221122_121757.jpg

Bu ay gebelik ihtimali bile yaşamayacak olan ben 🙋🏼‍♀️ Ve buna rağmen ateş ve ovülasyon takibi yapacak olan yine ben 😅 amaaan napim bu ay da gelecek aylar için pratik yapmış olurum. Bugün sabah ilk ateşimi ölçtüm 35.7 çıktı. Ben kutuplarda yaşıyorum galiba. Reglin 5.günü böyle çıktıysa yumurtlama gününü düşünemiyorum

Bu ay gebelik ihtimali bile yaşamayacak olan ben 🙋🏼‍♀️ Ve buna rağmen ateş ve ovülasyon takibi yapacak olan yine ben 😅 amaaan napim bu ay da gelecek aylar için pratik yapmış olurum. Bugün sabah ilk ateşimi ölçtüm 35.7 çıktı. Ben kutuplarda yaşıyorum galiba. Reglin 5.günü böyle çıktıysa yumurtlama gününü düşünemiyorum
Herkesın vücut ısısı kendıne 😂ama masallah harbıden kaydet ve devam et 😂

Tamam bebeğim zaten spermle karşılaşmaları açısından yükselmenin öncesinde beraberlik , gebelik şansını artırıyor. Yumurta oluşuyor, belli bir süre tüplerde ilerliyor. Hemen çatlamıyor zaten. Çatlamadan önce sperm giderse ihtimal artıyor anlatabildim mi? Daha farklı bir açıklaması varsa okuyalım @Deepblues bir bak hele habire çağırıp duruyoruz ama :KK70:
pozitifbiri pozitifbiri bakk kuzum ates yukeldiğinde çatlama olmuş oluyo bıkac yerdaha okudum aynısını dıyor

Tamam bebeğim zaten spermle karşılaşmaları açısından yükselmenin öncesinde beraberlik , gebelik şansını artırıyor. Yumurta oluşuyor, belli bir süre tüplerde ilerliyor. Hemen çatlamıyor zaten. Çatlamadan önce sperm giderse ihtimal artıyor anlatabildim mi? Daha farklı bir açıklaması varsa okuyalım @Deepblues bir bak hele habire çağırıp duruyoruz ama :KK70:
Kesınlıkle yüksek ıhtımal ıcın yükselme oncesı bencede , yukseldıgı anı beklersek kaçar zaten 😂

Kızlar bu testlerden birisini 8-9 gün önce yapmıştım beta sıfırlanmış mı diye diğerini ise bu sabah yaptım sizce iki testi koyuluğu aynı mı eşimle bana bu sabah yaptığımız test daha koyu gibi geldi ama emin de olamadık. Bi yandada diyorum kürtajın etkisi hala aklım karma karışık oldu

kızlar ben şimdi ayın 18 inde yumurtladıysam hala kasıklarım ve belim neden ağrıyo olabilir.enfeksiyon yok olsa anlardım tecrübeliyim o konuda malesef :) kasıklarım hafif hafif sızlıyo gibi dün sol kasığım ağrıyodu bugün ortası sızlıyo.tuvalete falan gittiğimde hani adet olduğunda bi sancı girer ya için sökülcek gibi öyle hissediyorum.otururken de belim batıyo.bi de yumurtlamayı yakaladığıma göre ovülasyon testini bırakayım mı? inşallah hamilelik şansım vardır

X