Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

İki şekilde de deniyim ben o zaman yarım avokado tavsiye ediyorlar zaten insallah hayirli haberler alırız teşekkür ederim

6 aydır deniyoruz 2 aydır ovulasyon testi yapıyorum insallah bu son ay olur adetlerim düzensiz onun için suan hayit tohumu içiyorum insallah ise yarar
Bizim de 5. Ayımız bu ay, dokuz senelik evliyiz senelerdir sanki bir kere korunmasak hemen hamile kalacakmışım gibi nasıl korkuyorduk, spermleri havada yakalayıp öldürecektik neredeyse öyle bir korkmak
Meğer o işler öyle olmuyormuş çevremde de korunmayı bırakır bırakmaz hamile kalabilen çok kişi yok en kısa deneyen bile dört ay denemiş en az, elimizden geleni yapıp umut edeceğiz bebisler ne zaman gelmek isterlerse o zaman geliyorlar gerçekten inşallah hayırlı olan ay bu aydır inşallah bu ayı seçerler artık

Bende hep öyle sanıyordum ya bir kezden hemen hamile kalınır falan hatta şöyle oldu mesela Eylül ayında benim adetime 1 gün kala korunmasız içime geldi imkansız yani yumurtlama bile değil acaba oldu mu olacak mı diye diye gecikmişti adetim

Ya ne güzel aslında cahillik cidden mutluluk bazen, yumurtlama falan bilmeden önce her an her şekilde hamile kalabilirim sanıyorsun. Yumurtlama meselesini çok önce de biliyordum ama aralığın bu kadar kısa olduğunu bu işlere girince öğrendim ve resmen şok oldum hamile kalma şansı resmen ayda sadece birkaç günmüş meğer sonrası yok, uzun bir süre hayatı sorguladım bu kadar düşük bir yüzdeyle bu insanlık nasıl bu kadar üreyebilmis diye
Ayın her günü hamile kalabiliyor olsak olacakları düşünemiyorum insanlar gezegene sığmazdı heralde bu kadar az şansla bile dünya nüfusu 8 milyar olduysa

Bi de mesela yok tek geceyle korunmayla hamile kalanlar cart curt filmler diziler nasıl etkilemişse bu kadar zor olacağını bilseydim gerçekten önceden yapmaya başlardım ben

Bizi anlatıyor gibisin bizde resmen spermlerle savaşıyorduk sanki her gün yumurta dut gibi orada bekliyor da ...

Bi de mesela yok tek geceyle korunmayla hamile kalanlar cart curt filmler diziler nasıl etkilemişse bu kadar zor olacağını bilseydim gerçekten önceden yapmaya başlardım ben
Benden birilerini gördükçe psikolojik olarak rahatlıyorum tek deli biz degiliz kızlar inanın filmlerde, dizilerde ne kolay her şey bir test gösteriyor kocasına kıpkırmızı burada kızların testlerine bakacağım diye numaram ilerledi

Daha bu ay olmadım ama hiç belirtim yok sanırım bende geleceğim beni de yazın kızlar
Bat 13 Aralık

Ay inşallah ya bu ay olsun inşallah isteyen herkesin ah bizde dikkat edelim soyle böyle bilsem hiç korunmazdim rabbim nasip etsin inşallah isteyen herkese aratmasın

Aynı ben bizde 3 sene korunduk adetim 1 gün gecikse ödüm kopardı o kadar korunmamıza rağmen. Sanırdım ki ilk ilişkide hamile kalıcam hemen bide annem teyzelerim felan patır patır doğurmuş hiç sorun yaşamamış korunmayı bıraktığı ay hamile kalmışlar sandımki bende öyleyim. Meğerse işler hiçte öyle ilermemiyormuş

Ama suan hamile kalmakta zorluk çeken çok insan var eskisi gibi değil malesef sanırım yediklerimiz falan etkiliyo eltim 1 de 1 hamile kaldı mesela

Balayında hamile kalan arkadaşım var ya Allah sağlıklı ömür versin ailesine onu duyunca da baya şaşırmıştım

Ama suan hamile kalmakta zorluk çeken çok insan var eskisi gibi değil malesef sanırım yediklerimiz falan etkiliyo eltim 1 de 1 hamile kaldı mesela
Benimde görümcem 3. Ayında hamile kaldı ama ben korunmasız 1. Senemiz dolmak üzereyken gebe kaldım onuda kaybettik malesef umarım yine 1 sene beklemeyiz

Bebegin haftasına göre degişebiliyormuş canım ben 7 hafta bitmişti düşük yaptıgında ama gelişimi 5.5 haftalıkken durmuş boş gebelikti benimki bebegi hiç görmedik

Bebegin haftasına göre degişebiliyormuş canım ben 7 hafta bitmişti düşük yaptıgında ama gelişimi 5.5 haftalıkken durmuş boş gebelikti benimki bebegi hiç görm

Bebegin haftasına göre degişebiliyormuş canım ben 7 hafta bitmişti düşük yaptıgında ama gelişimi 5.5 haftalıkken durmuş boş gebelikti benimki bebegi hiç görmedik
Benimkine de boş gebelik dediler ama düşük başladığında başka doktor beslenme kesesi duruyor demişti. Boş gebelikte beslenme kesesi olur mu ki. 10 haftalıktı geç döllenme olabilir demişti. Çok karışıktı. Temizlik yaptığımda kanamam çoğalıyor nedense.

Benim sadece kese vardı canım boş kese doktor ultrasonda gösterdi yolk kesesi şimdiye oluşması lazımdı dedi hiç bir şey yoktu kürtajla alaalım dedi aldırmadım devlete gittim progeston verdi kanamam iyice çogaldı evde düşük yaptım benğm kese felan hepsi evde düştü alıp baktım içi boş keseydi. Kanamanın şekli yogunlugu haftanın uzunluguna göre degişiyor ne kadar ilerlemiş olursa kanama o kadar çok oluyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…