Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bu da benim sabah iki kirmızi çizgili testim😬😬

Eklentiler

• IMG20221204093959.jpg
    IMG20221204093959.jpg
    185,3 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG20221204090549.jpg
    IMG20221204090549.jpg
    127,6 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG20221204090439.jpg
    IMG20221204090439.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 55
Senin yerleşme kanaması olma ihtimali yok mu canım. İnşallah hepimiz için güzel haberler aldığımız bir ay olur 🤩 benim 2ydi bat en kötü 3
Bende 4 ay belki yerleşmedir belki bu sefer diye umut ettim hep ama yok sonu hep hüsran canım .. Ateşi öğrenince çözdüm işi. Geçen ay 3nde leke geldi.. Adet 8nde aktif başladı. 5 gün boyunca beşki yerleşmedir dedim ateş düşmesine rağmen 🤣 3 gün 4 gün düşük ateş varsa kesin regl geliyor.. bat 7ydi benim yine 3te leke geldi 7yada 8de tam regl gelir... gelsin yoğun günde doktora gitçem bu sefer.. sen jeli aldın mı?

Bende 4 ay belki yerleşmedir belki bu sefer diye umut ettim hep ama yok sonu hep hüsran canım .. Ateşi öğrenince çözdüm işi. Geçen ay 3nde leke geldi.. Adet 8nde aktif başladı. 5 gün boyunca beşki yerleşmedir dedim ateş düşmesine rağmen 🤣 3 gün 4 gün düşük ateş varsa kesin regl geliyor.. bat 7ydi benim yine 3te leke geldi 7yada 8de tam regl gelir... gelsin yoğun günde doktora gitçem bu sefer.. sen jeli aldın mı?
Yok almadım canım adet olursam alıcam ama. Olsun Allah tan ümit kesilmez be 😊 sen aldın mı

Papatyamaviss Papatyamaviss kuzummm maalesef bu ay da elendim. Kırmızılar geldi bir kez daha 🥺 bana çarpı atabilirsin...
Nedense bu ay kendime gelmem kabullenmem çok zor oldu. Bir daha bu kadar umutlanmamak beklentiye girmemek için kendime söz verdim. Astrolojik olarak da bu ay çok fazla gösterge vardı bu aydan sonra başka gösterge de kalmadı o yüzden artık bekleyeceğim bir şey de kalmadı 😄 olursa olur olmazsa olmaz modunda ovulasyon testlerim ve ben topik topik gezmeye devam edeceğiz gibi duruyor.

Umarım bir gün bir mucize olur ☺️💙🙏🍀
Umarım kalan arkadaşlar bu ay güzel haberi alır. Ben bir sonraki aya doğru yollaniyorum her zamanki gibi 😄💙🙏🍀
Yapma be asko , astrolojı evet yön gösterir ama Rabbim ol derse olur kuzum , yenı ayda yenı umutlarla devam ederız napalım 🫶 benım bu ay olmaz çok yüksek ıhtımal zaten ne yumurt bellı ne ılıskı bellı ılac kullanıyorum bla bla sanmıyorum çok oyuzden 😂

Evet UMUT hep var ama kendimemi eziyet gibi de olmuyor MU cidden bilemiyorum artık ne düşünmem gerektiğini
Yavrum valla inan ki hepimiz aynı durumdayız. Vücudumuz o kadar farklı işliyor ki olmaz dediğin oluyor. Allah ın hikmeti yani. Gönlümüzden geçeni o biliyor. Ben öyle rahatlatıyorum kendimi. Olmuyorsa da vardır sebebi diyorum.

X