Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

kızlarrrr sononda yumurtladımmm allahım şükürler olsunnn :)
hadi gözün aydın canım gelsin değerlendirmeler
canım iki doktorda öyle demişse adet olmuşsundur. Ay benimde adetime 5 gün var gözüküyor istermisin bu ay yine beraber hamile kalalım

Kaç canım yaşın aşılamadan önce dr mfk ürünlerini dene
34 bende.Mfk kullanıyorum kaldım hamile .sonra kürtaj oldum..yine mfk devam ediyorum..o kadar para gidiyor ama gebelik yok ve zaman gidiyor..ne zamana kadar beklicem..30 olsaydı kesin beklerdim..ama Mayıs'ta 35 olucak..

Valla bu ay rahat geniş umursamaz olucam! Kocama söz verdim her sabah test de yapmıcam (belki ofiste yaparım ) Şaka bir yana çok takıyoruz kafaya kızlar, rahat olmak lazım
Elimizde değil gerçekten, ben de söz verdim kendime takmam diye ama olmuyor
Kafa yine oraya gidiyor
Ama en azından şimdi bu ay olmazsa da elbet bir gün olacak bunu biliyorum ufaktan bi rahatım

34 bende.Mfk kullanıyorum kaldım hamile .sonra kürtaj oldum..yine mfk devam ediyorum..o kadar para gidiyor ama gebelik yok ve zaman gidiyor..ne zamana kadar beklicem..30 olsaydı kesin beklerdim..ama Mayıs'ta 35 olucak..
Mfk bana çok yoğun geldi vitaminleri o kadar yükleme yapmakta ne bileyim anksiyete var ben de o yüzden içemezdim sanırım çok yüklü vitaminler cünkü

hadi gözün aydın canım gelsin değerlendirmeler

canım iki doktorda öyle demişse adet olmuşsundur. Ay benimde adetime 5 gün var gözüküyor istermisin bu ay yine beraber hamile kalalım
Ben şuan adetim canım biterse aralıkta hamişim inşallah gadi bakim sen olmazsın inşallah adet canım

En azından 3 ay kullan canım benimde ocakta 35 bitiyor

aşılama nasıl oluyor hiç bilgim yok bu konuda
Ben de bilmiyorum ama bir iş arkadaşım var yaşı benden epeyce büyük, defalarca tüp bebek denemisler. Onunla tüp bebek hakkında konuşurken aşılama yaptırırız belki demiştim o da bana aşılama genelde erkekte sorun olduğunda yapılır demişti. Sperm hızı, kalitesi ve sayısı ile ilgili imiş. Aslında mantıklı, spermi alıp enjektör ile doğrudan yumurtaya enjekte ediyorlarmış. Bilmiyorum ne kadar doğru...

bende yeni evliyim 35 yaşındayım benimkinide ay ay takip ediyorlar çocuk düşündüğümü söylemiyorum bide üstüne işte yaşın var sakın korunma bak çocugun olmaz diy

bende yeni evliyim 35 yaşındayım benimkinide ay ay takip ediyorlar çocuk düşündüğümü söylemiyorum bide üstüne işte yaşın var sakın korunma bak çocugun olmaz diyorlar
aynı durumdayım bende herkesın bır onerısı gorusu ve bıtmek bılmeyen sorusu var senın hıssın ve duygulaırn onemsız

bende yeni evliyim 35 yaşındayım benimkinide ay ay takip ediyorlar çocuk düşündüğümü söylemiyorum bide üstüne işte yaşın var sakın korunma bak çocugun olmaz diyorlar
İnsanlar ne kadar hadsiz yaa gerçekten inanılmaz nereden buluyorlar bu cesareti ya da hiç mi düşünmüyorlar karşımdaki istiyor belki olmuyor diye. Kimseye çocuk iş yaş vs konularında bir şey sormam kendi anlatmadikca kimin nereden yarası olduğunu bilemeyiz keşke azıcık dikkatli olsa herkes

mfk hangı urunlerı ne kadar sure kullandınız acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…