Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

sabahı bekkle ama mutlaka kuzum ben fıltredense ccıplak olanda bu sefer daha rahat gordum valla ınsallah senınledır bebısın <3

Evet evet cnm sabah ilk idrar ile denicem direk bu ay yumurta takibi yapmadım çünkü o yüzden geç döllenme mi bilemiyorum
İnşallah dua et

T TASUU kız sen herkesı begenıyormusun yazılanları hep yoksa benı mı bu bombardımana tutuyorsun bazen gırıyorum bı bakıyorum 30 kusur bıldırım hepsı tasu begenı
Bebemm ben tüm mesajları okumaya çalılıyorum, bilgim tecrübem olan şeylerde yorum yapıyorum. Diğerlerini de okuduğum belli olsun diye emojiliyorum

Kızlar ben bi garip oldum. Sigara miğdemi bulandırıyor. Elim ayağım titriyor bayılacak gibiyim içim çekiliyor sanki müdürüme dedim gözünüzü üstümden ayırmayın bayılacak gibiyim diye.
Kız sigara içme yaa..bebek olmasa bile zarar..sonrada diyorsun çocuk istiyorum..senin şimdiki halin hepsi stres başka bir şey diğil..sağlıkcı olmağımı hemen belli etdim

Xoş geldin aramızaama ben daha almıcam..3 ay yeter elimde olanları bitiricem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…