Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kesinlikle ben de öyle söylüyordum spor yapamam diyordum hatta on dakka yürüsem oturup kalıyordum yerimde nefes nefese kalıyordum hiç sevmiyordum sporu ama ne zaman şu çocuk olayı kafama yattı başladım pilatesi inanılmaz iyi geliyor yani ben herkese öneririm spor gibi de değil çok değişik o rahmi yumurtalıkları esnetiyor özellikle ben pilatese başladığım ay çok kaliteli yumurtladım pco olmasına rağmen
Pilates çok farklı doğurganlık sporu gibi bisey her seansta kasıklarımda hissediyorum hareketlenmeyi
Ay harika yaaaa.

evet benim de daha önceden gittiğim doktorum demişti, eğer eşlerde sorun yoksa sağlıklı besleniliyorsa hala çocuk yoksa ya stres vardır ya da yeterince hareket etmiyordur anne ya da baba adayı, spor çok önemli özellikle yürüyüş yoga ya da pilates yapılmalı diye. Lenf drenaj sisteminin çalışması çok önemliymiş çünkü gebe kalmayan isteyenlerde :KK200: :KK200: :anneadayı::anneadayı::anneadayı:

ahahahah inşallah oyle de olur bakalım tecrube edıcez :KK70:

valla ayrıldıgını duyan yabancı bir musterısı benimle calısmak ıstermısın demiş bızımkıde kabul etmıs , bıyere baglı olmadan adamın turkıyedekı ıslerını yonetmek gıbı bısey sonuc ne olur bılınmez ama boyle bır yola gırdı ,inşallah güzel olur hayırlısıyla 🙏🏻🙏🏻
hakkınızda hayırlısı canım uğur getirsin eşinin yeni yolu da ailenize :dua::dua::dua:

Kürtajdan önce ikinci ayımda hamile kaldım..şimdide bu ay ikinci ayım..Sende çocuk varmı?
2 kızım var canım normalde istemiyordum doktora gittim menopoz başlangıcı çıktı menepozy ertelemek adına olsun dedim sonra hormonlarıma baktı amh düşük 0.68 fsh 19 mfk kullandım hayıt macunu kullandım kaldım hamile sonra düşük oldu

2 kızım var canım normalde istemiyordum doktora gittim menopoz başlangıcı çıktı menepozy ertelemek adına olsun dedim sonra hormonlarıma baktı amh düşük 0.68 fsh 19 mfk kullandım hayıt macunu kullandım kaldım hamile sonra düşük oldu
Ayy Allah korusun canım..Bende hiç yok..bende ondan korkuyorum..menopoza girerim..en azından 2 cocuğum olsun istiyorum..sonra girsem bile umrumda diğil

Ayy Allah korusun canım..Bende hiç yok..bende ondan korkuyorum..menopoza girerim..en azından 2 cocuğum olsun istiyorum..sonra girsem bile umrumda diğil
İnşallah olur canım allahın izni ile yaa bende öyle düşünüyordum girersem girim dşye ama erken yaşta menopoz çok sıkıntılı doktor bebek olursa erteler biraz daha dedi ama hayırlısı bakalım

İnşallah olur canım allahın izni ile yaa bende öyle düşünüyordum girersem girim dşye ama erken yaşta menopoz çok sıkıntılı doktor bebek olursa erteler biraz daha dedi ama hayırlısı bakalım
Amin Allah.Benim annem erken menopoza girmiş..ama sıkıntısını görmedim..Ama bu gönül işi canım..Allah her kese isteğini versin

Ben de öyle düşünüyordum ama dediğin gibi illa bir şey çıkıyor ya 😐 neyse nasip kısmet artık şartları zorlayacağız 😍💙🙏
Sen köşeye çekildin ve beklemeye başladın o zaman artık bu ay en zorlu kısım test günü bekleme kısmı 🤭🤭🤭
yok canım daha köşeye çekilmedim bugün akıntım fazlaydı şu uzayan akıntı heralde yumurta catladı bugün yarını da degerlendirebilirsek sonrası artık oluruna 😀

İnşallah tiksinirsin bak MFK nın antoxu azalttırıyor. Zararlı etkilerini de minimize ediyor. Antioksidan var içinde glutatyon :KK66:
malesef ben de.hem antidepresan hemde sigarayı aynı anda bırakmak nasıl olcak bilmiyorum benim için.seviyorum da sigara içmeyi :KK43:

Merhaba beni de ekler misiniz SAT 12 kasım BAT 12 Aralık gecen ay erken doğum yaptim kolay hamile kalamiyorum o yuzden beklemiyorum ben takviye olarak c life kullanarak hamile kaliyorum Allah bekleyen herkese nasip etsin🤲🏻🌸

X