Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

benim bu hafta yumurtlama iki gün üst üste oldu dünde misafirden dolayı degerlendiremedik 1 gün fire oldu halbuki bu hafta ful degerlendirmeyi düşünüyorduk
Ben de öyle düşünüyordum ama dediğin gibi illa bir şey çıkıyor ya neyse nasip kısmet artık şartları zorlayacağız
Sen köşeye çekildin ve beklemeye başladın o zaman artık bu ay en zorlu kısım test günü bekleme kısmı

Ya ne güzel spor her derde deva valla ben de yeniden yogaya ve yürüyüşe başladım ya çok şükür ama benim vücut çok zor esniyor çok çok zor kaskatı her yerim aylar sürer yani guclenmem o kadar da düzenli yapamıyorum sabır yok günlük rutin haline getirmem lazım

Bir elma ile aynı poşete koyup 2 gün bekletin yumuşar.
Öyle de yaptım aslında ama eşim bir yerden almış getirmiş asla ne yaptıysam yumuşamadılar şimdi gidip tek tek alıyorum marketten olgun seçip öyle çözüm buldum ama o da yorucu oluyor internetten toplu alıp deneyeceğim tavsiyeleri

Ayy geliyor hamile rüyaları valla haydi inşallah
Sen bu ay farklı bir şey yaptın mı ya da yapacak mısın kuzum?

Ayy geliyor hamile rüyaları valla haydi inşallah
Sen bu ay farklı bir şey yaptın mı ya da yapacak mısın kuzum?
Test yapmıcam
Şaka bir yana özel bir şey yapmıyorum zaten folik asit harici. Havuç incir ve avakado yiyorum her gün. Sigara alkol zaten yok. Arada içerdik kafaları güzelleştirmek için bu tedavilerle onu da bıraktık Özel bir şey yok yani Sebze yemekleri ve balık ağırlıklı besleniyorum zaten.

Kesinlikle ben de öyle söylüyordum spor yapamam diyordum hatta on dakka yürüsem oturup kalıyordum yerimde nefes nefese kalıyordum hiç sevmiyordum sporu ama ne zaman şu çocuk olayı kafama yattı başladım pilatesi inanılmaz iyi geliyor yani ben herkese öneririm spor gibi de değil çok değişik o rahmi yumurtalıkları esnetiyor özellikle ben pilatese başladığım ay çok kaliteli yumurtladım pco olmasına rağmen
Pilates çok farklı doğurganlık sporu gibi bisey her seansta kasıklarımda hissediyorum hareketlenmeyi

Ben 1.5 sene reformer pilates yapamış biri olarak derim ki orgazm sıklığını ve süresini bile olumlu açıdan etkiliyor, pilates efsanedir

ne güzel konustun kuzummm inşallah inşallah hayırlısı ile

Önemli olan bedenin ve ruhun gevşemesi canım gelmez mi hiç bu ay test filan da yapmayacağım diyorsun zaten üzerine de biraz gevsedin mi stres filan kalmaz tam gebe kalınacak ay
ahahahah inşallah oyle de olur bakalım tecrube edıcez
İş durumu nasıl oldu mavişim
valla ayrıldıgını duyan yabancı bir musterısı benimle calısmak ıstermısın demiş bızımkıde kabul etmıs , bıyere baglı olmadan adamın turkıyedekı ıslerını yonetmek gıbı bısey sonuc ne olur bılınmez ama boyle bır yola gırdı ,inşallah güzel olur hayırlısıyla

E süper hayırlısı olsun hakkınızda

haydi hayırlısı artık
incir için prolaktin mi ne yükseltiyor diyorlar, çok duyuyorum ama cesaret edemedim ben yemeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…