Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Rahim bölgesinde aşırı ağrı midem de yanma aşırı akıntı ve göğüs ağrısı var rahim ağrısı adet ağrısı mi diye şüpheleniyorum ama bat 11 Aralık bir yanım gebesin diyor bir yanım hayır regl diyor yakıştıramıyorum sanırım olabilme ihtimalini psikolojik de olabilir bu bekleme süreci de çok sancılı

Yok almadım canım adet olursam alıcam ama. Olsun Allah tan ümit kesilmez be 😊 sen aldın mı
Yok ya ben emin olamadım hala alsam mı almasam mı çok güvenemedim de:KK43: onu kullanıp hamile kalan birini duysam içim rahat edecek.. trendyolda bile satılıyor ya o aklımı karıştırdı. Ama şans vermekte istiyorum

Benim 5 gün sürüyor nerdeyse lekelenme 🤔 Dün gece geldi 12ye doğru.. bakalım ya 8 ya 8de tam başlar
Belki de normaldir ama bu kadar uzun süreli lekelenme bana normal gelmedi. Doktor muayenede bişey demedi mi bu durum için? Benim gece leke gelse, gündüzü mutlaka kanama başlar. Bitmeye yakın da lekelenme kahverengiye döner

Belki de normaldir ama bu kadar uzun süreli lekelenme bana normal gelmedi. Doktor muayenede bişey demedi mi bu durum için? Benim gece leke gelse, gündüzü mutlaka kanama başlar. Bitmeye yakın da lekelenme kahverengiye döner
Valla biz bebek kararından önce ben 2 kere gittim doktora ikisi de bir şey demedi yumurtalıklarda sorun yok değerlerde sorun yok folik asit kullan dediler.. sonra biz çalışmalara başlayınca ilk gün hangisini saycam filan derken ben de diğer kadınlardan farklı olduğumu anladım🤣 o nedenle özellikle de sormadım yani.. Ama hiç günümde şaşmaz 7sinde mi gelecek 7sinde gelir. Araştırdım kadarıyla 25 le 35 günde bir regl oluyorsan sorun yok gibi ama ne bileyim.. Bu ay yoğun günde gidicem doktora amh vs baksınlar bir.. bu durumu da sorayım bakim ne diyecek

Yaa var mı birebir tanıdığınız.. Siz de aldınız mı? Alsak mı ya o zaman
Tabi var canım..yoksa ben hayatda almam..aslında ben aldım jeli sonra gördüm hamileyim ve başka bir arkadaşıma verdim..şimdi ama yeniden sipariş etmek istiyorum.Ama o kız hala bilmiyor jelmi yoksa mfk ürünleri etkisini verdi..çunkü ikisinide kullanıyordu..önemli olan o ki sorun yaratmadı

Valla biz bebek kararından önce ben 2 kere gittim doktora ikisi de bir şey demedi yumurtalıklarda sorun yok değerlerde sorun yok folik asit kullan dediler.. sonra biz çalışmalara başlayınca ilk gün hangisini saycam filan derken ben de diğer kadınlardan farklı olduğumu anladım🤣 o nedenle özellikle de sormadım yani.. Ama hiç günümde şaşmaz 7sinde mi gelecek 7sinde gelir. Araştırdım kadarıyla 25 le 35 günde bir regl oluyorsan sorun yok gibi ama ne bileyim.. Bu ay yoğun günde gidicem doktora amh vs baksınlar bir.. bu durumu da sorayım bakim ne diyecek
Bence de detaylı baktır için rahat etsin 😌 biz kadınların derdi bitmiyor 😬

X