Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ay kızlar çok garip bir şey oldu gece rüyamda hamileydim ama ikiz böyle rüyayla gerçeklik arasında bir ara uyandım karnımı tutuyorum çocuklarım falan diyorum böyle daha minikmiş yeni hamile olduğumu öğrenmişim güya sonra bir baktım uyandım ay dedim nasıl yani ikiz mi😂🤣😂 ufak bir panik oldum gece
Ben de bu gece rüyamda hamile olduğumu gördüm 🤣 çok görüyorum ama ben kafa hep burada olduğu için bilinçaltı oluyor sanırım

kızlarrrr sononda yumurtladımmm allahım şükürler olsunnn :)
Ooooohh beee 😍😍😍😍🙏💙
Sonunda kanka haydi şimdi bol actionlar 🤣
Gecikmezse ben de birkaç güne yumurtlarım 😍😍😍 pes peşe öğreniriz bebişlerimizi de inşallah 💙🙏

Dün doktorumla konuştuk, bu ay sadece iğne yapacakmış.Adetin 11 ya da 12. Günü gel bi bakalım yımırtlamış mısın dedi 🤭 Klomen yazmayacak, iki ay üst üste kullanılmazmış. Hamileliğimde de böyle olmuştu, klomen+iğne kullandığım ay değil de bir sonraki sadece iğne vurulduğum ay hamile kaldım. O yüzden çok umutluyuz 😍 Allah hiçbirimizin umudunu boşa çıkarmasın 🙏🏻 Bu arada Manisada olanlara Dr tavsiyesinde bulunabilirim, Kadın çok dikkatli ve çok sabırlı 🥰
Bu ay da hamilesin inşallah kuzummm 😍😍😍💙🙏🧿🧿

Ama ben mfk sayesinde hamile kaldım..bana kötü etkisi olmadı..hatda sonradan hormon testi verdim..baya iyi çıkmıştı.
Sabah akşam mı içtiniz hangisiydi acaba sizin ki ben sormuştum sanırım iki üç kutu demişlerdi bir kaç tane hap , öyle olunca da panik oluyorum çok içmiş gibi hissediyorum :KK43:

Bunu da deneyeyim kuzumm
Peki bir günde hepsini yiyemedigin oluyor mu kalanı nasıl saklıyorsun karartmadan? Ben hepsini yiyemeyecegim doktor azar azar dene dedi kalanı buzdolabına koymuştum ama siyah siyah oluyor dolapta 🤷

Tupperware ya da ona benzer hava akımı olmayan bir kapta saklayabilirsin. Ya da streç filmle sar 😏
Merhaba kızlar, bende her gün tüketiyorum hatta 20 tane toplu aldım. 2 taneyi kese kağının içine koyuyorum yanına 1 elma ve 1 muz ile 2 3 güne kesin yumuşuyor. birini alıyorum yenisini koyuyorum yanına.. Ama günde 1 tane yemek fazla bilginiz olsun. İçinde yüksek oranda yağ olduğu için günlük yarım öneriyorlar. Birde ben yarısını yiyorum diğer yarısını tupper kap içine koyup su dolduruyorum. Buzdolabına koyuyorum. Su içinde olunca hava almıyor ve kararmıyor. Belki sizinde işinize yarar.

bende yeni evliyim 35 yaşındayım benimkinide ay ay takip ediyorlar çocuk düşündüğümü söylemiyorum bide üstüne işte yaşın var sakın korunma bak çocugun olmaz diyorlar
Allah'ım ya tam cinnetlik.valla ben yaşımı söylemedim kimseye zaten taş çatlasa 27-28gosteriyorum onlar da anlamadı , kalkıp nüfus cüzdanımi da vermeyecegime göre nerden bilecekler ,insanlar nasıl kendini bilmez ya ,geçen eşimin işyerinden birinin eşi hamileymis kocası eşime demiş ki seninki ne zaman olacak,dedim ki biz şuan düşünmüyoruz deseydin ,bı tanesi de elini çabuk tut yaşın geçiyor demiş eşime,

Merhaba kızlar, bende her gün tüketiyorum hatta 20 tane toplu aldım. 2 taneyi kese kağının içine koyuyorum yanına 1 elma ve 1 muz ile 2 3 güne kesin yumuşuyor. birini alıyorum yenisini koyuyorum yanına.. Ama günde 1 tane yemek fazla bilginiz olsun. İçinde yüksek oranda yağ olduğu için günlük yarım öneriyorlar. Birde ben yarısını yiyorum diğer yarısını tupper kap içine koyup su dolduruyorum. Buzdolabına koyuyorum. Su içinde olunca hava almıyor ve kararmıyor. Belki sizinde işinize yarar.
Sağ ol kuzum bu da çok iyi fikirmis peki suyu ne kadar koyuyorsun üzerini geçecek kadar mı dibine azıcık mı?

Allah'ım ya tam cinnetlik.valla ben yaşımı söylemedim kimseye zaten taş çatlasa 27-28gosteriyorum onlar da anlamadı , kalkıp nüfus cüzdanımi da vermeyecegime göre nerden bilecekler ,insanlar nasıl kendini bilmez ya ,geçen eşimin işyerinden birinin eşi hamileymis kocası eşime demiş ki seninki ne zaman olacak,dedim ki biz şuan düşünmüyoruz deseydin ,bı tanesi de elini çabuk tut yaşın geçiyor demiş eşime,
böyle diyenlere SANANE diyeceksin ama işte olmuyorr :)

X