Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Veziir aşko hoşgeldin ben taze taze ağustos annelerine transfer oldum,, iiiiinnnnşşşşaaaaallllaaah bizim gruba gelirsin
Yaaa gerçekten miii
Çok sevindim senin adına eee ne zaman öğrendin nasıl oldu kııız
Ay bu ay ben tüm tuşlara bastım neler neler yaptım ayrı bi heyecan var içimde Allahım yüzüme bakar inşallah

Kızlar benim adetim bir aysır bitmiyordu hatırlıyorsanız kasıklarım bi sag bi sol sabahtan beri çok agrıyor kanamam kesildi ilaç içiyorum o kesti hemem sonra yumurtlama olmaya başlar mı acaba ki?

Günah mı bu olay ya ben de merak ettim şimdi nasıl bakılıyor bu harita bana da bakarlar mı Bearhug arkadaşımız mı bakıyor anlamadım kafam döndü benim
kuzum benım arkadasımın bı arkadası baktı tee o zaman fal değil bu öncelıkle doğdugun tarıh yer zaman dogum saatı ıle o anda kı yıldızların konmuna bakılarak yorum yapılıyor bebısko

Valla biliyorsun ben hapı biraktigimdan beri olsun diye istiyordum, benimki kaçıp duruyordu geri çekiliyordu sobelendi çok erken öğrendim cnm ihtimal vermiyordum ateşim düşecek diye beklerken cikiverdi hayta size boool bool dua ediyorum ve edeceğim hemen gelin inşallah yanıma

Ya kızlar ben bu ay daha ovulasyon testinde gerilmeye başladım. Tam biraz belirginleşmişti çizgi ama pik falan yapmadan silikleşti, bugün yaptığımda ise nerdeyse yok gibi, deliricem ya (( niye böyle??
Bak canım bu benim bir ay yaptığım test. Normalde 17 sinde felan yumurtlardim o ay 20 yi buldu ve bulana kadar siliklesti koyulaşti. Çok dalgalanma oldu. Sabret

Eklentiler

• IMG_20220916_121928.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 56
Bak canım bu benim bir ay yaptığım test. Normalde 17 sinde felan yumurtlardim o ay 20 yi buldu ve bulana kadar siliklesti koyulaşti. Çok dalgalanma oldu. Sabret
Ay resmen ekran görüntüsü aldım bakıp bakıp kasmayayım kendimi diye, işte senin 16.gündeki gibi falan oldu maksimum. Şimdi silikleşti iyice.

O işler hiç belli olmaz , ben önceki iki gebeligimde tam bir ay geçince grip olmuşum bak bunda vitamin falan alıyorum diye mıdır havalardan mıdır maşallah iyiyim
Kızlar hapşırmakta öksürmekten ölüyorum grip oldum kaç gündür.zaten bu ciğerden öksürmeye varsa da duramaz bebe falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…