Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Eki Görüntüle 3159460

Ateş takıbı yapmak isteyenler için bunu buraya bırakayım

Hoşgeldiniz Hanımlar :KK52:

*Yumurtlamadan en az 10-12 gün geçmeden test yapmıyoruz.Herkes gruba girdiğinde bunu okusun ve kendine, duygularına hakim olsun :KK20: :KK70:

:KK200:Geç olsun Güç olmasın diyerek bu ayı ben açmak istedim :KK200:

Anne Adaylarımız 🍀🍀🍀
SAT
BAT
DURUM 🍀🍀🍀
@Bearhug
9 Kasım
5 Aralık
:KK60: :dua:
@maman
5 Aralık

@smgsmgsmg

8 Kasım
7 Aralık

@trkn0709

6 Kasım
4 Aralık

@savascii

22 Kasım
20 Aralık

@Mevsimlisan

11 Kasım​
3 Aralık​

@melegim can​

31 Kasım​
1 Aralık​
P Pozitiflerceee :KK60: :dua:
knickerbockerbande:KK60: :dua:
@fatsek
9 Kasım​
6 Aralık​
@Ihlamurseven:KK60: :dua:
bebekheyecani bebekheyecani
8 Kasım​
3 Aralık​
@knickerbockerbande
11 Aralık​

@ B Buffalosos

beyons beyons
1 Aralık​
@pozitifbiri:KK60: :dua:
Papatyamaviss Papatyamaviss
10 Kasım​
8 Aralık​
@yanbaz
13 Aralık​
@Feyzacim
9 Aralık​
@trueliving_
5 Aralık​
September Wind September Wind
3 Aralık​
@Evimmis:KK60: :dua:
@ozayse
26 Ekım​
1 aralık​
zorunlualanlar zorunlualanlar
11 Kasım​
3 Aralık​
@yelif10
1 Kasım​
1 Aralık​
Niqu Niqu :KK60: :dua:
@Angels900
11 Kasım​
15 Aralık​
@Sura33
2 Kasım​
1 Aralık​
@Devakus
9 Aralık​
@mydreams93:KK60: :dua:
@lavinya-
14 Kasım​
10 Aralık​
@Seyda kefir
14 Kasım​
13 Aralık​
@Wanda Maximoff
13 Aralık​
@Miss ela
15 Aralık​
@mssmaya07
4 Kasım​
5 Aralık​
@DilekHanim
4 Kasım​
5 Aralık​
Beni de ekler misin
SAT 15 KASIM
BAT 11 ARALIK

Hayırlısı ile bu ay hepimizin durumu tabloda hamile olarak güncellenir inşallah

İşte yeni oldum bence canım. 5 ekimde düşük yaptım 10 ekimde kanamam kesildi tamamen. 20 gün temiz kaldım 30 ekimde leke başladı lavaboya oturunca geliyordu pıhtılar düştü 12 gün boyunca 12 kasımdada eski adetlerim gibi kanamam başladı zaten düşügün üstünden 6 hafta geçmek üzere yani 12 kasımda adetim başladı bence dogru degil mi
Normalde düşük sonrası 40 gün gelmez derler benim öyle oldu düşük kanamam da çok uzun sürdü 16 18 gün ardından gerçekten uzun zaman gelmeyip bir başladı 2 hafta sürdü o bitti 10 gün sonra yine geldi oda 10 ü geçik sürdü derken 3 ayda 5 kere adet gördüm daha yeni bu ay düzene girdi bakalım bu ay daha umutluyum allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallah 🤲

Normalde düşük sonrası 40 gün gelmez derler benim öyle oldu düşük kanamam da çok uzun sürdü 16 18 gün ardından gerçekten uzun zaman gelmeyip bir başladı 2 hafta sürdü o bitti 10 gün sonra yine geldi oda 10 ü geçik sürdü derken 3 ayda 5 kere adet gördüm daha yeni bu ay düzene girdi bakalım bu ay daha umutluyum allahım hepimizin gönlüne göre versin inşallah 🤲
kuzum ya kımyasalda da bu tarz seyler olurmu kı yoksa dırekt adet gıbı gorup dongu devammı eder

Ay kızlar çok garip bir şey oldu gece rüyamda hamileydim ama ikiz böyle rüyayla gerçeklik arasında bir ara uyandım karnımı tutuyorum çocuklarım falan diyorum böyle daha minikmiş yeni hamile olduğumu öğrenmişim güya sonra bir baktım uyandım ay dedim nasıl yani ikiz mi😂🤣😂 ufak bir panik oldum gece

Dün doktorumla konuştuk, bu ay sadece iğne yapacakmış.Adetin 11 ya da 12. Günü gel bi bakalım yımırtlamış mısın dedi 🤭 Klomen yazmayacak, iki ay üst üste kullanılmazmış. Hamileliğimde de böyle olmuştu, klomen+iğne kullandığım ay değil de bir sonraki sadece iğne vurulduğum ay hamile kaldım. O yüzden çok umutluyuz 😍 Allah hiçbirimizin umudunu boşa çıkarmasın 🙏🏻 Bu arada Manisada olanlara Dr tavsiyesinde bulunabilirim, Kadın çok dikkatli ve çok sabırlı 🥰
Olacak bu ay 🥰🧿💕

kızlarrrr sononda yumurtladımmm allahım şükürler olsunnn :)

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-11-15 at 09.00.45.jpeg
    WhatsApp Image 2022-11-15 at 09.00.45.jpeg
    17,7 KB · Görüntüleme: 29
Gayet iyi anlıyorum sizi 38 yaşındaym 1 yıllık evliyim ilk zmanlar özellikle soruyorlardi ay ay takip regli oldum demeye o kadr cekiniyordum ki genemi olmadi diyecekler diye şimdi o kadar takmıyorum
Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah,ya açıkçası etraf o kadar cahil kaynıyor ki gel de izah et , Can sıkıcı oluyor bazen ,

Gayet iyi anlıyorum sizi 38 yaşındaym 1 yıllık evliyim ilk zmanlar özellikle soruyorlardi ay ay takip regli oldum demeye o kadr cekiniyordum ki genemi olmadi diyecekler diye şimdi o kadar takmıyorum
bende yeni evliyim 35 yaşındayım benimkinide ay ay takip ediyorlar çocuk düşündüğümü söylemiyorum bide üstüne işte yaşın var sakın korunma bak çocugun olmaz diyorlar

İnşallah canım zaten düzenli olmazsa yumurtlamayı görmek hayal olur. Ünşallah seninde bu ay tutar da banada dua edersin 💖💖

Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah,ya açıkçası etraf o kadar cahil kaynıyor ki gel de izah et , Can sıkıcı oluyor bazen
aslında benim iyiliğimi isteyen arkadaşlarım soranlar ama işte bazen sıkıcı olabiliyor her ay varmı bişey yinemi adet oldun o yüzden söyledim sormayın diye :)

bende yeni evliyim 35 yaşındayım benimkinide ay ay takip ediyorlar çocuk düşündüğümü söylemiyorum bide üstüne işte yaşın var sakın korunma bak çocugun olmaz diyorlar
maalesef öyle yapıyorlar yaşın var zaman kaybı olmasın direk tüp yaptır dediler bana yapılması gerekirse yapılır o ayrı ama pat diye söylemeleri yada fikir sormadan söylemeleri bazen sinir bozucu olabiliyor

canım kürtaj ile düşük çok farklı sana yorum yapmamız doğru olmaz bence sen 2-3 gün daha bekle kanaman hala devam ederse bir doktora görün bence. Çünkü kürtaj sırasında içeriyi tamamen temizledikleri için sonrasında fazla kanama olmuyor lekelenme oluyor. Mesela benim kürtajdan sonraki 3. gün 3 gün süren lekelenmem oldu günlük ped kullanıyordum öyle azdı sonrasında 12. gün galiba yine 3 gün süren bir lekelenmem oldu ve bitti şimdide normal adetimi bekliyorum. Lekelenmelerim de öyle kırmızı değildi baya kahverengi pıhtılı kahverengi çamur gibi bir şeydi ama düşükte içerisi tamamen temizlenmezse kanama devam ediyor bildiğim kadarı ile bence sen adetin bitse bile önlem amaçlı bir doktora kontrole git. Sonuçta sana az bir şey kalmış ama buna kürtaj gerekmez demiş bir baksın o kalanlarda gitmiş mi
Bitmezse gidecegim canım ama iki doktorda içinde kese kalmamış düşmüş hepsi dedi sonra bir kaç gün lekelenmem oldu kesildi 20 gün temiz kaldım sonra tekrar başldı leke leke damla damla geliyordu pedi hiç doldurmadı yani yogun olarak yeni başladı 3 gün önce ilk adetim diye düşünüyorum canım çünkü düşük yapalı 6 hafta oldu 1 haftada bştmezse gidecegim doktora

maalesef öyle yapıyorlar yaşın var zaman kaybı olmasın direk tüp yaptır dediler bana yapılması gerekirse yapılır o ayrı ama pat diye söylemeleri yada fikir sormadan söylemeleri bazen sinir bozucu olabiliyor
işte bunlar insanı strese sokuyor halbuki bi sağlık sorunu yoksa normal bi şekildede olur sadece biraz zaman gerekir hemen neden tüp bebek düşünelim

X