Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Sabah akşam mı içtiniz hangisiydi acaba sizin ki ben sormuştum sanırım iki üç kutu demişlerdi bir kaç tane hap , öyle olunca da panik oluyorum çok içmiş gibi hissediyorum
Panik olma..onlar doğal canım.Evet kaç tane hap oluyor..ama mecbur çocuk için ediyoruz.Eş paketi bende..sonra ayrı ayrı urünler var onlarda da alıyorum

Sağ ol kuzum bu da çok iyi fikirmis peki suyu ne kadar koyuyorsun üzerini geçecek kadar mı dibine azıcık mı?
Çekirdeğin olduğu tarafı ertesi güne bırakıyorum. Onu kaba ters koyuyorum (kabuk üstte yani) kesik yüzeyini geçecek kadar koyuyorum kesik kısık suda kalsın diye yani. Bir tanıdık antalyadan gönderiyor bana da ağaçları var o böyle tarif etmişti.

antıdepresan kullanıyordum 1 senedır fakat bebek dusununce azaltmaya sonrada bıraktım, sıgara kullanmıyorum aktıf olarak ayda yılda bır
ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum da doktor hamilelie engel değil ama öğrendiğimizde direk kesicez dedi ilacı.sormak istedim var mı nasıl ilerledi diye.zaten hamile olduğunda bu kadar kötü hissetmezsin kendini düşüncen hep bebekte olacapı için sıkıntı yaşamazsın bırakınca dedi.

hangı ılacı kullanıyorsun canım , benım ılk asamam bır seneyı tamamlamaktı acıkcası oncesınde tedavıyı yarım bırakmasan ıyı olur demıstı drum 1 sene dolmustu zaten ufaktan bebek dusuncelerıde oldugu ıcın azaltmaya basladım sonra korunmayı bırakınca da komple kestım , ufak dozda bırsey ıse cok sıkıntı olmaz benımkısıde cok yuksek dozlu bırsey degıldı ıstersen dırek te bırakabılırsın demıstı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…