Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Benim biraz karışık ya orası kullanım dozuna pek uymadm ilk ay günde iki olanları 1 kullandm vs 1.5 ay sonra hiç ara vermeden hemen doktora gittm bakalm şimdi panecae fodega minera kullaniyorm

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    149,3 KB · Görüntüleme: 53
Benim biraz karışık ya orası kullanım dozuna pek uymadm ilk ay günde iki olanları 1 kullandm vs 1.5 ay sonra hiç ara vermeden hemen doktora gittm bakalm şimdi panecae fodega minera kullaniyorm
Bende uymuyorum canım hepsini birer tane içiyorum bence yeterli sadece bee olanı sabah akşam içiyorum

Bende sipariş vereceğim. Fırsatçılık yapıyorlar çok pahalı bir aylık eş paketi 2500 TL
Ben temel bir aylık eş paketini yeni aldım 800 tl canım eşime sadece panega veriyorum bir tane digerlrini ben içiyorum bir ay yetiyor

Aa iyi hadi kullaniyorm panecae en az 3 ay sonra 3 ay ata diyorlar zatn bakalm kullanalm:)
Yani önerisi 3 ay ama 1. Ayda 2. Ayda hamile kalan çok en fazla 3 ay kullanacaksın 3 ayda bekleme süresi var sabredecez önce allahın izni ile sonra da mfk tankı vesilesi ile olcak inşallah canım

Bunların içinde gerekli olan herşey var hamile ikende devam edilebiliyor bitkisel
Bir buçuk ay kadar çok düzenli kullandım ve bence çok da faydasını gördüm ben advictor, athena ve adendo da kullandım. Bu ay düzenli kullanamadım ama. On gün kadar içtim gerisi duruyor sıkıldım sanırım🙈 gebelik bu ay da olmazsa devam ederim içmeye

Bir buçuk ay kadar çok düzenli kullandım ve bence çok da faydasını gördüm ben advictor, athena ve adendo da kullandım. Bu ay düzenli kullanamadım ama. On gün kadar içtim gerisi duruyor sıkıldım sanırım🙈 gebelik bu ay da olmazsa devam ederim içmeye
Kız devam etsene varmış zaten 🥺🥺

Evet düşük canım 0.68 hemen onuda alim
Ben ondan adetin birinci günü başlayıp sabah akşam içiyordum yumurtlama akıntımı görene kadar. Buradaki arkadaşlar öyle demişti 15 gün kadar içiyordum. Sen istersen danış Mfk asistanlarına. Çok iyi gelmişti bana henüz hamile kalamadım ama bir şeyleri düzene soktuğu çok kesin

X