Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bat 5 Kasım sat 10 Kasım'di yarın da adet olmam gerekiyor . Testin markası bir gebenin günlüğü sayfası ebru ceylandan aldim testlerine çok güveniyorum onun testleriyle hamileliğimi ogrenmistim daha once
Bu marka bende 7 değerini bile göstermişti gerçekten hassas. Ama akşamdan yapip sabah tekrar bakmışsın. Elinde başka test varsa birdaha yap istersen

Bu marka bende 7 değerini bile göstermişti gerçekten hassas. Ama akşamdan yapip sabah tekrar bakmışsın. Elinde başka test varsa birdaha yap istersen
Son testimdi evde kalmadı çıkabilirsem tekrar yapacağım. Yalnız ilk idrarla değilde sıvı almadan sonraki idrarla yapsam doğru sonuç verir mi gün içinde acaba

Kızlar bi bakarmisiniz adet 1 gün gecikti Papatyamaviss ben bugün daha rahat görüyorum çıplak göz ile ama sizede atmak istedim

Eklentiler

• IMG_20221205_105813.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20221205_105743.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20221205_105659.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar bi bakarmisiniz adet 1 gün gecikti Papatyamaviss ben bugün daha rahat görüyorum çıplak göz ile ama sizede atmak istedim
dune gore evet daha ıyı dun baya zorlandık gormek ıcın bugun efektsız gayet bellı kuzum hadı bakalım ınsallah guzelce buyur bebısın tutunur :)

Kızlar ben bi garip oldum. Sigara miğdemi bulandırıyor. Elim ayağım titriyor bayılacak gibiyim içim çekiliyor sanki müdürüme dedim gözünüzü üstümden ayırmayın bayılacak gibiyim diye.
Canım dikkat et kendine ani hareketler yapma sigarayı bir süre içme istersen seni kötü etkiliyor şu an. Temiz hava al iyi gelir İnşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…