Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Valla ben astrolojiye inancımı da yitirdim canım 🤣🤣 hem eşimin hem benim haritalarimizda bu ay resmen bebek çocuk evi bangır bangır bağırıyordu ama olmadı maalesef ihtimal yüksek diye bu aya çok odaklı idim hâlbuki 🥲 Allah ol demezse olmuyor her şey bahane.
Evet ya yaz annesi olamadık ama umarım sonbahar anneleri oluruz 😍🥲💙🙏
İşi de kafaya takmamak lazım bence bu ay onun stresi yüzünden bile olmamış olabilir o kadar sıkılıp üzüldüm ki çocuk olsa mucize olurdu zaten o kadar strese 🥲
Aslında senin astroloji hala tutuyor olabilir sonuçta yeni yumurtalama tarihimiz bu ay içinde bak hala umut var bu aydan🙏 Ne bebek işini ne işleri kafaya takmamak lazım da gelde bunu kendine anlat 🤣 haritaya mı bakılıyor nereye bakılıyor ya bende bir bakim varmı ağlayan bebe🤣🤣 benim hiç çocukta yok çünkü ağlayan birşey varsa yeni bebektir :) sen bu işlerden anlıyorsun anlaşıldı 😁

Yapıyorum yavrum yeni başladım sayılır. Ben de düşüşten sonra olcam diye bekliyorum ama belirtim yok. Gelen giden de yok. Geçti adet günüm.
Seninde regl gelcek büyük ihtimal canım. 4 gündür düşük çünkü gebelik olsa mutlaka yüksek seyretmesi gerekiyor.. bu işleri bu kadar düşündükçe de stresten değişebiliyor günler... He birde benim başıma geleni anlatayım sana. Benim 2 3 gün leke gelir sonra başlar regl.. Ben hep ilk lekelenmeyi adetin ilk günü sayıyordum. Sonra bir sonraki ay da yanlış günü bekliyordum. Birkaç doktora sordum o lekeleri sayma ilk gün olarak dediler.. normal tam başladığı zamanı say dediler.. ondan sonra tam oturdu kafamda ve programlarda süreç.. belki sende de varsa söyleyeyim deeim

Seninde regl gelcek büyük ihtimal canım. 4 gündür düşük çünkü gebelik olsa mutlaka yüksek seyretmesi gerekiyor.. bu işleri bu kadar düşündükçe de stresten değişebiliyor günler... He birde benim başıma geleni anlatayım sana. Benim 2 3 gün leke gelir sonra başlar regl.. Ben hep ilk lekelenmeyi adetin ilk günü sayıyordum. Sonra bir sonraki ay da yanlış günü bekliyordum. Birkaç doktora sordum o lekeleri sayma ilk gün olarak dediler.. normal tam başladığı zamanı say dediler.. ondan sonra tam oturdu kafamda ve programlarda süreç.. belki sende de varsa söyleyeyim deeim
Olabilir yavrum ben çok anlamıyorum zaten bu ateş işlerinden. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Benim öyle leke falan olmuyor. Karın ağrısıyla birlikte bi kaç saat içinde başlıyor kanama.

Canim benim de öyle
Siyah kahve arası leke gelir 3 gün sonra başlar.
O 3 günü saymayacak miyiz 🤔

Olabilir yavrum ben çok anlamıyorum zaten bu ateş işlerinden. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Benim öyle leke falan olmuyor. Karın ağrısıyla birlikte bi kaç saat içinde başlıyor kanama.
Seninki daha iyi ya. benim normalde bat 8i, dün leke geldi. Hem hamile olmadığımı öğrendim hem 8ine kadar regl bekleyecem şimdi. 5 gün boşa geçiyor. Biran önce gelsin bitsin de yeni aya başlayalım ama yok illa 5 gün süründürcek 🤣 Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah ben yanlış yorumluyorumdur da bebektir 🙏

Seninki daha iyi ya. benim normalde bat 8i, dün leke geldi. Hem hamile olmadığımı öğrendim hem 8ine kadar regl bekleyecem şimdi. 5 gün boşa geçiyor. Biran önce gelsin bitsin de yeni aya başlayalım ama yok illa 5 gün süründürcek 🤣 Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah ben yanlış yorumluyorumdur da bebektir 🙏
Senin yerleşme kanaması olma ihtimali yok mu canım. İnşallah hepimiz için güzel haberler aldığımız bir ay olur 🤩 benim 2ydi bat en kötü 3

Canim benim de öyle
Siyah kahve arası leke gelir 3 gün sonra başlar.
O 3 günü saymayacak miyiz 🤔
Yok canım saymayacakmışız. Bende aylarca saydım yanlışmış 🤣 daha doğru bilimde saycaz ve saymacaz diye ikiye ayrılıyormuş.. ama hem ilk lh testi aldığım ve koçluk yapan kadın sayma doktorlar saymıyor, aktif kan geldiği zamandan 1. Gün alıyorlar dedi, hemde 2 3 tane kadın doğum doktoruna sordum instagramdan bile mesaj atıp sorduğum oldu.. mesela benim dün leke geldi bugün yok. Afedersin günlük ped koyuyorum ona bile gelmiyor genelde ya peçeteyle silerken geliyor yada azcık pedde oluyor.. geçen ay 3ünde leke geldi ilk 8inde adet oldum tam 5 gün leke sürdü.. ama 8ine göre hesapladım yumurtlamayı filan tam ona göre oldu..

Yapıyorum yavrum yeni başladım sayılır. Ben de düşüşten sonra olcam diye bekliyorum ama belirtim yok. Gelen giden de yok. Geçti adet günüm.
Yumurtlamanı be çatlamanı biliyor musun canım ? Belki geç yumurtladın o yüzden gecikti oda olabilir canım. Ama duam inş hamilesindir 🤲☺️

X