Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yok hiç bırakır mıyım sen de son gaz devam et birlikte yol alcaz 😅😅
Benim de bu ay yumurtlama dönemi her zamanki gibi eşimin en yoğun olduğu dönem 🤣 bu ay ful degerlendirme yapacağım diyordum yine mi olmayacak dedim, bir bahane bulup arada kaçarım emaneti teslim ettikten sonra dönerim ofise diyor o da 😄 ay bebek yapacağız diye şekilden şekile girdik valla

Benim de bu ay yumurtlama dönemi her zamanki gibi eşimin en yoğun olduğu dönem 🤣 bu ay ful degerlendirme yapacağım diyordum yine mi olmayacak dedim, bir bahane bulup arada kaçarım emaneti teslim ettikten sonra dönerim ofise diyor o da 😄 ay bebek yapacağız diye şekilden şekile girdik valla
😂😂😂😂😂😂 Hey yarabbim girdiğimiz hallere bak 🤦🏻‍♀️

bişeyler yapmak isteyince illa cıkıyor bişey

Gece yatmadan 1 tane yapılabilir biz öyle yapıyoruz yoğun çalıştığımız zamanlar 😅 yorgun oluyor mesela ben üste geçiyorum o zaman boş geçmemiş oluyoruz bir de pilatese başladım 1 aydır gidiyorum çok ciddi fark etti kondisyonum baya güçlendi benim 🤣🤣🤣 sen nolmussun diyor 🤣

Şimdi büyük görümcem aradı diyalog aynen şu kız elifff rüyamda sabaha kadar seninle alışveriş yaptık, hamileymişsin ama karnın yok, salopet tulum diye tutturdun 😂😂😂🤦🏻‍♀️ kaldı mı artık abacım öyle tulumlar aaaa 🙄
Kelimesi kelimesine böyle konuşup kapattık telefonu 😂😂😂 Her detayı biliyolar kayınvalidem iki görümcem babalar abim ve gelinimiz hahahah herkes tek yürek beni bekliyor 🥴

Şimdi büyük görümcem aradı diyalog aynen şu kız elifff rüyamda sabaha kadar seninle alışveriş yaptık, hamileymişsin ama karnın yok, salopet tulum diye tutturdun 😂😂😂🤦🏻‍♀️ kaldı mı artık abacım öyle tulumlar aaaa 🙄
Kelimesi kelimesine böyle konuşup kapattık telefonu 😂😂😂 Her detayı biliyolar kayınvalidem iki görümcem babalar abim ve gelinimiz hahahah herkes tek yürek beni bekliyor 🥴
Ay çok ilginç bir kaçımız rüyayla haber mi aldık nedir dün gece ne oldu öyle 😅

Gece yatmadan 1 tane yapılabilir biz öyle yapıyoruz yoğun çalıştığımız zamanlar 😅 yorgun oluyor mesela ben üste geçiyorum o zaman boş geçmemiş oluyoruz bir de pilatese başladım 1 aydır gidiyorum çok ciddi fark etti kondisyonum baya güçlendi benim 🤣🤣🤣 sen nolmussun diyor 🤣
🙊🙊🙊🙊🙊 Daha bu başlangıç de

Bendeki durum🤦🏻‍♀️İlk hamilelikte sevincek olarak her kese söyledim..ama ne görümce nede eltim sevinmedi..ikisinde çocuğu olmuyor..Bu defa kimseye söylemicem.Hatda görümcemle küçük tartişma oldu..stres yaptım çok i günü..sabah kalktım gördüm kanamam var..Şimdi konuşmuyor benimle..diyor bende istemezdim çocuk öyle olsun

kuzum ya kımyasalda da bu tarz seyler olurmu kı yoksa dırekt adet gıbı gorup dongu devammı eder
Kimyasalı araştırdım ben onda adet günü çok geçmeden en fazla 1 hafta kadar geçip adet kanamasıyla akıp gidermiş. Benim 6 hafta falandı sadece kese vardı ve bebeği keseden görmek nasip olmadan düştü. Yani hiç oluşmadan kese kendisini attı. Kimyasalın farkı adet az geçip üstüne adet olup o arada oda akıp gidermiş ve diğer ay tekrar hamile kalan çok olmuş. Yani düşükte belki rahim kendini bir kaç ayda olsa kese yeri olduğu için onu topluyor ama kimyasal daha bir kese bile var olmadan akıp gidiyor. O sebeple daha hızlı hamile kalabiliyor inşallah tez zamanda senin de yeri çabuk dolar bizlerinde 🤲🥰

Son düzenleme:
canım rüya bahane maksat agız yokluyorlar 😂

X