Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

IMG-20221205-WA0014.jpg

Papatyamaviss Papatyamaviss gördünmü kız varmı sanki var gibi olmadı kan veririm 3 gün daha beklerim

Kızlar testime bakar mısınız, artımed, reglime 7 gün var, içini çıkarttığım fotolarda ben bir gölge çizgi gördüm, görebilen var mı? Ben mi uydurdum acaba 🥲
Daha 7 gün var canım az daha sabredelim benim de yarın 7 gün kalmış oluyor ben son 2 kalana kadar test yapmıyorum son 2 kala son 2 aydır yapıyorum ikisinde de pozitif gördüm ama kimyasal oldu malesef

Şu harita falan o ne ya beni bir aydınlatır mısın aşko
ben gecen yaz baslarında doğum harıtama baktırmıstım kuzum Bearhug Bearhug da ılgılı ya astrolojıye ondan ona soyledım :KK70: o kadın o zamanlar bana agustos eylul gıbı esın tarafından bebek ısteme yolları acık gozukuyor dedı ama senın verecegın karar bellı degıl dedı ıste 2023 de sezeryan gozukuyor dedı :KK70: amelyat varmıs evlerımde işte gozuken :KK70:

ben gecen yaz baslarında doğum harıtama baktırmıstım kuzum Bearhug Bearhug da ılgılı ya astrolojıye ondan ona soyledım :KK70: o kadın o zamanlar bana agustos eylul gıbı esın tarafından bebek ısteme yolları acık gozukuyor dedı ama senın verecegın karar bellı degıl dedı ıste 2023 de sezeryan gozukuyor dedı :KK70: amelyat varmıs evlerımde işte gozuken :KK70:
Günah mı bu olay ya ben de merak ettim şimdi nasıl bakılıyor bu harita bana da bakarlar mı 😂😂😂 Bearhug Bearhug arkadaşımız mı bakıyor anlamadım kafam döndü benim

Hahahha 🤣 off ya valla napcamı şaşırdım. Gebelik belirtisinde böyle ağrı olur mu. Ha geldi ha gelecek hissi var sanki
Olur canım ikisininde belşrtisi aynı hemen hemen parol iç varsa bugün bekle bak sonra düşük çıkar yükselecekmi diye strese girersin canım

X