Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Beni de yazarmısınız :)
Hoşgeldiniz Hanımlar :KK52:

*Yumurtlamadan en az 10-12 gün geçmeden test yapmıyoruz.Herkes gruba girdiğinde bunu okusun ve kendine, duygularına hakim olsun :KK20: :KK70:

:KK200:Geç olsun Güç olmasın diyerek bu ayı ben açmak istedim :KK200:

Anne Adaylarımız 🍀🍀🍀
SAT
BAT
DURUM 🍀🍀🍀
Bearhug Bearhug
9 Kasım
5 Aralık
:KK60: :dua:
@maman
5 Aralık

@smgsmgsmg

8 Kasım
7 Aralık

@trkn0709

6 Kasım
4 Aralık:KK60: :dua:

savascii savascii

22 Kasım
20 Aralık

@Mevsimlisan

11 Kasım​
3 Aralık​

@melegim can​

31 Kasım​
1 Aralık​
beni de yazarmısınız sat 9 Kasım bat 6 Aralık

*Yumurtlamadan en az 10-12 gün geçmeden test yapmıyoruz.Herkes gruba girdiğinde bunu okusun ve kendine, duygularına hakim olsun :KK20: :KK70:

Anne Adaylarımız 🍀🍀🍀
SAT
BAT
DURUM 🍀🍀🍀
Bearhug Bearhug
9 Kasım
5 Aralık
@maman
5 Aralık

@smgsmgsmg

8 Kasım
7 Aralık

@trkn0709

6 Kasım

savascii savascii

22 Kasım
20 Aralık

@Mevsimlisan

11 Kasım​
3 Aralık​

@melegim can​

31 Kasım​
1 Aralık​
Selam kızlar 🙋‍♀️ beni de ekler misiniz? Şuan sat ve bat tarihim belli değil 3 güne kadar regl olmayı bekliyorum duruma göre haber verebilirim 🌸 aralık ayı hepimizi güldürsün hayırlısıyla 🤲🏻🌸

Anladım kuzum.Kürtajdan sonra benim adetlerim daha çok geliyor..eskiden öyle diğildi.Ben genetik testde verdim..ama şükur temiz çıktı.
Bende adetken gidip baktırıcam canım hormonlara pıhtılaşmaya felan. İnşallah benimde temiz gelin🤲🏻

Kendiliginden düştü canım
Kendiliğinden düşük olunca daha kolay atlatırsın canım.Ben 31 ağustosta kürtaj oldum..33 günde adet oldum 7 gün devam etdi..sonra 5 gün geçti yine aşırı su kimi adetim oldu..o zaman doktora gitdim..dedi kürtajdan sonra oluyor..ondan sonra başladıq denemeye ve bu ay olmadı..şimdi adetliyim

Canım özelde yaptırıyorum pıhtılaşma testi 1 aydamı çıkıyor🥺
Genetikte yaptıracaksın canım..yoksa bende özelde istiyordum.Bir tek pıhtılaşmaya bakmasınlar..sıfırdan baksınlar için rahat olsun.Ben araştırmaya gitdim 8 tüp benden 1 tüp eşimden aldılar..Hatda para bile ödedimki daha erken çıksın..ama 1 ay oldu yinede

Genetikte yaptıracaksın canım..yoksa bende özelde istiyordum.Bir tek pıhtılaşmaya bakmasınlar..sıfırdan baksınlar için rahat olsun.Ben araştırmaya gitdim 8 tüp benden 1 tüp eşimden aldılar..Hatda para bile ödedimki daha erken çıksın..ama 1 ay oldu yinede
canım benim ilk kaybım genetik baktırmalı mıyım sence ya. Bide ilk kayıpta bakılmıyor diyor herkes. Seninde ilk kaybın mıydı?

canım benim ilk kaybım genetik baktırmalı mıyım sence ya. Bide ilk kayıpta bakılmıyor diyor herkes. Seninde ilk kaybın mıydı?
İlk kaybım bende..ben ufak yalan söyledim..burda bana kızlar dedi..gidince ikinci kaybın olarak git..bende öyle etdim canım.Ama baktırıb baktırmamak sana kalmış canım..

İlk kaybım bende..ben ufak yalan söyledim..burda bana kızlar dedi..gidince ikinci kaybın olarak git..bende öyle etdim canım.Ama baktırıb baktırmamak sana kalmış canım..
ay bende gideyim o zaman canım doktor diğer kaybın ne zaman olduğunu soruyor mu? neler soruyor ona göre kendimi hazırlıyayım. Pıhtılaşmaya falanda bakıyorlar mı? çok teşekkür ederim

Bana 2 doktor baktı..konuştuk sadece..biri kadın doğum doktoru biri genetik doktoru.Sorular sordu..bence sordu ne zaman oldu..bende uydurdum bir şeyler sende aynısını ede bilirsin.Anne kız kardeşde kayıblar varmı soruyor.Sonra anne tarafta kalb hastası olan varmı.Eşinle akrabamısın bunun gibi sorular.Canım bir tek pıhtılaşma diğil..her şeye bakıyorlar.

Bana 2 doktor baktı..konuştuk sadece..biri kadın doğum doktoru biri genetik doktoru.Sorular sordu..bence sordu ne zaman oldu..bende uydurdum bir şeyler sende aynısını ede bilirsin.Anne kız kardeşde kayıblar varmı soruyor.Sonra anne tarafta kalb hastası olan varmı.Eşinle akrabamısın bunun gibi sorular.Canım bir tek pıhtılaşma diğil..her şeye bakıyorlar.
hemen randevu aldım canım yarına

Anne Adaylarımız 🍀🍀🍀
SAT
BAT
DURUM 🍀🍀🍀
Bearhug Bearhug
9 Kasım
5 Aralık
@maman
5 Aralık

@smgsmgsmg

8 Kasım
7 Aralık

@trkn0709

6 Kasım

savascii savascii

22 Kasım
20 Aralık

@Mevsimlisan

11 Kasım​
3 Aralık​

@melegim can​

31 Kasım​
1 Aralık​

Anne Adaylarımız 🍀🍀🍀
SAT
BAT
DURUM 🍀🍀🍀
Bearhug Bearhug
9 Kasım
5 Aralık
@maman
5 Aralık

@smgsmgsmg

8 Kasım
7 Aralık

@trkn0709

6 Kasım

savascii savascii

22 Kasım
20 Aralık

@Mevsimlisan

11 Kasım​
3 Aralık​

@melegim can​

31 Kasım​
1 Aralık​

Beni de yazarmısınız :)

beni de yazarmısınız sat 9 Kasım bat 6 Aralık

Selam kızlar 🙋‍♀️ beni de ekler misiniz? Şuan sat ve bat tarihim belli değil 3 güne kadar regl olmayı bekliyorum duruma göre haber verebilirim 🌸 aralık ayı hepimizi güldürsün hayırlısıyla 🤲🏻🌸

beni de ekler misiniz :) sat 8 kasım - bat 3 aralık. umarım hepimiz güzel haberler alırız.ilk defa bi gruba dahil oluyorum :) çok heycanlı

Selam kızlar, ben de yaklaşık 7 aydır korunmuyorum ama henüz hamile kalmadım. Bu ay doktora gittim klomen verdi, yumurta takibi de yapacak. Bat 11 Aralık bakalım tutacak mı? Beni de yazin listeye.

Hepiniz hoş geldiniz kızlar 😍🙏💙
Uğur getirsin Aralık 🙏😍🍀🍀🍀

kızlar size bir sorum olacak.yumurtlama döneminizi nasıl takip ediyorsunuz?hamile kalmak için ektra neler yapıyorsunuz hadi beni azcık bilgilendirin . tavsiyeleriniz varsa söyleyin bu kıza:KK200:

kızlar size bir sorum olacak.yumurtlama döneminizi nasıl takip ediyorsunuz?hamile kalmak için ektra neler yapıyorsunuz hadi beni azcık bilgilendirin . tavsiyeleriniz varsa söyleyin bu kıza:KK200:
İlk dönemlerde takip etdim ovu testlerle..ama bana göre yalnış onlar..başıma geldi bir defa gitdim doktora doktor dedi yumurtan çatlamamış..ama test çatladığinı göstermişti..o zamandan bıraktım ben.3 2 3 2 ilişkiye girdim ve hamile kaldım..tabi mfk ürünlerıni kullanıyorum..yürüyüş akşamlar yapmak..bol yeşıllik salatalar..eşime her akşam havuç..çerezler..Bitter çıkolata.Çips..kola ve ya hamburger döner bu gibilerden uzak oluyoruz.Kabak çekirdeği rahim için çok iyi.Benimki bu kadar))

Ovulasyon testi kullanıyorum ben canım ayrıca takviye alıyoruz eşimle

İlk dönemlerde takip etdim ovu testlerle..ama bana göre yalnış onlar..başıma geldi bir defa gitdim doktora doktor dedi yumurtan çatlamamış..ama test çatladığinı göstermişti..o zamandan bıraktım ben.3 2 3 2 ilişkiye girdim ve hamile kaldım..tabi mfk ürünlerıni kullanıyorum..yürüyüş akşamlar yapmak..bol yeşıllik salatalar..eşime her akşam havuç..çerezler..Bitter çıkolata.Çips..kola ve ya hamburger döner bu gibilerden uzak oluyoruz.Kabak çekirdeği rahim için çok iyi.Benimki bu kadar))
çok teşekkür ederim :KK200:

X