Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Hanımlar dün gece acilde kan testim 1.32 çıktı tabi testlerim silik çıkıyor bugün gene farklı erken gebelik testi aldım predictor early aldım farklı bunu ilk dafa kullandım silik çıktı kafam karıştı çarşamba günü sağlık ocağına kan versem bilemedim

Testim 2.3 sn içinde böyle çıktı napsam bilemedim böyle gebe olduğunu öğrenen varmı kan da 1.32 çıktı referans yazmıyor negatife yazmıyor napsam bilemedim

Eklentiler

• IMG_20221205_113922.jpg
    IMG_20221205_113922.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 54
Hanımlar dün gece acilde kan testim 1.32 çıktı tabi testlerim silik çıkıyor bugün gene farklı erken gebelik testi aldım predictor early aldım farklı bunu ilk dafa kullandım silik çıktı kafam karıştı çarşamba günü sağlık ocağına kan versem bilemedim

Canım kan testi en garanti Sonuc ama tüm testlerinde silik çıkması şaşırtıcı resimleri varsa atarmisin

September Wind September Wind bebişim sen naptın test yapacaktın bugün
Yok canım yapmadım aklımda bile yok zaten cenazemiz taze ovülasyon dönemim geçmek üzere bu ayda kalmamış olucam diğer aydan benimle gelen yoksa 🤷🏼‍♀️ birde dayım çok hasta ameliyata girdi her an kötü bir haber alabilirz üst üste geldi herşey yılı biraz kötü kapatıcaz 😔

Yok canım yapmadım aklımda bile yok zaten cenazemiz taze ovülasyon dönemim geçmek üzere bu ayda kalmamış olucam diğer aydan benimle gelen yoksa 🤷🏼‍♀️ birde dayım çok hasta ameliyata girdi her an kötü bir haber alabilirz üst üste geldi herşey yılı biraz kötü kapatıcaz 😔
Ayyyyy Rabbim şifa versin yavrum 🤲 sağ salim çıkar inşallah

Çok geçmiş olsun canım dayına Allah acil şifalar versin 🤲🏻 Her zorluğum ardında kolaylık vardır 💜

X