Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kahverengi sulu akıntım var silince geliyor ve bu arada testime bi baktım daha belirgin olmuş bu kuruma çizgisi mi ilk başta gördüğüm çizgi neydi ilk attığım resim testi yaptığım zaman ikincisi şimdiki hali yorum yaparsanız sevinirim

Eklentiler

• IMG_20221204_162023.jpg
    IMG_20221204_162023.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20221204_224638.jpg
    IMG_20221204_224638.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 59
Kahverengi sulu akıntım var silince geliyor ve bu arada testime bi baktım daha belirgin olmuş bu kuruma çizgisi mi ilk başta gördüğüm çizgi neydi ilk attığım resim testi yaptığım zaman ikincisi şimdiki hali yorum yaparsanız sevinirim
Canım ben ilk attığında görmüştüm zaten yerleşme olabilir belki

Canım ben ilk attığında görmüştüm zaten yerleşme olabilir belki
İnşallah yerleşme olur inşallah 2 yıldır istiyorum geçen sene Mart ayında kimyasal oldu inşallah gebelik vardır inşallah rabbim hepimize hayırlısını versin ne yapmam lazım bilmiyorum testime bakıp ağlıyor tuvalete gidiyorum kahveye lekeyi görüp ağlıyorum

Evet
Bak bu sefer gördüm canm daha belli hadi hayırlı olsun canım saglıkla ilerlesin inşallah 🤗🤗

Kızlar merhaba benim adet günüm 9 aralık döllenme zamanı bir baygınlık geçirdim sonrasında göğüs ağrılarım bel ve sırt ağrılarım başladı şuan adetime 5 gün var 9 gün varken kan testi yaptırdım negatif çıktı ama ertesi günde damla damla kan gelmeye başladı önce pempe geldi sonra kahverengi geldi sizce hamilemiyim

Kızlar merhaba benim adet günüm 9 aralık döllenme zamanı bir baygınlık geçirdim sonrasında göğüs ağrılarım bel ve sırt ağrılarım başladı şuan adetime 5 gün var 9 gün varken kan testi yaptırdım negatif çıktı ama ertesi günde damla damla kan gelmeye başladı önce pempe geldi sonra kahverengi geldi sizce hamilemiyim
Döllenme zamani baygınlık geçirmek mi? Allahim daha neler duyacağız. Döllenme zamanını nerden biliyorsunuz baygınlık la ne alakasi var

X