Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar sat 26 ekim yumurtlama 9 kasım
İnanılmaz kasık ağrım var adet olmam imkansız adet olacakmış gibi resmen sökülecek gibi bir ağrı göğüslerim şiş ağrı içinde
Kist olmuş olamaz dimi çünkü dün doktora gittim catlamıs her şey yolunda dedi
İlk kez böyle oldum adete 2 hafta var daha panik oldum suan

Son düzenleme:
Aman aman uzamasın daha tez vakitte sağlıklı bebişlerimiz olsun inşallah ne zamandır deniyorsun kuzum bir problem var mı
1 senedir deniyorduk canım prolaktin yüksekliğim var. Klomen artı çatlatla yapacamız ay hamile kaldım ama maalesef kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım adet olunca tekrardan başlıcaz inşallah sen ne zamandır deniyorsun canım

Canım belkide sadece üşütmüşsündür. Havalarda bi tuhaf aklına kötü bişey getirip kendini strese sokma lütfen

Beni de ekleyebilir misiniz sat 15 Kasım bat 11 Aralık

Enfeksiyon da olabilir canım bel ağrısı falan da varsa

Allah'ım hayırlısı ile inşallah hepimiz bu ay hayırlısıyla pozitifleri görürüzzz aminnn çok heyecanlanıyorum her geçen gün ilişki anında gebeliği düşünmeyin diyorlar ama insan elinde olmadan düşünüyor sizde de oluyor mu kızlar

Olmaz mı oluyo tabi

Her gün sevistikleri için bu kadar ureyebildiler

Bi de mesela yok tek geceyle korunmayla hamile kalanlar cart curt filmler diziler nasıl etkilemişse bu kadar zor olacağını bilseydim gerçekten önceden yapmaya başlardım ben
Ay değil mi filmlerde dizilerde oğlanla kız yanlışlıkla el ele tutussa hamile kalıyorlar neredeyse hahahahah gerçek hayatta ise tabiri caizse amuda kalkmadigimiz kalıyor hamile kalmak için ama yok yok yok

Ay inşallah ya bu ay olsun inşallah isteyen herkesin ah bizde dikkat edelim soyle böyle bilsem hiç korunmazdim rabbim nasip etsin inşallah isteyen herkese aratmasın
Amin canım insallah hepimiz öyle işte maalesef sen misin korkan modunda geziyoruz şimdilerde
Ya eskiler zaten bence bir fenaymis eşim hep diyor ya millet eskiden tarlada tapanda çalışırken kaşla göz arasında samanlıkta hamile kalıyormuş, nereden biliyormuş ovulasyon testi yok yumurtlama niye zamane kadınları olarak her şeyi abartıyorsunuz anlamıyorum diyor önceden hangi kadın kocasını ay yumurtluyorum diye tarladan bagdan çağırıyordu hey gidi hey, Allah da maşallah bazılarına onar onar bahsetmis hem de

Beni de yazabilir misiniz? Bir süredir takip ediyordum yeni üye oldum, yeni evliyim gönlümüze göre olsun inşallah Bat: 11 Aralık

Biz bu yaz 1-1.5 ay bir denedik olmadı sonra da yazın keyfini çıkaralım erteleyelim dedik çok stres olduk diye bu ay yeniden başlayacağız aralık ayı için. Adet gecikmesi ile dün doktora gittim pcos çıktı bir miktar moralim bozuk ☹ doktor adet söktürücü verdi adetin 3. Günü gel dedi yumurtlama tedavisine başlayacağız bakalım. Prolaktin yüksekliği bir ara bende de vardı stres sebepli yüksek gelmiş olabilir dostinexdi sanirim onu kullandim 1 aya düzeliyor canim insallah en yakın zamanda bebeğin sana gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…