Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Benimde ilk gebeliğim öyle olmuştu, 3 ay gün aydım uğraştım olmadı. 4. Ay umudu kestim test felanda yapmadım takipte. Regli günü 1 kez test yaptım pozitif. Hiç belli olmuyor yani

Buralardayım aşko. Tek tek okuyamıyorum, etiketleyeni görüyorum daha çok :) Profil adına Resmine tıkla yukardaki. Forum seçenekleri ne tıkla, hamile takvimleri görülsün e tıkla kaydet deyince çıkar.
pozitifbiri kız nerelerdesinnn

Bu hamile takvimleri neden yok artık

Kızlar merhabalar bende dün gündüz test yaptım ilk idrarla silik bir çizgi çıktı bu sabahta bir kaset test daha yaptım ve çizgi ilk beş dakikada belirdi hemen ve daha penbe oldu bugün adet günüm sonra kan verdim beta sonucumda 35.17 aklım çok karışık 24 günde bir oluyorum bu durumu baz alırsak bebiş 12 günlük filan oluyor sanırım ama çok korkuyorum inşallah bnmle kalır bebişim ne olur fikirlerinize ihtiyacım war bu kadar az değerler görenler warmı

Bende 150 ile öğrenmiştim. Çok yeni seninde. Ama burda önemli olan 2 günde bir 2 katına çıkması. 35 -70 -140 -280 diye gitmesi gerekiyor ortalama tabı daha fazlada artabilir. Ama bence 2 güne bir teste gitme. Canın sıkılır 1 hafta sonra baktır. Çokta düşünme, beslenmene dikkat et, ağır iş yapma, vakit buldukça uzan sağlıkla gelir inşallah

ay bu ben ben beni anlatmışsın, kocam bile şaşkın hala mal gibiyiz beni tongaya getirdin gibime geliyor deyıp duruyor ama yok valla gelirse kabul ettim gelmezse de sen bilin dedim salladım gittiydi hatta adet bekliyordum biliyorsunuz ya

Ben 57 ile gördüm canım ben de 23. gün gördüm. kaygılanma rahat ol. 3-5 güne yeniden test ver. şu an sorun yok bin şükür.

Uzun bir süre hamile kalamazsan tekrar baktır hayatım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…