Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Fare mi Çok Kreatifsin Naptın nasıl gidiyor döngüler :)

ooo hadı ıyısın tebrıklerrr canımmm

en az 3 ay kullanıp 3 ay ara diyor zaten ama ben biraz aceleci davrandm 1.5 2 ayın sonunda doktora gittim klomen çatlatma derken o ay kullanmadm şimdi tekrar başladk

Bu cumartesı bı ısı cıkmazsa esımın ayarlayacağım mutlaka aslında tatılde yapabılırız bıze 25 km kaplıca ama suan esımın durumlarda pek musaıt degıl ıkı saatlık takılmada ıyı gelır

ayyy oyle guzel yazmıssın kı yazarken gerceklestıgını hıssetttımmm inşallahh inşallahhh

fodega neye ıyı gelıyor kuzuu

Kız deli misin bazen başbaşa güzel bir filme gitmek bile efsane oluyor :)

Bırakma kuzu bu ay ben de Allah ne verdiyse modunda olacağım

Önemli olan bedenin ve ruhun gevşemesi canım gelmez mi hiç bu ay test filan da yapmayacağım diyorsun zaten üzerine de biraz gevsedin mi stres filan kalmaz tam gebe kalınacak ay

Ay çok heyecanlı böyle olması da iki arada bir derede
Geçen yumurtlama günü ben de işten eve çağırmıştım gel diye yarım saat takıldık gitti hemen hahaha çok da güzel olmustu arada yapalım kaçamak dedik

Yemek bir şey değil de yenecek avokado bulmak sorun bana sert alsam yumusamiyor günlerce yumuşak alsam yiyene kadar bozuluyor delirmemek elde değil Allah'ın meyvesine sinirleniyorum resmen, avokado katili olcam bu gidişle
Ben geçen carrefourdan 10tlye buldum 6-7 tane aldım koydum elmaların yanına 2 günde yumuşadı kız

bende minyonum dışardan biri yaşımı o kadar tahmin etmez zaten ama işte o yakın bildiklerimiz malesef herşeyi biliyorlar herşeye de burunlarını sokuyorlar

2saat takıldık gitti diyince insan sevgili gibi hissediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…